1. Ana Sayfa
 2. Kripto Para
 3. Bictory Finance, Reg-DeFi ve NFT’leri yöneten ilk Concordium bursiyeridir

Bictory Finance, Reg-DeFi ve NFT’leri yöneten ilk Concordium bursiyeridir

guncel coin haberleri

Singapur, 19 Ocak 2022: Bictory Finance, Concordium Vakfı “Ücretsiz Açık Hibe” alan ilk başlangıç ​​projesi oldu. Bu hibe, Concordium ağındaki BictoryNFT pazaryerini geliştirmek için verilmiştir. Merkezi olmayan kripto para borsaları, saklama borsaları ve yakında çıkacak sanatçı NFT platformu gibi Bictory Finance’in tüm çözümleri Concordium blok zincirini kullanıyor. Yakın zamanda verilen ödüller, bu projelerin daha da geliştirilmesini ve daha geniş kitlelerce benimsenmesini destekleyecektir.

Concordium, düzenleyici uyumluluğu basitleştirmek için bir kimlik katmanı ile sürdürülebilir ve bilimsel olarak kanıtlanmış yeni bir katman 1 hisse kanıtı blok zinciridir. Concordium, geleceğin ekonomisini sağlamak için tasarlanmış, istikrarlı düşük işlem maliyetleri ile hızlı ve gerçek kesinlik sağlar.

Bictory Operasyon Müdürü Agbona Igwemoh şunları söyledi:

“Bu hibe, mevcut ürünümüzü geliştirmemize ve onu Reg-DeFi ve kripto para yatırımcılarının ihtiyaçlarına göre uyarlamamıza izin verecek. Yakında Bictory DEX’i testnet üzerinde başlatmayı planlıyoruz ve Concordium’un desteğinin çabalarımızı teşvik edip hızlandıracağına inanıyoruz.”

Concordium CEO’su Lone Fonss Schroder şunları söyledi:

“Bictory Finance, hibrit borsalardan (merkezi olmayan ve merkezileştirilmiş) NFT pazarlarına kadar çeşitli ürünler geliştiren iddialı bir projedir. Concordium, topluluk bağış programımızdaki projeleri desteklemektedir ve İlerleme elde ettiklerini görmekten heyecan duymaktadır. Bu gelişmede onları destekliyoruz ve yapacağız. ayrıca web sitemizde bulunan bir referans akıllı sözleşme de sağlayın.”

Concordium CPO ve Endowment Program Başkanı Keld Stehr Nielsen şunları söyledi:

“Bctory’nin Concordium’u blok zinciri olarak seçmesinden memnunuz. Bu profesyonel ve hırslı bir ekip ve bağış başvuru sürecinde Bictory ile çalışmak bir zevk. Kullanıcıların NFT pazaryeri ürün liderlerini bulacağından şüphem yok. İnsanlar izliyor.”

uyma

Fintech girişimi, ürününü düzenleyici uyumluluğa odaklanarak oluşturmak için Concordium blok zincirini kullanmayı planlıyor. Bictory Finance, uyumun daha geniş çapta benimsemenin anahtarı olduğuna inanıyor.

Bictory projesinin başkanı Joha, J. Sulaymonov şunları söyledi:

“Şu anda, dünyanın dört bir yanındaki hükümetler kripto para birimi endüstrisini düzenlemenin yollarını düşünüyor. Her zaman ileriye bakmalı ve riskleri değerlendirmeliyiz. Amacımız, ana akıma gitmek ve bunu akılda tutarak önemli kararlar almak.”

NFT çabaları

Bictory, Concordium ile ortaklığı NFT ile ilgili çözümler geliştirmek için verimli bir temel olarak görüyor. Şirketin NFT koleksiyonu Terrestria, Concordium ağında oluşturuldu.

Terrestria, farklı aksesuarlara ve uzamsal boyut varyantlarına sahip 11 hayvanı içeren 12 bin benzersiz NFT parçasından oluşan bir NFT koleksiyonudur. Koleksiyon 2D ve 3D görüntüler içeriyor. Şirket, resmi BictoryNFT web sitesinde Terrestria NFT koleksiyonu için bir bekleme listesi açtı.

Daha fazla gelişme

Bictory Finance, ürünlerini geliştirmek için Concordium Foundation çözümlerinden yararlanmaya devam edecek. Ek olarak, gelecekteki geliştiricilerin projelerini Concordium ağında oluşturmasına yardımcı olacak belgeler, SDK’lar ve kaynaklar oluşturacaklar. Şirket, saklama ve merkezi olmayan borsalardan oluşan hibrit borsasını geliştirmek için Reg-Defi girişiminden ikinci bir hibe başvurusunda bulunmayı planlıyor. Programa katılımları, Concordium blok zincirini daha da teşvik edecek ve mevzuata uygun ilk Dex’i oluşturarak ekibi destekleyecektir.

Şu anda Bictory Finance, Concordium’da çevrimiçi bir içerik ve veri toplayıcı portalı oluşturuyor. Herkes, web üzerinde oluşturulan yeni ve mevcut projeler ve kripto para birimi endüstrisindeki en son haberleri ve içgörüleri kapsayan bilgiler hakkında bilgi edinebilir.

Bidley Finans Hakkında

Bictory Finance, 2019 yılında kurulmuş, kripto para birimi finansal ürünlerine odaklanan bir fintech girişimidir. Şirket kısa süre önce özel bir C Serisi finansman turunu kapattı ve bugüne kadar 6 milyon dolarlık özel finansman sağladı ve şu anda son özel finansman turunda (Özel D). Bictory Finance’nin misyonu, hız, anonimlik ve düzenleyici şikayetlere odaklanan çözümler sunarak DeFi ve kripto para yatırımcıları için güvenli bir ekosistem oluşturmaktır. Concordium blok zinciri, şirketlerin düşük ücretler ve gelişmiş gizlilik ile hızlı işlemler sunmasını sağlar.

Bicory projesinin başkanı Joha şunları söyledi:

“Bictory’nin misyonu, Concordium’daki geliştiricilerin, likidite sağlayıcıların, yaratıcıların ve tüccarların fon toplamasına, kripto para ticareti yapmasına ve güvenli bir şekilde likidite sağlamasına olanak tanıyan bir ürün paketi geliştirmektir.”

Ana hatlarıyla belirtilen teknikler, Bictory ürününün özünde uygulanmaktadır:

 • Bictory DEX – Concordium blok zinciri üzerine kurulu merkezi olmayan bir kripto para borsası, tarafların izinsiz bir şekilde madeni paraları ve jetonları anında değiştirmesine olanak tanır. Bictory, Solana, Ethereum, PolkaDot, Binance Smart Chain, Avalanche vb. gibi diğer önemli blok zincirlerine genişlemeyi planlıyor.
 • Bictory Custody Exchange (CEX) – Bictory Custody Exchange, topluluğa hizmet etmek ve uyumluluğu sürdürmek için ağdaki tüm bireyleri tanımlamak için Concordium ID katmanını kullanır.
 • BictoryNFT Marketplace – Sanatçılar, sporcular ve diğer etkileyiciler için yaklaşan bir küratörlü NFT platformu.

Concord Hakkında

Concordium, kriptografik protokol kanıtları ve katılımcıların sistematik otonom kimlikleri aracılığıyla gizliliği sağlayan uyumlu bir genel blok zinciridir. Kullanıcıların hem halka açık hem de kripto para bakiyeleri vardır ve ikincisini izlenemeyen özel işlemler için kullanabilirler. Her transfer, gönderenin kripto para birimi bakiyesinde yeterli paraya sahip olmasını sağlamak için sıfır bilgi kanıtı içerir. Bu yöntem, Concordium’un gerçek değeri ifşa etmeden işlemlere izin vermesine izin verir.

Medya İrtibat

 • İsim: Ben Marchand
 • Şirket: Bictory Ltd
 • E-posta: pazarlama@bictory.io
 • Şehir: Singapur.

bizim bağlantımız

 • İnternet sitesi
 • NFT Bekleme Listesi
 • Bictory Finans Twitter
 • Dünya önerisi
 • Bicory Finans Anlaşmazlığı

Bilgi kaynağı: IHODL’den 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap