1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Bağış toplama platformu Kickstarter’ın blok zinciri planları büyük ters eğik çizgilerle karşı karşıya

Bağış toplama platformu Kickstarter’ın blok zinciri planları büyük ters eğik çizgilerle karşı karşıya

guncel coin haberleri

Kickstarter platformu, platformu daha iyi ve daha güvenli hale getirmek için kripto para birimi ve blok zincirine dayalı entegrasyonu sayesinde topluluktan daha iyi destek alamadı.

Şu anda, diğer geleneksel teknoloji kullanım durumları ile karşılaştırıldığında, kripto para birimi ve blok zinciri teknolojisinin kullanım durumları hızla artmaktadır. Özellikle, birçok teknoloji platformunun gerçek inovasyon ve kullanım durumlarını bir sonraki kullanıcı düzeyine getirmek için blok zinciri kullanmaya çalıştığını görebiliriz.

Kickstarter, yeni işletmelerde de çok popüler olan bir bağış toplama platformudur.

Blockchain teknolojisinin tanıtılmasıyla Kickstarter platformu, hizmeti yeni bir düzeye taşıyacaklarını ve Kickstarter kullananlar için merkezi olmayan bir ekosistem sağlayacağını iddia ediyor.

Duyuru aracılığıyla Kickstarter şunları söyledi:

“Kickstarter’ın temel işlevlerinin merkezi olmayan bir sürümünü oluşturacak bir açık kaynak protokolünün geliştirilmesini destekliyoruz”

Ancak Kickstarter’ın kararı yanlış değil, ancak buradaki merkezi olmayan doğa, bu tür birçok partiyi ve aracıyı ortadan kaldıracaktır. Bu, aracı rolü oynayanların kaybını etkileyecektir.

Çoğu Kickstarter kullanıcısı, Kickstarter blok zincirinin benimsenmesiyle ilgili görüşlerini Reddit ve twitter gibi sosyal medya platformları aracılığıyla paylaştı.

Birçok kullanıcı, Kickstarter’ın blok zinciri projesinin çevreye ciddi şekilde zarar verebileceğini iddia ediyor.

Koreli-Amerikalı bir oyun tasarımcısı Jeeyon Shim de görüşlerini paylaştı ve blockchain teknolojisini entegre etmek için Kickstarter ile işbirliği yapma kararından dolayı kalbinin kırıldığını söyledi. Ayrıca Kickstarter’a bunu yeniden gözden geçirmelerini önerdi.

Discord da Kickstarter ile aynı durumla karşı karşıya

Geçen ay Discord da birkaç kripto cüzdanı Discord sosyal medya platformuna entegre etmeye karar verdi ancak çoğu Discord kullanıcısı bu fikri eleştirdi ve insanların platformu kötüye kullanmaya başlayacağını ve bunun da platformdaki spam gönderici kalabalığını artıracağını iddia etti. oyun topluluğu için adil bir şey değil.

Topluluğun talebi üzerine Discord ekibi planı geri çekme kararı aldı.

Ayrıca okuyun: ECB yöneticisi, CBDC’nin zayıf para birimleri üzerinde olumsuz bir etkisi olabileceğini söyledi

Bilgi kaynağı: 0x bilgisi ile BITCOINIK’ten derlenmiştir.Telif hakkı yazar Jitender’a aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap