İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Aurus Mobil Uygulaması – Kıymetli Madenler ve DeFi

Aurus Mobil Uygulaması – Kıymetli Madenler ve DeFi

guncel coin haberleri

Aurus’ta, dünyanın dört bir yanındaki değerli metal işletmeleri için DeFi ve Web3 uygulamaları biçiminde finansın geleceği ile birleşerek onlara yüksek teknoloji ürünleri, devasa bir adreslenebilir pazar ve pasif gelir akışları sağlayan yazılım, ağ ve kripto para birimi altyapısı sağlıyoruz. işlerini büyütmek için.

Aurus ve ortakları, işletmelerin büyümeyi hızlandırmasına yardımcı olmanın yanı sıra, dünyanın dört bir yanındaki insanlara varlık bağlantılı tokenlar biçiminde altın, gümüş ve platinin istikrar ve güvenilirliğine erişim sağlamayı taahhüt ediyor. Bu tokenize edilmiş değerli metallere erişimi kolaylaştırmak için herkesin bu varlıkları akıllı telefonundan kolayca satın alabilmesi, saklayabilmesi ve takas edebilmesi için kolay ve güvenli bir mobil uygulama geliştirdik.

Aurus mobil uygulaması Aralık 2021’de piyasaya sürüldü ve önümüzdeki aylardaki amaç, ürünü yalnızca insanların değerli metalleri satın alması, depolaması ve aktarması için bir araç haline getirmek değil, aynı zamanda varlıklarınızın kullanılabilirliğini bir anda artırmanıza olanak tanımaktır. basit ve sorunsuz yol DeFi uygulamalarıyla etkileşim kurun. Bu, altın, gümüş ve platin varlıklarınızı DeFi’de farklı getiri fırsatlarına erişmek için kullanabileceğiniz, gram eklerken portföyünüzü pasif ve istikrarlı bir şekilde büyütebileceğiniz anlamına gelir.

Aurus mobil uygulaması nedir?

Aurus mobil uygulaması, Ethereum ve Polygon ağlarındaki tüm Aurus jetonlarını satın almak, depolamak, almak ve aktarmak için kullanıcı dostu bir kripto para cüzdanıdır. Aurus uygulaması ayrıca, madeni paralarınızı saklamak için son derece güvenli bir soğuk cüzdan olan Aurus Vault Card ile etkileşime girer ve özel anahtarlarınızı çevrimdışı tutar.

Uygulama, App Store ve Google Play’de mevcuttur.

Cüzdan oluştur

Aurus uygulaması, saniyeler içinde bir yazılım cüzdanı oluşturmanıza (veya mevcut bir cüzdanı içe aktarmanıza) olanak tanır, ayrıca Tangem tarafından Aurus Secure donanım cüzdan jetonunu herhangi bir şey için depolamak için oluşturulan bir yükseklik olan Aurus Vault Card (ve Aurus Gold Card V1) ile etkileşime girer. NFC özellikli telefon.

Aurus uygulamasındaki çoklu cüzdan desteği, her şeyi tek bir cihazda yönetirken varlıklarınızı iki farklı cüzdanda saklama fırsatı verdiği için harika bir özelliktir.

Cüzdanın bir yedeğini oluşturun

Yedekleme oluşturmak, varlıkları korumanın ana adımlarından biri olarak kabul edilebilir. Cüzdan yedekleme, dijital jetonlarınızı bilgisayar veya yazılım arızalarından korur ve ayrıca cihazınızın çalınması veya kaybolması durumunda jetonlarınızı kurtarmanıza yardımcı olur.

Aurus uygulamasında bir yazılım cüzdanı oluşturursanız, bir yedek oluşturduğunuzdan emin olun; bu, 24 kelimelik bir gizli ifade yazmak veya kaydetmek anlamına gelir. Bu gizli ifade, cüzdanınızı ve varlıklarınızı almanızı veya geri yüklemenizi sağlar. Cüzdanı oluşturduktan sonra veya daha sonra Ayarlar’a gidip “Yedek Oluştur”a dokunarak bir yedek oluşturmayı seçebilirsiniz.

Cihazınıza veya mobil uygulamanıza bir şey olursa, cüzdanınızı içe aktarmak için cüzdanınızın kesinlikle bir yedeğe ihtiyacı vardır ve cüzdanınız silindikten veya uygulamadan çıktıktan sonra cüzdanınızı geri yüklemek için de kullanılabilir.

“Gizli ifadenizi her zaman güvende tutmayı unutmayın, onu kaybetmeyin ve gizli ifadenizi asla kimseyle paylaşmayın”.

Portföyünüzü gerçek zamanlı olarak takip edin

202120124-101.jpg.webp

Aurus uygulamasının cüzdan bölümünde bulunan etkileşimli grafikler ve önemli madeni para istatistikleri ile portföyünüzün ve varlıklarınızın performansını takip edebilirsiniz. Bu sayede portföyünüzün zaman içindeki gelişimini görüntüleyebilir ve satın alma, transfer ve mevduat gibi geçmiş işlemleri anlayabilirsiniz. İyi bilgilendirilmiş yatırım kararları vermeniz için size faydalı ve doğru bilgiler sağlamak için bu bölüme daha fazla özellik eklemek için çalışıyoruz.

Işık hızında jetonları aktarın

202120124-102.jpg.webp

Uygulamanın cüzdan bölümünde veya hızlı işlem düğmesini (Λ) kullanarak, Ethereum veya Polygon ağını kullanarak Aurus jetonlarınızı aktarabilir ve alabilirsiniz. Ethereum ile, son birkaç ayda oldukça pahalı olan gaz ücretlerini ödemek için cüzdanınızda bir miktar ETH’ye ihtiyacınız varken, Polygon ile işlem başına 0,01 ile 0,08 ABD Doları arasında değişen sadece küçük bir MATIC jetonuna ihtiyacınız var.

Madeni paraları aktarmadan önce, hangi ağı kullandığınızı ve madeni paralarınızın hangi ağda çalıştığını kontrol ettiğinizden emin olun. Varlıkları aktarmak için Ethereum kullanmak istiyorsanız, jetonlarınızın Ethereum üzerinde çalışması gerekir ve Polygon kullanmak istiyorsanız jetonlarınızın Polygon ağında çalışması gerekir. Ayarlara gidip ağa tıklayarak jetonunuzun hangi ağda çalıştığını kontrol edebilirsiniz.

Çoklu zincir uyumluluğu

Muhtemelen şimdiye kadar bildiğiniz gibi, hem Ethereum hem de Polygon ağları Aurus jetonunu desteklemektedir. Bu, 1) jetonlarınızı ağın yüksek tıkanıklığı nedeniyle daha pahalı işlem maliyetleri (işlem başına ~20-100$) gerektirebilecek olan temel katmanda (Ethereum) tutmayı ve harcamayı veya 2) jetonlarınızı bir yan zincire (Poligon) taşıyın, bu da jetonlarınızı daha düşük işlem ücretleri (~0,01$/tx) ve daha yüksek işlem hızları ile harcamanıza olanak tanır. Ayarlar’da hangi ağı kullanacağınızı seçebilirsiniz.

Çoklu varlık uyumluluğu

Hem Aurus uygulamasındaki yazılım cüzdanı hem de Aurus Vault Card birden fazla varlıkla uyumludur, yani AurusGOLD (AWG), AurusSILVER (AWS), AurusPlatinum (AWP) ve AurusDeFi (AWX) de saklayabilir, alabilir ve aktarabilirsiniz. Her iki cüzdanda da ETH (Ethereum) ve MATIC (Poligon) olarak.

Aurus uygulamasında daha fazla varlık depolamak istiyor musunuz? Endişelenmeyin, deneyiminizi geliştirmek için diğer ekosistemlerden belirli sabit paraları ve kripto para birimlerini desteklemek için çok çalışıyoruz ve bunlar yakında uygulamada olacak.

Sorunsuz bir şekilde jeton satın alın

Aurus uygulamasının Market bölümünde, CEXDirect aracını kullanarak AurusGOLD (AWG) ve AurusDeFi (AWX) kredi kartınızla hızlı ve kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. AurusGOLD, AurusSILVER, AurusPLATINUM ve AurusDeFi’yi doğrudan Direct Bullion, Aurica Group, AgaBullion, GoldDirect ve CEX.IO gibi farklı ortak satıcılardan da satın alabilirsiniz.

Önümüzdeki aylarda ETH (Ethereum), MATIC (Polygon) ve diğer kripto para birimleri CEXDirect ve diğer fiat rampaları kullanılarak satın alınabilir.

Aurus Vault kartınızı bağlayın

202120124-103.jpg.webp

Aurus Vault Card, AurusGOLD, AurusSILVER, AurusPLATINUM, AurusDeFi, ETH ve MATIC’i depolamanıza izin veren çok varlıklı uyumlu bir donanım cüzdanıdır. Aurus uygulamasını kullanarak Vault kartınızı hemen hemen tüm NFC özellikli telefonlarla tarayabilir, böylece bakiyenizi doğrulayabilir ve varlıklarınızı başka bir cüzdan veya takasa aktarmak istemeniz durumunda çekebilirsiniz.

Kartınızın güvenliğini artırmak için 4 haneli bir PIN ayarlayabilir veya Aurus uygulamasının kilidini açmak için ayarladığınız mevcut bir PIN’in üzerine yazabilirsiniz (profesyonel ipucu: Aurus uygulamasının kilidini açın ve Vault kartını kullanın).

Aurus Vault Card’ın akıllı telefonunuzla uyumluluğunu doğruladığınızdan emin olun:

  • iOS: iOS 13 veya iOS 14 ile bir iPhone modeli (iPhone 7 ve üstü) kullanın.
  • Android: NFC’yi ve etiket okumayı destekleyen bir Android 5.1+ akıllı telefon kullanın.

Aurus uygulamasında başka neler var?

DeFi Protokollerine Erişim: Quickswap ve Moonfarm ile yapılan ortaklıklardan sonra, bu platformları Aurus uygulamasının market bölümüne ekleyeceğiz ve jetonlarınızı farklı havuzlarda likidite sağlamak için ticaret geliri elde etmek ve metaller için ödeme yapmak için kullanabileceksiniz. ve diğer kripto para birimlerini değerli yollarla. Aurus jetonlarınızı faiz kazanmak için ödünç verebileceğiniz ve/veya stake edebileceğiniz verim çiftçiliği fırsatları da olacaktır.

Polygon/Ethereum Bridge: Jetonlarınızı Ethereum’dan Polygon ağına veya tam tersine köprülemenizi kolaylaştıran bir uygulama içi köprüleme aracı.

Stablecoin Desteği: Belirli DeFi protokolleriyle etkileşime geçmek ve sizin için daha fazla varlık depolamak için USDC ve DAI gibi belirli stablecoin’leri ve kripto para birimlerini destekleyeceğiz. Bu tür kripto para birimleri, AWX-USDC veya AWG-USDC (yakında) gibi DeFi’deki belirli havuzlara likidite eklerken faydalı olacaktır.

AWX’in Bahsi ve İddiası: AurusDeFi (AWX), Aurus ekosistemine güç veren ödül simgesidir. AWX, sahiplerine ekosistem ödüllerini altın, gümüş ve platin jetonlarla ödeme yetkisi verir. 2022’nin ilk çeyreğinde Aurus uygulaması, AWX sahiplerinin bu ekosistem ödüllerini biriktirmeye ve talep etmeye başlamaları için Stake & Claim mekanizmasını entegre edecek.

fazlası var

Aurus mobil uygulamasını buradan ücretsiz indirin: App Store ve Google Play.

Aurus hakkında

Aurus, küresel değerli metal şirketlerine yazılım, ağ oluşturma ve kripto para birimi altyapısı sağlayarak, finansın geleceği ile DeFi ve Web3 uygulamaları biçiminde birleşerek onlara yüksek teknoloji ürünleri, devasa bir adreslenebilir pazar ve pasif gelir akışları sağlıyor. Daha fazla bilgi için: aurus.io

Aurus’a Telegram’da katılmayı ve Aurus’u Twitter’da takip etmeyi unutmayın

Bilgi kaynağı: TECHBULLION’dan 0x bilgi ile derlenmiştir, telif hakkı yazar Jelle Rijnink’e aittir ve izinsiz çoğaltılamaz

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap