1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Axie Infinity, Shiba Inu ve Bitcoin – Asya Paketi 20 Aralık

Axie Infinity, Shiba Inu ve Bitcoin – Asya Paketi 20 Aralık

guncel coin haberleri

Düşüş momentumu zayıfladıkça, Axie Infinity fiyatları %27 yükselmeye hazır

Axie Infinity fiyatı, yönetilen grafik modelinin direnç çizgisini başarıyla kırarsa, fiyatı %27 toparlanarak 121$’a yükselmeye hazır görünüyor. Ancak, yükseliş hedefine ulaşmadan önce AXS birçok zorlukla karşılaşabilir.

Axie Infinity fiyatı yükseliş görünümü sunuyor

Axie Infinity fiyatı, 4 saatlik grafikte genel görünümün iyimser olduğunu gösteren düşen bir kama modeli oluşturdu. AXS, mevcut grafik modeli tarafından verilen %27’lik artış hedefini 121 ABD Dolarına ulaşmak için 95 ABD Doları olan teknik modelin üst sınırını aşmalıdır.

Shiba Inu fiyatının SHIB’de %25’lik bir artış için temel oluşturması gerekiyor

Shiba Inu fiyatları yaklaşık iki aydır istikrarlı bir düşüş eğiliminde ve herhangi bir yavaşlama belirtisi yok. Bununla birlikte, yatırımcılar SHIB’nin keskin düşüşün tersine dönmesine yol açacak bir temel oluşturmasını bekleyebilirler.

Alt bulmak için Shiba Inu fiyatı

4 Aralık’taki çöküşten bu yana, Shiba Inu fiyatları yaklaşık dört düşük dip gördü. Düşüş trendi nedeniyle SHIB, 4 Aralık’ın düşüğü 0.0000295’i yeniden test etmeye çok yakın. Yatırımcılar, emoji madeni paralarının bu seviyeye yakın bir tür yükseliş aktivitesi görmesini bekleyebilir ve böylece temeli oluşturabilir.

SHIB/USDT 4 saatlik grafik

Bitcoin çift dip oluşturacak ve yeni yılda yükseliş işaretleri var

Bitcoin (BTC) fiyatı, boğaların geçen hafta 50.000 doları geri almaya çalıştığını gördü, ancak bu hafta girişim reddedildi ve bir boğa tuzağı oluşuyor. Aksine BTC bu yıl bitecek gibi görünüyor. 2022’ye girerken bu, Bitcoin’in yatırımcıların 44.088 ABD Doları ile 43.030 ABD Doları arasında kazançlı indirimler elde edebileceğini görebileceği anlamına geliyor.2022’de rekor bir rekor kırarak birinci sınıf bir şaraphane olması ve 100.000 ABD Dolarını aşması bekleniyor.

Bitcoin, yatırımcıların 2021’in son iki işlem haftasında indirim aldığını görecek

Geçen hafta, Bitcoin fiyatı, 50.000 doların üzerinde güçlü bir toparlanma ile boğaların iyimser görünmesini sağladı. Bunun yerine, boğalar bu hafta aynı seviyede reddedildi ve aşağı yönlü baskıya maruz kaldı.

BTC/USD haftalık grafik

Bilgi kaynağı: FXSTREET’ten 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarına aittir ve izinsiz çoğaltılamaz

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın, yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili herhangi bir ipucunuz varsa, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap