1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Aşağı bir piyasada Bitcoin, Cardano, Ethereum ve Chainlink ne yapacak?

Aşağı bir piyasada Bitcoin, Cardano, Ethereum ve Chainlink ne yapacak?

guncel coin haberleri

Son 24 saat içinde, kripto para piyasası esas olarak kayıplara uğradı. Bitcoin %1,61 ve Ethereum %2,19 düştü. Aynı zamanda Solana (SOL) değerinin %5.8’ini kaybederek en kötü performansı gösterdi.

Kripto para yatırımcısı ve teknik analist Justin Bennett, son piyasa düşüşüne rağmen Bitcoin’in (BTC) hala “oldukça sağlıklı” olduğuna inanıyor ve Cardano (ADA) ve diğer altcoinlerin keskin bir şekilde yükseleceğini tahmin ediyor.

Bitcoin (BTC)

Cryptocademy bülteninin son sayısında Bennett, Bitcoin’in son “dramatik” düşüşünü 63.000 dolara inceledi. Buradaki uzun geri çekilme, daha önce bahsettiğim 2017 fraktalıyla uyumlu değil. Ancak bu, bu olasılığı dışlamaz. Açıkladı. Ancak, BTC grafiğini tekrar kontrol ettikten sonra Bennett, Twitter’da daha iyimser bir görünüm yayınladı.

“Bitcoin burada hala oldukça iyi görünüyor ve 60.000 doların üzerinde çok fazla desteği var.”

Amaç, daha yüksek ve alçaklara sahip olmaktır. BTC’nin şimdiye kadarki performansının takdire şayan olduğunu da sözlerine ekledi.

Cardano (ADA)

Bennett, Cardano’nun yerel kripto para biriminin yakında küresel ödeme blok zinciri platformundaki tweetlerde 3.00 doları aşacağını tahmin ediyor.

ADA’nın 2,15 doları geri ödediğine dikkat çekti. Dolayısıyla artık önemli bir destek alanı var. ADA günde 2,35 dolardan fazla kapanırsa, 3 doların üzerine geri itilir.

Ethereum (ETH)

Bennett, piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para varlığı olan Ethereum’un (ETH) bu yılın sonuna kadar 6.000 doları aşacağına inanıyor. ETH’nin güzel bir merdiven tasarımı gösterdiğini fark etti. Günlük kapanış fiyatı 4.600 ABD Dolarının altına düşerse, zayıflık görünebilir.

Hâlâ ETH/USDT’ye inanıyor [Tether] Kasım ayında belirttiği gibi, 6.000 ABD Doları ila 6.500 ABD Doları arasında ölçülebilir bir hedefe ulaşma şansı var, ancak bu artış pozitif büyüme göstermeye devam ederse.

Zincir bağlantı (bağlantı)

Cryptocademy’nin kurucusu, blockchain oracle hizmeti Chainlink’in yerel belirteci LINK hakkında bir tweet yayınladığında, “iki aşamalı atılımın” ikinci aşamasının zaten devam ettiğini gördü.

LINK’ten güzel bir iki adım uzakta. İkinci adım şu anda devam ediyor ve bugün sonuna kadar tamamlanacak.

VeChain (VET)

Bennett ayrıca kurumsal çözümlere (VET) odaklanan bir platform olan VeChain için güncellemeler sağladı. Bugünkü Bitcoin satışından sonra VET’in hedefi destek olarak 0.155$ alanı.

Birçok yönden, 0.15 dolar, sahip olunması gereken bir fiyattır. Her gün altında kapanırsa, direnç haline geleceğini ve 0.14 doları açığa çıkaracağını açıkladı.

VET/USDT 0.19 doların hemen altında direnç görmeye devam ediyor. Salı günü işlem saatlerinde piyasanın orada nasıl satış baskısı yaşadığını görebilirsiniz.

Bilgi kaynağı: COINPEDIA’dan 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazar Mustafa Mulla’ya aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap