1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Aranıyor: MRHB DeFi tarafından desteklenen Souq NFT pazarındaki sanatçılar ve içerik oluşturucular

Aranıyor: MRHB DeFi tarafından desteklenen Souq NFT pazarındaki sanatçılar ve içerik oluşturucular

guncel coin haberleri

Souq NFT aracılığıyla etik NFT pazarını ilk deneyimleyen siz olun.

Kiev, Ukrayna, 8 Aralık 2021-İlk kapsayıcı ve etik DeFi ekosistem platformu olan MRHB DeFi, NFT pazarı Souq NFT’yi piyasaya sürecek.İlk sürüm için MRHB DeFi, DEV Challenge Season 18 ile işbirliği yapmaktan mutluluk duyar

DEV Challenge, 2012’den beri Avrupa’nın en büyük BT yarışması olarak bilinen bir geliştirici şampiyonasıdır. Ukrayna’daki en büyük geliştirici ve tasarımcı turnuvası olan DEV Challenge, Ukraynalı geliştiricilerin teknik potansiyelini her zaman destekledi. Bugüne kadar, 20.000’den fazla geliştirici bu zorluğa katıldı.

MRHB DeFi tarafından desteklenen bir NFT pazarı olan Souq NFT ile tanışın

Souq NFT, dijital sanat ve diğer helal NFT nesneleri için bir pazar yeridir. Sanatçılar, aşağıdakiler gibi görüntü, ses ve video içeriği yönergelerini izleyerek dünyanın ilk helal NFT pazarı için dijital sanat eserlerinin oluşturulmasına katılacaklar: çıplaklık yok (ideal olarak vücut sanatı yok), nefret söylemi yok, ırkçılık yok ve Orijinal film olmalıdır (mevcut NFT’den intihal olmamalıdır).

Sanatçılar ve yaratıcılar için ideal

Sanatçılar ve yaratıcılar, DEV Challenge Şampiyonası çerçevesinde yaklaşan NFT yarışmasına katılmaya davet ediliyor. Bu zorluk, aşağıdaki durumlarda sizin için idealdir:

  • Her zaman NFT’den yararlanmanın en iyi yolunu bulmak ve sanat eserinizi satmaya başlamak istediniz.
  • Bir yaratıcısınız, NFT pazarında mevcut bir işiniz var ve şu anda sanatınızdan para kazanmak için başka seçenekler arıyorsunuz.

Meydan okumaya nasıl katılınır:

  1. Lütfen yarışmaya kaydolun ve Souq NFT platformunun lansmanı ve onu en iyi nasıl kullanmaya başlayacağınız hakkında ayrıntılı bilgi alacaksınız.
  2. Platform hakkında bilgi edineceğiniz çevrimiçi veya çevrimdışı bir ana sınıfa katılın. Katılım sınırlı sayıdadır, katılmak için lütfen kayıt olunuz.

Organizatör, yarışma sürecinde size doğru bir şekilde rehberlik etmek ve yardımcı olmak için, platform hakkında rehberlik alacağınız ve çalışmalarınızı NFT pazarına nasıl doğru şekilde yükleyeceğinizi öğreteceğiniz bir çevrimiçi seminer düzenliyor.

Aynı zamanda yaratıcılara (dijital sanatçılar, 2B, 3B tasarımcılar vb.), Souq NFT pazarında NFT’nin nasıl oluşturulacağı konusunda bir eğitim kılavuzu sağlayacaktır; burada hesabınızı oluşturmada size yardım edilecek ve bunun için para kazanabilirsiniz. NFT satışları.

Lütfen seminere kayıt olunuz.

MRHB DeFi Hakkında

MRHB DeFi, inanca dayalı finans ve iş ilkelerini izleyerek gerçek “etik ve kapsayıcı DeFi” ruhunu somutlaştırmayı amaçlayan helal, merkezi olmayan bir finansal platformdur.Dışlanan tüm topluluklar, DeFi Benefit’in tam güçlendirme potansiyelinden yararlanabilir.

Çeşitlilik içeren ekip, MRHB DeFi’nin tüm toplumu etkileyecek ve temelde topluluklar ve bölgeler arasında inanç köprüleri kuracak şekilde hakim olmasını sağlamak için bir araya gelen araştırmacılar, teknoloji uzmanları, etkileyiciler, İslami fintech uzmanları ve iş girişimcilerinden oluşur. Dünya.

MRHB DeFi resmi kanalı

Web sitesi: https://marhamadefi.com

Twitter: https://twitter.com/marhabadefi

Telgraf: https://t.me/mdf_official

Telegram duyurusu: https://t.me/marhabadefi_ANN

YouTube:https://www.youtube.com/channel/UCHuvZG9DbS5ffeoqLX_bERg

Medya: https://medium.com/@mrhbdefi

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/marhabadefi

Telgraf (Arapça): https://t.me/mdf_arabic

Telgraf (Rusça): https://t.me/marhabadefi_russia

Telegram (Türkçe): https://t.me/MarhabaDefiTR

Bilgi Kaynağı: 0x News tarafından TECHBULLION’dan derlenmiştir, telif hakkı yazarına, Bit Media’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap