1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Bank of China Group Insurance, otomobil sigortası ürünlerini geliştirmek için Milliman ve CoverGo’yu seçti

Bank of China Group Insurance, otomobil sigortası ürünlerini geliştirmek için Milliman ve CoverGo’yu seçti

guncel coin haberleri

BOCG Insurance, uluslararası bir aktüeryal ve danışmanlık şirketi olan Milliman ve bir Hong Kong sigorta teknolojisi şirketi olan CoverGo ile ortaklık kurduğunu duyurdu.

Ortaklık, BOC Group Insurance’ın otomobil sigortası ekosistemini ve müşteri deneyimini basitleştirmeyi amaçlıyor.

Bank of China Group Insurance, gelişmiş aktüeryal ve makine öğrenimi teknolojileri aracılığıyla otomotiv ürünlerine yeni oranlar uygulamak üzere Milliman’ı işe aldı.

CoverGo aynı zamanda sigorta platformunu sağlayacak, ürünleri kodsuz olarak daha hızlı oluşturacak, yeni dijital portallar aracılığıyla dağıtımı artıracak ve otomasyon yoluyla poliçe ve hasar yönetimini iyileştirecek.

Bank of China Group Insurance, acentelerinin ve müşterilerinin artık özel acente portalları ve web siteleri aracılığıyla çevrimiçi olarak sorunsuz bir şekilde otomobil sigortası satın alabileceklerini belirtti.

Şirket, talepleri uygulamak ve işleme koymak için kusursuz bir dijital yolculukla müşteri deneyiminin de önemli ölçüde iyileştirileceğini ekledi.

Milliman’ın baş ve danışman aktüeri Cathy Hwang şunları söyledi:

“Bank of China Group Insurance için teknik fiyatlandırma desteğinden dijital sistem dönüşümüne ve ürün dağıtımına kadar tüm değer zincirini kapsayan gelişmiş veri analizi çözümleri oluşturmak üzere CoverGo ile işbirliği yapmaktan çok mutluyuz.”

CoverGo CEO’su Tomas Holub’a göre,

“Bank of China Group Insurance’ın kapsamlı bir dijital dönüşüm gerçekleştirmesine yardımcı olmaktan çok memnunuz.

Bank of China Group Insurance, CoverGo aracılığıyla otomobil sigortası ekosistemini verimli ve ölçeklenebilir bir şekilde dijitalleştirme ve basitleştirme konusunda net bir taahhütte bulundu. “

Bilgi kaynağı: FINTECHNEWS(HK)’den 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazar Fintech News Hong Kong’a aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, ilgili departmanlara aktif olarak rapor verebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap