1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Avalanche (AVAX), Harmony (ONE) ve Axie Infinity (AXS) başka bir bacağa ayarlandı

Avalanche (AVAX), Harmony (ONE) ve Axie Infinity (AXS) başka bir bacağa ayarlandı

Avalanche (AVAX), Harmony (ONE) ve Axie Infinity (AXS) başka bir bacağa ayarlandı

Bitcoin, Ethereum, Solana ve Polkadot gibi büyük kripto para birimleri haftanın açılışında önemli miktarda kaybederken, daha geniş kripto para birimi sektörü ivme kaybetmiş görünüyor. Ancak Avalanche (AVAX), Harmony (ONE) ve Axie Infinity (AXS) gibi altcoinler parlak zırhlı şövalyeler olarak karşımıza çıkıyor. Yukarıdaki jetonların yükselme potansiyeli olduğundan, burada potansiyel bir hedef nokta var.

Çığ (AVAX) fiyat analizi:

AVAX fiyatı, 18 Kasım’da 103.42 doları kırdıktan sonra yükselmeye devam etti. Ek olarak, altcoinler Ağustos ortasında 18.8 doları kırdıktan sonra asla geriye bakmadı. O zamandan beri, varlık daha da yüksek diplere ulaştı.

Grafik deseni, tekrarlanan yükseliş ve konsolidasyon döngülerini daha da vurgular. 100 dolara giden yolda, varlık 45 dolar ve 70 dolarda destek buldu. 130$’lık bir fiyattan tekrar yükselmeden önce, yaklaşık 102$’lık bir güç kazanması gerekiyor.

Harmony (ONE) fiyat analizi:

Harmony fiyatı yakın zamanda 0.2718 dolarlık kilit direnç seviyesinde reddedildi. Çünkü altcoinler dar düşen kama kanalından geçiyor. Önümüzdeki birkaç gün içinde çok sayıda alıcı varlığı satın almak için akın ederse, fiyat 0,28 dolarlık kilit direnç seviyesine ulaşacaktır. Daha sonra, kırılma başlangıçta fiyatı 0,342 dolara yükseltti ve ardından önceki yeni yüksek seviyeyi toparladı. Tersine, artan satış baskısı, fiyatı 0,21 dolar civarındaki ilk destek seviyesine döndürecektir.

Axie Infinity (AXS) fiyat tahmini:

Axie Infinity, 165.37 dolarlık yeni bir zirve talep ettikten sonra biraz nefes alıyor gibi görünüyor. Altcoinler, aşağı doğru üçgen bir kanalın oluşumunu onaylamak için %2 daha düşmelidir. Bu paterni takip ederse, AXS fiyatı başlangıçta bir önceki yeni en yüksek seviyesi olan 165$’ı geri kazanacaktır. Buna ek olarak, direnci kırarsa, 175 dolarlık fiyat hedefi yakın görünüyor. Ancak, satıcılar önümüzdeki birkaç gün içinde piyasaya hakim olursa, 115 ila 120 dolar arasındaki destek seviyesine yerleşecek.

Genel olarak, çoğu destekçi ve analist, yaklaşan Aralık kopya sezonu için umut dolu. Yukarıda bahsedilen anlaşmanın boğa piyasası hızında işlemesi için büyük bir potansiyel var.

Bilgi kaynağı: COINPEDIA’dan 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarı Kadir AK’ye aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili ipuçları bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap