1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Axie Infinity, kullanıcı etkinliğini nasıl %20 oranında artıracağını buldu Güvenilir İncelemeler

Axie Infinity, kullanıcı etkinliğini nasıl %20 oranında artıracağını buldu Güvenilir İncelemeler

guncel coin haberleri

Axie Infinity: Blockchain oyunlarının geliştiricileri, oyun içi içerik oluşturuculara ödeme yapmak için 400.000 dolarlık bir fon oluşturdu. Amaç, kullanıcı etkinliğini artırmaktır.

Blockchain oyunu Axie Infinity ile etkileşime giren cüzdan sayısı %20 arttı. Bu DappRadar’da fark edildi.

Analistler, 400.000 ABD Doları tutarındaki fonla oyun içeriği oluşturucuları için yeni bir destek programı sayesinde geliştirici faaliyetlerinde bir artış görüyor.

Program, oyunla etkileşimde benzersiz bir deneyim yaratan tüm kullanıcılar tarafından erişilebilir. Örneğin, geliştiriciler uygulamaları aşağıdaki kriterlere göre değerlendirir:

• Kültür, amaç ve zihniyet.

• Oyunun eğlencesi.

• Proje fizibilitesinin mühendislik değerlendirmesi.

• Oyun topluluğu ve Axie Infinity ekonomisi üzerindeki etkisi.

Asgari sponsorluk tutarı 5.000 ABD Dolarıdır. Axie Infinity geliştiricilerinin planları kısa vadede meyvelerini veriyor gibi görünüyor. DappRadar, Katana adlı oyun içi merkezi olmayan kripto para borsası tarafından kaydedilen borsa hacminde yaklaşık %40’lık bir artış fark etti.

Kaynak: dappradar.com

Axie Infinity: Nasıl Para Kazanılır

Bu arada, AXS-WETH ve SLP-WETH, oyuncular oyunda SLP kazanmaya ve kullanmaya devam ettiğinden ve projenin yönetimine katılmak için AXS jetonları gerektiğinden hala en popüler ticaret çiftleri.

Geliştiriciler ayrıca özel araziler, kozmetik ürünler ve daha fazlası karşılığında karakterleri yok etmenize olanak tanıyan yeni bir oyun içi özelliği duyurdular. Ancak, inovasyonun oyun içi ekonomiyi tam olarak nasıl etkileyeceği belirsizliğini koruyor.

Son zamanlarda birkaç gazeteci, Axie Infinity’nin bir finansal piramide dönüştüğünü bildirdi. Örneğin, yarışmaya katılmak için giriş ücreti 1000 $ ‘a ulaştı. Birçok piyasa katılımcısı için bu eşiğin yüksek olması, aracılık hizmetlerinin ortaya çıkmasına neden olmuştur.

eksen sonsuz

Geliştirici, oyunun büyümesinin yeni oyuncuların akışına bağlı olduğunu kabul ediyor. Bu durumu ele almak için şirket yeni özellikler sunmayı vaat ediyor. Ancak, oyuna katılmak için giriş engellerinin boyutunun değişip değişmeyeceği hala bilinmiyor.

Söyleyecek bir şeyin var mı? Bize yazın veya Telegram kanalımızdaki tartışmaya katılın.

sorumluluk reddi

Web sitemizde yer alan tüm bilgiler iyi niyetle ve yalnızca genel bilgilendirme amacıyla yayınlanmaktadır. Okuyucuların sitemizdeki bilgilerle ilgili olarak yapacağı herhangi bir eylemin riski tamamen kendilerine aittir.

Bilgi kaynağı: BEINCRYPTO’dan 0x bilgi ile derlenmiştir, telif hakkı yazara aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap