1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Axie Infinity’deki nadir bir Genesis bölümü 2,3 milyon dolara satıldı

Axie Infinity’deki nadir bir Genesis bölümü 2,3 milyon dolara satıldı

Floki Inu, İtalya'nın en iyi futbol kulübü SSC Napoli'ye sponsor oldu

Meta Universe şu anda tüm kripto para piyasasında manşetlerde bulunuyor. Axie Infinity, piyasadaki en popüler meta-evren projelerinden biridir.Platformdaki bir arazi parçası 2,3 milyon USD değerinde ETH’ye satıldı.

Bu, tek bir sanal arazi parçası için şimdiye kadar ödenen en büyük miktardır. Birisi bu araziyi 550 Ethereum jetonu ile satın aldı.

Axie Infinity arsası 2,3 milyon dolara satıldı

Arsa, Axie Infinity’de 2.3 milyon dolara satıldı ve platformdaki Genesis arsalarından biri. Axie Infinity’deki Genesis arsaları, son derece nadir arsalardır, çünkü platformda bu tür sadece 220 arsa vardır.

Mevcut ETH fiyatında, bu nadir arazi parçasını satın almak için kullanılan 550 Ether yaklaşık 2,3 milyon dolar değerinde.

Daha önce de belirtildiği gibi, Axie Infinity piyasadaki en gelişmiş meta-evren projelerinden biridir. 2018’de piyasaya sürüldü ve zamanla, kripto para birimi alanındaki baskın bir proje ve en popüler NFT oyunlarından biri haline geldi. Günlük 2 milyondan fazla kullanıcı ve 40 milyon ABD dolarından fazla işlem hacmi var.

Oyun kazanma platformları, oyuncuların en sevdikleri oyun platformları aracılığıyla pasif gelir elde etmelerine ve oyun sisteminin büyümesine ve gelişmesine katkıda bulunmalarına olanak tanır.

AXS, Axie Infinity ekosisteminin yerel belirtecidir. Ancak platformdaki oyuncular, ekosistemin bir yardımcı programı olan Smooth Love Potion’u (SLP) alabilirler. SLP, bir ERC-20 belirtecidir. Oyuncular ayrıca NFT pazarında alınıp satılabilen, takas edilemeyen jetonlar (NFT) üretebilirler.

Meta evren önemli bir büyüme kaydediyor

Daha önce de belirtildiği gibi Metaverse, kripto para birimi ve teknoloji alanındaki sıcak konulardan biridir. Facebook adını Meta olarak değiştirdikten sonra, endüstri patlayıcı bir büyüme yaşadı ve Metaverse madeni parasının yükseliş eğilimini başlattı.

Tüm piyasa düşüşte olmasına rağmen, MANA, SAND, AXS, GALA ve diğer meta evren madeni paraları güçlü bir yükseliş eğilimi gösteriyor.

Yakın tarihli bir Grayscale raporu, meta-evren alanının önümüzdeki birkaç yıl içinde inanılmaz bir büyüme yaşayacağına ve yakında 1 trilyon dolarlık bir değere ulaşabileceğine işaret etti. Dijital varlık yönetimi şirketi ayrıca Metaverse’in 15 trilyon dolarlık web 2.0 teknoloji devi ile rekabet edeceğini söyledi.

devamını oku:

  • kripto para birimi nasıl satın alınır
  • Ethereum nasıl satın alınır

Bilgi kaynağı: INSITEBITCOINS’den 0x bilgisinden derlenmiştir.Telif hakkı yazarı Ali Raza’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap