1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Bangsta Bears, Solana blok zincirinde yeni NFT başlatacak

Bangsta Bears, Solana blok zincirinde yeni NFT başlatacak

guncel coin haberleri

Yeni benzersiz NFT, tüm metaverse’yi aşmak için tasarlanmış 5.000 Gang Banging Bears koleksiyonudur ve sahiplere yalnızca üyelere özel hisse senedi, kripto para birimi ve NFT çağrılarının yanı sıra airdrop’lar ve gelecekteki potansiyel projeler sunacaktır.

12 Ocak 2022: Bangsta Bears, Solana blok zincirinde benzersiz bir NFT seti oluşturduğunu duyurmaktan mutluluk duyar. Yaklaşan yeni NFT projesi, tüm Metaverse’i aşmak için tasarlanmış 5.000 Gang Banging Bears koleksiyonudur.

Yaklaşan sürüm hakkında konuşurken, yaratıcı, toplam arzın 5.000 olarak sabitlenmesine rağmen, seriden NFT dünyasına 250 ayı ürettiğini açıkladı. Bangsta OG olarak tanımlanan seçilen ayı şu anda Ethereum blok zincirinde çalışıyor ve Solana’da yayınlanacak kalan 4.750 ayıdan daha iyi performans gösterecek.

Son birkaç yılda, NFT’ler kendilerini geçerli yatırım araçları olarak başarıyla kurdular. Blok zinciri teknolojisinin artan popülaritesi, değiştirilemez belirteçlerin sunduğu güvenliğe olan güveni doğrudan artırır. Dünya metaverse’i ve onun sınırsız olanaklarını kucaklarken, NFT’ler kendilerini kesinlikle muazzam potansiyele sahip değerli varlıklar olarak sunuyor ve bu da onları dijital dönüşüme aktif olarak katılmayı amaçlayan herkes için olmazsa olmaz hale getiriyor.

Bangsta Bears NFT’ler, güzel dijital sanat eserleri olmanın yanı sıra, onlara sahip olmayı kesinlikle heyecan verici ve kazançlı bir şey yapan bazı şaşırtıcı özellikler içerir. Onlara sahip olmanın etkileyici faydalarından bazıları şunlardır:

  • Bangsta Bear sahipleri, NFT’ler, kripto para birimleri, yatırımlar vb. dahil olmak üzere birçok farklı konuda haftalık (sadece sahipleri için) fiyatları açacak olan kurucumuz Erk’e doğrudan erişebilecek. -1 ayda en az bir kez arar.
  • Bangsta Bear sahipleri, ayı piyasasını tutmaktan faydalanabilecekler. Bir jeton oluşturulacak ve onu nasıl merkezden dağıtacağımıza dair büyük planlarımız var, ancak Bangsta Bear sahipleri jetonların çoğunu elinde tutacak.Yol haritamızın altındaki Discord’da daha fazlasını okuyun
  • Hisse senetlerine, kripto para birimlerine ve NFT aramalarına, analizlere ve her bir pazarın günlük genel görünümüne üyelere özel erişim
  • Gelecekteki arazi satın alımlarımıza metaverse erişimi + karakterleri olarak özel bir Bangsta Bear oluşturun (seçtiğimiz arazi izin veriyorsa)
  • Ücretsiz airdrop’lar, özel eşantiyonlar ve gelecekteki potansiyel projeler alın
  • Popüler yeni projeler için erken “beyaz liste”/satış öncesi erişim
  • Topluluk, topluluk fonlarının nasıl kullanılacağına oy verdiğinde daha fazla fayda sağlanacaktır.

Bangsta Bears, patlatmak için bir sonraki NFT’deki tüm blokları işaretler. Yaratıcılar, benzersiz bir takas edilemeyen jetona sahip olmakla ilgilenenlerin 28 Ocak 2022’den itibaren web sitelerinde 0.39 SOL’de basabileceklerini duyurdular.

Daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçin:

bonsta ayıları

https://www.bangstabears.com
https://discord.com/invite/BangstaBears

Bilgi kaynağı: TECHBULLION’dan 0x bilgileriyle derlenmiştir, telif hakkı yazar Vasid Qureshi’ye aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini geliştirin; yasadışı ve suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap