1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Balancer ve Aave, gelişmiş bir madencilik havuzu başlatmak için işbirliği yapıyor

Balancer ve Aave, gelişmiş bir madencilik havuzu başlatmak için işbirliği yapıyor

guncel coin haberleri

Otomatik bir portföy yöneticisi ve likidite sağlayıcısı olan Balancer Labs, önde gelen bir DeFi kredi anlaşması olan Aave ile işbirliği içinde yeni bir gelişmiş madencilik havuzunu başarıyla başlattı.

16 Aralık’taki bir basın açıklamasında Balancer Labs, Boosted havuzları aracılığıyla LP gelirini artırmak için Aave ile başarılı bir şekilde entegre olduğunu doğruladı. Yeni piyasaya sürülen ürün, jeton getiri oranını otomatik piyasa yapıcı (AMM) madencilik havuzuna yatırarak düşük sermaye verimliliği sorununu çözecek.

Balancer’a göre, işlem ölçeği mevcut likiditeden nispeten daha küçük olduğu için tüccarlar AMM madencilik havuzundaki likiditenin yalnızca %10’unu kullanır.

Bununla birlikte, yeni ürün, genellikle atıl durumda olan kalan likiditenin kredi sözleşmesine yatırılmasını ve ek gelir elde edilmesini sağlayacaktır.

Balancer Labs’ın kurucu ortağı ve CEO’su Fernando Martinelli, yeni gelişme hakkında şunları söyledi:

“Boosted Pools’un piyasaya sürülmesinin ilk yinelemesi olarak, Aave ile işbirliği cennette yapılan bir eşleşmedir ve Balancer ekosistemindeki konumlarını güçlendirir. Boosted Pool’un farklı düzeylerdeki yenilikleri somut sonuçlar, daha derin likidite ve daha etkili likidite Entegrasyonu sağlayabilir. ve daha yüksek verim.”

Tasarım gereği, AMM Havuzları, sermaye verimliliğini ve genel getiriyi artırabilecek envanter geliri varlıklarını elinde tutar. Bununla birlikte, bu varlıkların envanteri ve dağıtımı genellikle değiş tokuş edilemeyecek kadar pahalıdır.

Bu durumda, AMM madencilik havuzunun bu tür sorunları çözmek için bir tekrarlayıcıya ihtiyacı vardır.

Balancer Labs, değişim sırasında tokenlerin paketlenmesi ve paketlerinin açılması maliyetini etkin bir şekilde azaltacak Booster Pools oluşturmak için Aave ile entegre oldu.

Aave’nin kurucusu ve CEO’su Stani Kulechov, yeni ortaklık hakkında şunları söyledi:

“Aave Boosted Pools’un Balancer ile işbirliği içinde piyasaya sürülmesi, DeFi’deki inanılmaz yeniliğin tipik bir örneğidir. Balancer’ın V2 sürümünü yakından takip ediyorum. Boosted Pools, kullanıcılara daha derin likidite ve Aave’ye daha fazla erişim sağlıyor. Balancer’ın yardımıyla , kullanıcılara sorunsuz bir gelir getirici deneyim sunmayı dört gözle bekliyoruz.”

Bitirmeden önce Balancer Labs, yeni piyasaya sürülen ürünlerin tüccarlar ve likidite sağlayıcıları için oyunun kurallarını değiştireceğine dikkat çekti. Balancer’a göre, Booster madencilik havuzu, kullanıcıların Aave gibi kredi platformlarında belirli bir likidite yüzdesi dağıtmasına izin verecek. Bu nedenle, kullanıcılar madencilik havuzunda tüccarların likidite olarak kullanmaları için daha küçük bir yüzde tutarken daha fazla gelir elde edecek.

Bilgi kaynağı: CRYPTOVIBES’ten derlenen 0x bilgisi.Telif hakkı yazar John Wanguba’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, ilgili departmanlara aktif olarak rapor verebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap