1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Az Sermaye İle Yapılacak İşler 2020 – Sermayesiz Para Kazanma Yöntemleri, Girişimcilik Fikirleri..

Az Sermaye İle Yapılacak İşler 2020 – Sermayesiz Para Kazanma Yöntemleri, Girişimcilik Fikirleri..

Az Sermaye İle Yapılacak İşler Nelerdir?

Az Sermaye İle Yapılacak İşler 2020. Sermayesiz Para Kazanma Yöntemleri, Girişimcilik Fikirleri hakkında birkaç tüyo vermek istedik.

Az Sermaye İle Yapılacak İşler 2020

Hayalleriniz ne kadar büyük? Halihazırdaki işinizle istediğiniz hayata hiçbir zaman kavuşamayacağınızı mı düşünüyorsunuz? Hedeflerinize ulaşmanın tek yolunun kendi işinizi kurmak olduğuna mı inanıyorsunuz? Peki, o zaman neden bunun için bir şey yapmıyorsunuz? Sermayeniz olmadığı için mi? Yoksa bir iş kurmaya cesaret edemediğiniz için mi?

İnsanlarımız sermayeleri az olmaları nedeniyle yatırım yapmaktan çekinebilmektedirler ancak sermaye gerektirmeyen işler ile birlikte artık sizler de kendi işinizi kurabilecek ve bu sayede kısa bir süre içerisinde atılım gerçekleştirerek büyük kazançlar elde edebileceksiniz. Bu kapsamda yazımız içerisinde sizlere bu iş kollarının bazıları hakkında ayrıntılı bilgiler vereceğiz.

Az Sermaye İle Yapılacak İşler Nelerdir?
Az Sermaye İle Yapılacak İşler 2020

Kinoa Üretimi

Sağlıklı yaşamak ve kanser başta olmak üzere diğer hastalıklardan korunmak isteyenler için iyi bir besin maddesi olan kinoa aynı zamanda bu işin ticaretini yapan kimseler için de son derece karlı bir alışveriş olmaktadır. Bu kapsamda en sert iklim koşullarında dahi yetişebilen bu bitki aynı zamanda yüksek getirisi ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu kapsamda tarladan yapılan satışlarda kilosundan 10 TL gelir elde etmek mümkün olmaktadır. Eğer direkt olarak satışını gerçekleştirecek olursanız bu durumda kilo fiyatı 46 TL’ye kadar ulaşmaktadır.

Gayrimenkul Danışmanlığı

Eğer yatırım konuları ile ilgili iseniz ve aynı zamanda da biraz çevreniz var ise bu durumda gayrimenkul danışmanlığı yapmak tam sizlere göre olmaktadır. Bu kapsamda çok az bir meblağ ile büro açmanız mümkün olacak ve ardından da işleri beklemeye başlayacaksınız. Eğer bilişim teknolojilerinden de biraz anlıyorsanız bu durumda reklamınızı etkili bir şekilde yapabilmeniz mümkün olacak ve bu sayede de gelirlerinizi daha da artırabilecek rakiplerinizin de önüne geçebileceksiniz.

Organik Yiyecek Dükkanları

Yine sağlıklı yaşam üzerinden gidecek olursak organik ürün pazarlamacılığı son zamanlarda en revaçta olan işler arasında yer almaktadır. küçükken köyde beğenmediğimiz peynirler şuan sağlıklı ve organik diyerek çok pahalı fiyatlarla satılmaktadır. İşte sizlerin de eğer köy ile bağlantınız devam ediyorsa bu durumda köyden peynir alabilir ve bunun satışını da gerçekleştirebilirsiniz.

Çubukta Patates

Özellikle gençlerin kore filmlerinden tutkun olduğu çubukta patates işi de son derece karlı işler arasında yer almaktadır. Bu kapsamda sadece bir patatesi 1 TL’ye satabilmek mümkün olmaktadır. Bu sayede de 7-8 kat kar elde edilmektedir. Üstelik bu iş için sermaye sahibi olmanıza da gerek bulunmamaktadır.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap