1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Bank of America uzmanları Metaverse’i kripto para biriminin geleceği olarak adlandırıyor

Bank of America uzmanları Metaverse’i kripto para biriminin geleceği olarak adlandırıyor

guncel coin haberleri

Bank of America stratejistleri, Metaverse’in gelecekte kripto para birimi endüstrisini yeni zirvelere taşıyacağını söyledi.

Şu anda, Metaverse tabanlı kripto para proje varlıkları kripto para piyasasında büyük ilgi gördü. Her şey Facebook’un adını Metaverse olarak değiştirme girişimiyle başladı.

Metaverse artık Facebook şirketinin adıdır, ancak Metaverse’in ana konsepti, insanların gerçek hayatta yapamadıkları her şeyi tam bir özgürlükle yapabilecekleri sanal bir dünya inşa etmektir. Yani bunlar artırılmış gerçeklik ve sanal gerçeklik için en iyi proje planları.

Kripto para endüstrisinin çok sayıda kripto para projesi vardır ve neredeyse tüm kripto para projelerinin kendine özgü kullanım durumları vardır. 2017-2020 yılları arasında artırılmış ve sanal gerçeklik konseptine dayalı girişimler olarak birçok kripto para projesi başlatıldı ancak başarılı kripto para projeleri olarak insanların dikkatini çekmeyi başaramadı. Ancak Facebook Metaverse’i duyurduktan sonra, Metaverse ile ilgili tüm bu kripto para birimi projeleri yüksek bir ivme kazanmaya başladı.

Bank of America’nın genel müdürü ve küresel stratejisti Haim Israel, yakın tarihli bir röportajda, Metaverse konseptinin kripto para birimi endüstrisi için büyük bir fırsat olacağına dikkat çekti. Haim’e göre, kripto para birimleri belirli koşulları karşılarsa, Metaverse’in yardımıyla kripto para birimleri bir sonraki benimseme düzeyine ulaşacaktır.

“Bunun çok büyük bir fırsat olduğuna inanıyorum. Doğru platforma ihtiyacınız var… Bu, tüm ekosistem için çok büyük bir fırsat olacak.”

Haim ayrıca Metaverse’in sanal dünyasında kripto para birimlerinin gerçek para birimi olarak kullanılabileceğini ancak buradaki kripto para birimlerinin çoğunun çok oynak olduğuna dikkat çekti.Bitcoin ve Ethereum gibi varlıklar bile Metaverse için uygun değil ama burada stabiller. daha iyi bir rol oynayabilir.

Bununla birlikte, şu anda Metaverse kavramı hala emekleme aşamasında, ancak Grayscale Fund Management Company’ye göre yakında 1 trilyon dolarlık bir piyasaya dokunacak.

Ayrıca okuyun: Cardano’nun kurucusu Cardano’nun gelecek için bir tasarım olduğunu söylüyor

Bilgi kaynağı: 0x bilgisi ile BITCOINIK’ten derlenmiştir.Telif hakkı yazar Jitender’a aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, ilgili departmanlara aktif olarak rapor verebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap