İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Tanıtım

Bim Bebek Bezi Fiyatları

guncel coin haberleri
0

Uygun fiyat garantisi sunan Bim bez ürünleri birçok kişinin çocuk bezi konusunda tercihi olmuştur. Özellikle ekonomik olarak halkın büyük bir bölümüne hitap etmeyi başaran BİM market ürünleri, kaliteli ve uygun fiyatları ile birçok kişinin tercih sebebi olmaktadır.

Son günlerde ekonomik olarak birçok ülkede yaşanan sıkıntılar, bizim ülkemizde de baş göstermeye başlamıştır. Neredeyse her gün ürünlere zam gelmekte ve artan ekonomik yük ile özellikle çocuk sahibi aileler büyük sıkıntılar yaşamaya başlamıştır. Bu konuda ailelerin sürekli yaptığı araştırmalara karşılık yardımcı olmak amacıyla web sitemiz üzerinden BİM bebek bezi ve aktüel ürünler listelerine ulaşabilirsiniz.

Bebek bezi fiyatları, son zamanlarda aldığı zamlar ile oldukça yüksek boyutlara gelmiştir. Başka marketlerde satılan bebek bezleri ve market fiyatlarını incelediğimizde numara bebek bezlerinin fiyatları 2021 yılına göre fiyatlarını yukarı seviyelere çıkarmıştır. Ancak BİM fiyatı jenny willy bebek bezi markası ve diğer satılan markalarıyla, diğer marketlere göre çok daha uygun fiyatlara sahip olmaktadır.

BİM Bebek Bezi Fiyatları 2022

İnternette yapılan araştırmalara göre özellikle bebek bezi 3 numara satışlarının araştırıldığı görülmüştür. Bu açıdan değerlendirildiğinde internet üzerindeki en güncel bilgilere bu yazımız ile yer vermeyi düşünüyoruz.

Kaynaklar incelendiğinde birçok kaynağın sürekli olarak güncel tutulmadığı veya yanlış bilgiler içerdiği görülmüştür. Bizler sürekli olarak güvenilir kaynaklardan sağladığımız fiyat bilgileri ile konuyu mümkün olabilecek en kısa sürelerde güncel tutmaya özen gösteriyoruz. Hem bebek sağılığı hem de cep sağlığı açısından oldukça uygun olan BİM bebek bezi fiyatları şu şekildedir;

  • BİM Jenny Willy 70 adet X-Large : 119 TL
  • BİM Jenny Willy 82 adet Junior: 119 TL
  • BİM Jenny Willy 100 adet Maxi: 119 TL

Bu bez paketleri genelde “Aylık” adı altında satılmaktadır. Her bebeğin ve ailenin tüketim ihtiyaçları farklı olduğundan dolayı adet bazında farklı seçenekler bulunmaktadır. Ancak bu paketler arasında tek farklılık adet açısından değildir. Aynı zamanda bezlerin özellikleri ve kaliteleri açısından da farklılık bulunmaktadır. BİM marketler zincirinde genelde en çok satılan bebek bezi Jenny Willy 100 adet Maxi paketi olmaktadır.

Neden BİM Tercih Edilmeli?

BİM marketler zinciri Türkiye’nin en büyük market zincirleri arasındadır. Ülkemizin 81 ilinde de birçok şubesi bulunan market ağının, herhangi bir ilde veya ilçede yaşayan herkesin kolaylıkla erişebileceği şubeleri mevcuttur. Bu açıdan değerlendirildiğinde sürekli olarak kullanılan ürünleri, ev taşınsa veya seyahat edilse dahi ulaşılabilir bir yapıya sahip olduğu söylenebilir.

Aynı zamanda BİM ürünleri oldukça kalitelidir. Market zincirinde satılan tüm ürünler, gerekli kontroller yapılarak market raflarına ulaştırılmaktadır. Bu anlamda düşünüldüğü zaman yeterli denetimlerin yapılamadığı mahalle marketlerinden alışveriş yapmak yerine büyük bir market zincirinden uygun fiyatlar ile alışveriş yapmak birçok kişi tarafından daha mantıklı bulunmaktadır.

BİM Neden Uygun Fiyatlı Satış Yapar?

BİM slogan olarak “Toptan fiyatına perakende” vizyonunu benimsemiştir. Şirket büyük üretim fabrikalarıyla anlaşarak kendi markalarını üretir ve bunları toptan fiyatına kendi marketlerinde satışa sunar. Arada aracı sayısı olmadığı için bu ürünlerin fiyatları da oldukça düşük olmaktadır.

Aynı zamanda BİM sadece kendi ürünlerini satmaz. Farklı popüler markalarla da direkt olarak anlaşan BİM, yine aracı sayısı az olduğundan ve çeşitli özel anlaşmaları olduğundan bu popüler ürünleri de uygun fiyatlı bir şekilde halkla buluşturmaktadır.

BİM Ürünleri Güvenilir midir?

BİM’de satılan ürünler kesinlikle gerekli kontrollerin yapıldığı güvenilir ürünlerdir. Popüler markaların da uygun fiyata satılmasının sebebi sahte veya taklit ürünler olduğundan değil farklı ticari anlaşmalar ile sağlanmasıdır.

Tüm avantajlar ve dezavantajlar göz önüne alındığında bebek bezi konusunda BİM marketler zincirini tercih etmek oldukça uygun bir seçenek gibi görünüyor. Gerek düşük bütçeli ailelere gerekse de bazı sarf malzemeleri konusunda hesaplı arayış içerisinde olan kişilere en uygun seçenekleri sunan BİM, bebek bezi açısından da neredeyse piyasadaki en avantajlı fiyatları sunmaktadır.

Konu içerisinde yer alan fiyat bilgileri belirli aralıklarla aktüel ürünler, destek hizmetleri veya şube kontrolleri şeklinde resmi ve güvenilir kaynaklar baz alınarak güncellenmektedir. Ülkemizde fiyatlarda çok sık değişimler meydana geldiği için eğer güncel olmayan bir fiyat görürseniz tarafımıza bildirmeniz rica olunur.

Kaynak: https://www.hepkredi.com/bim-bebek-bezi-fiyatlari-jenny-willy/

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap