1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Avalanche kar elde ettiği için AVAX’ın aşağı yönlü riski 61 $ ile sınırlıdır

Avalanche kar elde ettiği için AVAX’ın aşağı yönlü riski 61 $ ile sınırlıdır

guncel coin haberleri

  • AVAX fiyatları rekor seviyeye ulaştıktan sonra satış baskısı ile karşı karşıya.
  • Herhangi bir zayıflık durumunda, AVAX’ın birden fazla destek alanı vardır.
  • 100 ABD doları, rekor bir rekor kırmak için ana hedef olmaya devam ediyor.

100$’lık kilit fiyat seviyesine ulaşamaması nedeniyle AVAX fiyatları yatay seyrediyor. Bitcoin ve Ethereum’daki bazı gizli zayıflıklar kesinlikle AVAX üzerinde baskı oluşturacaktır, ancak aşağı yönlü riskler sınırlandırılmalıdır.

AVAX fiyatları konsolide oluyor ve net bir pazar yönü bekliyor

AVAX fiyatları, 12 Ekim’de 51 ABD Doları’ndaki son önemli düşüşe ulaştığından beri, istikrarlı bir yükseliş eğiliminde. 12 Ekim’den bu yana AVAX, anlamlı yeniden testler veya geri çekilmeler olmadan %90 arttı. 100$’a yakın bir ret, olası bir düzeltmenin ilk işaretidir – ancak henüz gerçekleşmedi.

Bileşik endeks ve Optex bant osilatörü, AVAX fiyatlarının düşmeye devam etme olasılığına dair bazı görüşler sağlıyor. Optex bandı hala aşırı alım durumuna yakın ve ancak şimdi aşağı doğru eğilmeye ve bu aşırı uçlardan uzaklaşmaya başlıyor. Ek olarak, bileşik endeks zaten iki hareketli ortalamasının altında ve tarafsız bölgede – bu da AVAX’taki herhangi bir düşüşün bir süre daha devam edebileceğini gösteriyor.

AVAX fiyatının aşağı yönlü riski 61$ değer alanı ile sınırlı olmalıdır. 61$ seviyesi, %38.2 Fibonacci geri çekilme seviyesi, Senkous Span A ve piyasa profilindeki yüksek hacimli düğümü içeriyor. Bununla birlikte, AVAX o kadar düşük test etmeyebilir, ancak bir sonraki düşüşü Kijun-Sen’de (75 $) bulabilir.

AVAX/USDT günlük Ichimoku grafiği

Yatırımcılar, AVAX’ın şu anda geliştirilmekte olan entegrasyonu kırdığını gösteren herhangi bir hareketi gözlemlemek isteyeceklerdir. Örneğin, 94 ABD Dolarının üzerinde bir günlük kapanış fiyatı, herhangi bir açığa satış satıcısı için 100 ABD Doları seviyesine çıkmak üzere olduğu konusunda erken bir uyarı olacaktır.

Bilgi kaynağı: FXSTREET’ten 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarına aittir ve izinsiz çoğaltılamaz

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasadışı veya suç teşkil eden faaliyetlere ilişkin ipuçları bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap