1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Avustralyalı kripto para kullanıcılarının 1/4’ü kripto para Noel hediyeleri almayı planlıyor: rapor-Haberler

Avustralyalı kripto para kullanıcılarının 1/4’ü kripto para Noel hediyeleri almayı planlıyor: rapor-Haberler

Avustralyalı kripto para kullanıcılarının 1/4'ü kripto para Noel hediyeleri almayı planlıyor: rapor 1

Bir ankete göre, Avustralya’daki kripto para yatırımcılarının %25’i Noel vesilesiyle kripto para hediyeleri satın almak istiyor.

Crypto.com, Avustralyalı kripto para tüccarları hakkında küçük bir anket yaptı. Soruşturmada Crypto.com, Avustralyalı kripto para tüccarlarına kripto para birimleriyle ilgili Noel hediyelerini kabul edip etmeyeceklerini sordu. Ankete yaklaşık 2.020 kişi katıldı ve anket katılımcılarının dörtte birinden fazlası kripto para birimiyle ilgili Noel hediyelerini seçeceklerini iddia etti.

Ankete katılan yaş 18-59 arasındadır. Katılımcıların %26’sı kripto para birimi Noel hediyeleri vermeyi kabul etti. İnsanların yaklaşık %53’ü kripto para birimi Noel hediyeleri almayı planlıyor. Hediyede sevdiklerine Noel hediyesi olarak Bitcoin veya Ethereum satın almak istiyorlar.

Bununla birlikte, %43’ü kripto para temalı çorapları veya kapüşonluları başkalarına Noel hediyesi olarak eşleştirmeye istekli olduklarını itiraf etti. Ve insanların kripto para birimini benimsemesini sağlamak daha iyidir. Ve bu insanlar da bu tür malları satın almak istiyorlar.

Ankete katılanların yaklaşık %42’si kripto para birimi jeton kuponları satın almayı planlarken, katılımcıların %35’i insanların kripto para eğitimini kabul etmesini sağlamak için kripto para kitapları satın almak istiyor.

18 yaşındaki lise mezunu Justin El-Sheikh düşüncelerini Cointelegraph ile paylaşarak bir kripto para birimi hediye kartı almayı planladığını söyledi.Asıl amacı, arkadaşlarını küçük bir miktar bitcoin ile başlamaya teşvik etmek ve bunu kurmak. cüzdanı alın ve kripto para birimini anlamaya başlayın. .

“Birçok arkadaşım kripto para birimini duydu ve katılmak istediklerini ancak nasıl başlayacaklarını bilmediklerini söylediler. Bu eğlenceli ve düşünceli bir hediye.”

Ayrıca okuyun: Hayman Capital Management’ın kurucusu, gelecek yıl Amerika Birleşik Devletleri’nin kripto para birimlerini sıkı bir şekilde düzenleyeceğini söyledi

Bilgi kaynağı: 0x bilgisi ile BITCOINIK’ten derlenmiştir.Telif hakkı yazar Jitender’a aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasadışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili ipuçları bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap