1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Aralık 2021’in 4. haftasında yüksek kârlı yatırım için en iyi NFT

Aralık 2021’in 4. haftasında yüksek kârlı yatırım için en iyi NFT

guncel coin haberleri

Değiştirilemez tokenler (NFT), 2021’de en çok izlenen dijital varlıklardan biri haline geldi ve yatırımcıları yüksek kar elde etmek için yatırım yapacak en iyi NFT’yi bulmaya yönlendirdi.

Kripto para piyasası ve blok zincir teknolojisi büyük çekiş kazanmaya devam ederken, NFT sürekli olarak iyi performans gösterdi ve kendisi için bir niş pazar açtı.

Bu makale, yüksek kar elde etmek için yatırım yapmak için en iyi NFT’yi inceler.

1. Sandbox (KUM)

Korumalı alan, kullanıcıların platformda dijital varlıklar oluşturmasına, tasarlamasına, inşa etmesine ve satın almasına ve satmasına olanak tanır. Kullanıcılar ayrıca oyun içinde ve dışında satılabilecek özel oyun içi varlıklar tasarlama fırsatına sahiptir.

Sandbox, oyun endüstrisinde blok zincir teknolojisi ile devrim yaratmayı hedefliyor. Kum havuzu tarafından benimsenen “para kazanmak için oyna” oyun modu, onu benzersiz, heyecanlı kılar ve oyuncuları oyuna katılmaya teşvik eder, çünkü oyun oynarken ödüller vardır.

Adidas kısa süre önce The Sandbox ile bir işbirliği anlaşması yaptığını duyurdu. Bu duyuru, Adidas ve Coinbase arasında varılan bir anlaşmaya dayanılarak yapıldı, çünkü spor markası meta evrenine girmeyi umuyor.

Basın saatinden itibaren, hizmet tokeni SAND’ın alım satım fiyatı, son 24 saatte %3,14 ve son 7 günde %7,35 artan 5,24$’dır.

2. Merkezi olmayan (MANA)

Decentraland 2021’de iyi bir performans sergileyerek Ethereum destekli tokenleri yüksek getiri elde etmek için yatırım yapılabilecek en iyi NFT’lerden biri haline getirdi.

YTD’nin (YTD) fiyatı bu yıl 4.068,34 arttı ve geçen yıl %3753,19 arttı.

Dijital varlığın mevcut işlem fiyatı, son 24 saatte %3,79 artan 3,36 ABD dolarıdır. MANA’nın haftalık kar marjı son 7 günde %5,66 arttı.

Decentraland’ın işlem fiyatı da 1,5089 dolarlık 200 günlük hareketli ortalama (MA) destek fiyatından daha yüksek, bu da ERC-20 tokeninin yükseliş durumunda olduğunu gösteriyor. Korumalı alan gibi Decentraland, kullanıcıların yaratıcılıklarını ifade edebilecekleri ve içerik ve uygulamalardan para kazanabilecekleri başka bir platformdur.

Decentraland’in satılık sanal varlıkları var. Kullanıcılar sanal arazilerini satın alabilir ve inşa edebilir. Bu dijital alanlar, kullanıcılara üç boyutlu (3B) oyunlar, çarpıcı ve büyüleyici sahneler ve diğer birçok ilginç etkileşimli oyun dahil olmak üzere yeni deneyimler getirdiği için büyük talep görüyor.

Geçen ayın sonunda, Tokens.com’un bir yan kuruluşu olan Metaverse Group, yaklaşık 618.000 MANA (satın alma sırasındaki tahmini değeri 2.4 milyon ABD doları) karşılığında Decentraland’ın sanal bir varlığını satın aldı. Bu satın alma, Decentraland tarafından yakın zamanda satılan birçok sanal araziden biridir.

3. Teta

Mart 2019’daki lansmanından bu yana THETA güçlü bir ivme yakaladı.Geçen yıl %277.01 arttı ve Aralık ayında yüksek kârlı yatırım için en iyi NFT’lerden biri oldu.

Theta (THETA), video akışı için özel olarak oluşturulmuş bir ağ protokolüdür. Merkezi olmayan ağlar, kullanıcıların eşler arası (P2P) yönlendirme yoluyla bant genişliğini ve diğer bazı bilgi işlem kaynaklarını paylaşmasına olanak tanır.

THETA, ağ içindeki çeşitli yönetişim görevleri için kullanılan protokolün yerel belirtecidir. Anlaşmanın ağında doğrulayıcı olarak bazı büyük endüstri oyuncuları var. Google, Binance, Blockchain Ventures, Sony Europe ve Samsung gibi popüler şirketler, topluluk işletim düğümlerinde doğrulayıcılardan bazılarıdır.

Ağ protokolü geliştiricileri, video akışı endüstrisine yıkıcı yenilikler getirmeyi planlıyor. Amaçları, merkezileşme, yüksek maliyetler ve zayıf son kullanıcı deneyimi gibi sorunlara çözümler sunarak bu hedefe ulaşmaktır.

THETA’nın planı, izleyicilere kusursuz kalitede akış hizmetleri sağlamayı içerir. Diğerleri, tüm çabalarıyla daha fazla gelir elde eden ve video platformlarının altyapı oluşturma maliyetlerini azaltarak reklam ve abonelik gelirlerini artırmasına yardımcı olan içerik oluşturucuları içerir.

İnceleme sırasında THETA’nın işlem fiyatı son 24 saatte %5,10 ve son 7 günde %4,14 artışla 4.308 ABD Doları idi. THETA’nın piyasa değeri 4,31 milyar ABD doları ve son 24 saatte %5,30 arttı.
Video akışı hizmeti kısa süre önce NFT için Junkin Media ile ortaklık kurdu.

4. Enjin Parası (ENJ)

Enjin Coin, bu yıl, tokeni bu yıl yüksek kârlar için yatırım yapılacak en iyi NFT’ler listesinde bir yer haline getiren bir keşif.

Enjin Coin (ENJ), blok zincirinde oluşturulan tüm dijital varlıkları destekleyen bir dijital değer deposudur. Oyun geliştiricileri, silahlar, el bombaları vb. gibi oyun içi dijital koleksiyonlarını belirtebilir.

Bu dijital koleksiyonlar satın alınabilir, satılabilir ve gerçek dünya değeri karşılığında takas edilebilir. Önce ENJ’ye dönüştürülürler ve ardından satıcının istediği yasal ihale ile işlem görürler.

Enjin ağında, kullanıcıların sevimli robot NFT’lerini tasarlamalarına, eğitmelerine ve savaşmalarına olanak tanıyan yeni bir blockchain dövüş oyunu Contaverse başlatıldı.

Blockchain oyun projeleri insanların ilgisini çekmeye ve ilgi çekmeye devam ederken, Enjin ağının bu yeni özelliği, Enjin paralarının yakında fiyat artışlarını görmesini sağlayabilir.

Bu oyunun oyuncuları, değiştirilemez jetonlar (NFT) toplayacak, sanal fetihler gerçekleştirecek, kendi özelleştirilmiş NFT’lerini oluşturacak ve mükemmel bir oyun deneyimi yaşayacak.
Bu nedenle Enjin madeni para, Aralık ayında yüksek kârlı yatırım için en iyi NFT’lerden biridir.

Enjin tokeninin işlem fiyatı, son 24 saatte %9.90 ve son 7 günde %10.23 artışla 2.626$’dır. Enjin tokeni yıldan bugüne (YTD) %1925,89 arttı ve geçen yıl %2054,39 arttı.

5. Eksen Sonsuzluğu (AXS)

Axie Infinity, yatırımcılardan büyük miktarda fon alan ve onu Aralık ayında yüksek karlara yatırım yapmak için en iyi NFT’lerden biri yapan bir kripto para birimi varlığıdır.

AXS’in piyasa değeri 5,8 milyarı aşıyor. Pokémon’dan ilham alan oyunlar geçen yıl %14.535,86 ve yıldan bugüne (YTD) %17719,09 arttı.

Basın saatinde, AXS hisse senedi fiyatı son 24 saatte %2,90 ve geçen hafta %0,81 artışla 98,36$’dır.

Axie Infinity geliştiricileri geçen hafta Axies’in (oyun içi petler) üreme fiyatının 0,5 AXS’ye düşürüldüğünü duyurdu. Bu duyuru, Axie topluluğunun üyeleri için iyi bir haber çünkü artık daha fazla Axie’yi daha düşük bir fiyata yetiştirebiliyorlar.

Ek olarak, Axies’teki nadir bir sanal arazi parçası, satış anında yaklaşık 2,48 milyon doların üzerinde, 550 Ethereum’a kadar bir fiyata satılan “Genesis Land” olarak adlandırılıyor.

daha fazla oku:

  • Decentraland madeni paraları nasıl satın alınır
  • Enjin (ENJ) nasıl satın alınır – bugün düşük maliyetle yatırım yapın

Bilgi kaynağı: INSITEBITCOINS’den 0x bilgisinden derlenmiştir.Telif hakkı yazarı Jimmy Aki’ye aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap