İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Tanıtım

Bim Abur Cubur Fiyatları

guncel coin haberleri
0

Market ürünleri arasında fiyatları en çok merak edilen ürünler arasında her zaman abur cubur ürünleri olmuştur. Özellikle çocukların ve hatta birçok yetişkinin de severek tükettiği abu cubur ürünler, market raflarında en sık tükenen ürünler arasında her zaman yerini almıştır.

BİM abur cubur raflarında yer alan birçok ürün herkes tarafından oldukça sevilen ürünler arasında yer almıştır. Popüler bazı markaların abur cuburlarını da satan BİM, aslında kendi marka abur cuburları ile oldukça meşhurdur. İnternet üzerinde bu meşhur ürünleri araştıran veya daha önceden bilen birçok kişi bu ürünlerin fiyatlarını merak etmektedir.

Web sitemiz üzerinden BİM abur cuburlarının en güncel fiyatlarını ulaşabilecek ve bu abur cuburların listesine kolaylıkla erişebileceksiniz. Ancak bu ürünlerin dikkatli bir şekilde tüketilmesi gerektiği unutulmamalıdır. Yüksek şeker ve bazı ürünlerde yağ içeren bu ürünlerin kontrollü bir şekilde tüketilmesi özellikle çocuklar için büyük önem taşımaktadır. Bu bilgilere de yazının devamında detaylı bir şekilde değineceğiz.

BİM Abur Cubur Ürün Fiyatları

Abur cubur fiyat konusunda marketler arasında en uygun fiyatları BİM marketleri vermektedir. Diğer marketlerden de ulaşabileceğiniz farklı markaları olan bu abur cubur ürünleri, temin etmek için birçok kişi BİM marketleri tercih eder. Bunun birkaç sebebi vardır. En önemli sebeplerinden birisi uygun fiyatlı abur cuburlar olmasıdır.

BİM marketlerinde en çok satılan abur cubur ürünleri arasında eti ürünleri bulunmaktadır. Popüler olan abur cubur ürünleri market zincirleri haricinde küçük mahalle marketlerinden dahi ulaşılabilecek ürünlerdir. Ancak bu şekilde popüler olan ürünlerin de BİM üzerinde çok daha uygun fiyatlı bir şekilde satıldığı görülmektedir. Bunun en büyük sebebi BİM tarafından üretici firmalar ile yapılan özel satış anlaşmalarıdır. Kendi marketlerine özel olarak yapılan bu anlaşmalar sayesinde aynı kalitede satılan popüler markaların ürünleri, çok daha uygun fiyatlar ile raflarda bulunmaktadır.

BİM Abur Cuburları Fiyat Listesi

BİM tarafından yayınlanan aktüel ürünler sayfalarından veya farklı güvenilir kaynaklardan elde ettiğimiz ve sürekli olarak güncellenen BİM abur cuburları fiyat listesi şu şekildedir;

 • Süsse Susamlı Bisküvi: 4 TL
 • Yaşam Kurabiye: 9 TL
 • Ülker Çokonat: 2,5 TL
 • GofGof Fındıklı Gofret: 1,5 TL
 • Bruno Kremalı Bisküvi: 4,5 TL
 • Ülker Bebek Bisküvisi: 5 TL
 • ETİ Bumbo Portakallı Bisküvi: 2 TL
 • Ülker İkram Kremalı Bisküvi: 4 TL
 • Biscolata Mood: 7 TL
 • Süsse Jöleli Portakallı: 2,5 TL
 • ETİ Burçak Yulaflı: 7 TL
 • Yaşam Selanik Gevreği: 9 TL
 • Süsse Kakaolu Petibör: 10 TL
 • Ülker Bebe Bisküvisi (1 Kutu): 20 TL
 • Mixim İzmir Bombası: 9 TL

BİM şubelerinde genel olarak birçok abur cubur çeşidi ve markası bulunmaktadır. Neredeyse her ürünü de insanlar tarafından sevilmekte ve tüketilmektedir. Özellikle çocukların beğendiği bu ürünlerin bir kısmı hakkında güncel bilgi sağlamaktayız. Genel olarak bu ürünlere bakarak tüm ürünler hakkında fiyat bilgisine ulaşabilmek mümkündür.

En güncel Bim abur cubur fiyatları için HepKredi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Abur Cubur Nedir?

Aslında abur cubur ürünlerin bir tanımı tam olarak yoktur. Bir ürüne abur cubur diyebilmek için birkaç özelliğe sahip olması gereklidir. Peki, bir yiyeceğe abur cubur demek için hangi niteliklere sahip olmalıdır?

Bu özelliklerin başında gıdanın direkt olarak alındığı hali ile tüketilebiliyor olması gerekmektedir. Her ne kadar abur cubur ürünleri evde farklı tarifler ile zenginleştirebiliyor olsak da genelde bu ürünler marketten aldıkları gibi de gayet lezzetli bir şekilde tüketilebilirler.

Bu özelliklerin ikincisi ise yiyeceğin genel olarak besin değerlerinin düşük, kalorisinin yüksek ancak oldukça lezzetli olmasıdır. Bu iki özelliği bünyesinde barındıran herhangi bir yiyeceğe abur cubur denilebilir.

Abur cubur ürünleri arasına bisküviler, gazoz, kola, meyve suyu, dondurma, çikolata, kek, cips vb. birçok ürün girmektedir. Herhangi bir marketten içeriye girdiğinizde bu tarz ürünlerden yüzlerce çeşit ile karşılaşmanız mümkündür.

Abur cubur ürünleri konusunda besin değerleri konusuna özellikle dikkat edilmesi gerekir. Bu ürünler genelde tüketilmeye başlanıldığı zaman lezzetli olduklarından dolayı durmak bilmeden tüketilmeye devam edilirler. Bu yüzden ürünlerin gramajları ve besin değerleri dikkatli bir şekilde incelenmelidir.

Özellikle çocuklar tarafından oldukça kontrolsüz bir şekilde tüketilen bu ürünlerin, çocukların sağlığını kısa sürede bozabileceğini de unutmamak gerekir.

Kaynak: https://www.hepkredi.com/bim-abur-cubur-fiyatlari-cesitleri-reyonu/

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap