1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Avrupa’nın lider e-spor organizasyonu Tezos ile işbirliği yapıyor

Avrupa’nın lider e-spor organizasyonu Tezos ile işbirliği yapıyor

guncel coin haberleri

Avrupa’nın lider e-spor ve oyun organizasyonu Team Vitality, Tezos ile ortaklık kurduğunu duyurdu.

CryptoSlate ile paylaşılan bir basın açıklamasına göre, üç yıllık teknoloji ortaklığı Team Vitality’nin tarihindeki en büyük ortaklık.

İkisi, kuruluşun topluluğuna yıldız oyuncularıyla etkileşim kurmanın yeni yollarını sağlamak için birlikte çalışacak.

Team Vitality, hayranlarını oyun deneyiminin bir parçası olarak blok zincirin faydaları hakkında eğitmek ve teknolojik ilerlemeyi teşvik etmek için Tezos ekosistemiyle birlikte çalışacak. E-spor ve oyun hayranları, teknoloji konusunda en bilgili ve ilgili topluluklar arasında yer alıyor ve Tezos, işbirliği yoluyla bundan yararlanmayı umuyor.

Tezos ve Team Vitality ortaklığı

Tezos Vakfı Genelkurmay Başkanı Mason Edwards, “Blockchain ve oyun endüstrisi e-spor için hayran ve oyuncu merkezli bir gelecek yaratmaya devam edeceğinden, bu Avrupa’nın önde gelen e-spor takımı için önemli bir adımdır” dedi. Mason Edwards) dedi. “Team Vitality’nin Tezos topluluğuna katıldığını görmekten çok mutluyum.”

Team Vitality’nin CEO’su Nicolas Mauer, özellikle 2022’nin organizasyonun bugüne kadarki en büyük yılı olacağı düşünüldüğünde, bu ortaklığın “oyunun kurallarını değiştirdiğini” söyledi.

Basın açıklamasında şunları söyledi: “Tezos’un hayranlarımızla olan ilişkimizi güçlendirmek için sunduğu fırsatlar inanılmaz ve Tezos’un yolculuğumuza katılmasından gurur duyuyoruz.”

Organizasyon bu yıl en büyük yatırımı e-sporda yeteneklere yaptı. Team Vitality ve sporcuları sekiz oyuna katıldı, sosyal medyada 13 milyondan fazla takipçiye sahip ve Adidas dahil endüstri lideri ortakları var.

CryptoSlate bülteni

Kripto para, DeFi, NFT vb. alanlardaki en önemli günlük hikayeleri özetledi.

Kaynak bağlantısı

Harici

Bilgi Kaynağı: 0x News tarafından NEWCONOMY’den derlenmiştir, telif hakkı yazar newconomy’ye aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın, yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili herhangi bir ipucunuz varsa, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap