1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Aralık 2021 çöküşünden yararlanmak için 5 altcoin satın alın

Aralık 2021 çöküşünden yararlanmak için 5 altcoin satın alın

altcoin alımı

Hafta sonu kripto para piyasasına şortlar hakim oldu.Ana dijital varlık olan Bitcoin, 41,967,5 $ gibi düşük bir fiyata düşerken %22 düştü. Bu, kripto para piyasasında büyük bir satışa yol açtı ve piyasadan 1 milyar dolardan fazla para çekildi. Bununla birlikte, anlayışlı yatırımcılar, bu düşüş kışında satın almak için şimdiden en iyi altcoinleri arıyorlar.

Onlardan biriyseniz, bu altcoinler yatırım portföyünüzün önemli bir parçası haline gelmelidir.

1. Merkezsiz Bölge (MANA)

altcoin alımı

Decentraland her zaman yeni kurulan Metaverse’in en sevilen kripto para birimi yıldızı olmuştur.Facebook’un kripto para birimi alanına dahil olmasının ardından varlık rekor bir seviyeye yükseldi.

Ethereum tabanlı anlaşma, Kasım ayının sonunda 5,85 dolarlık rekor bir seviyeye yükseldi ve aynı zamanda yatırımcıların dikkatini Metaverse’e çekti.

Rekor satışlar ve ortaklıklar, durgun fiyatına ve 5,50 dolarlık direnç fiyatına rağmen yönetim tokeni MANA’yı güçlü bir yükseliş eğiliminde tutuyor.

Ancak boğalar hizmet tokenini desteklemeye devam edemediler Hacim piyasasında güçlü bir düşüş dalgası gördükten sonra MANA Pazar günü 3,59$ gibi düşük bir fiyata düştü.

Bununla birlikte, değiştirilemez tokenlerin (NFT) ve metaverse tartışmalarının artan popülaritesi göz önüne alındığında, MANA, pazarlıkla satın alınabilecek gelecek vaat eden altcoinlerden biridir.

Token.com’un bir yan kuruluşu olan Metaverse Group, 2,43 milyon ABD Doları değerinde 618.000 MANA jetonu için bir sanal arazi parçası satın aldıktan sonra, projenin büyük sahne potansiyeli vurgulandı.

Decentraland, blok zinciri çağında 3B modelleme kavramını daha da ilerletmeye odaklanıyor ve yakın zamanda 3B modelleme platformu Blender ile işbirliği içinde ünlü Blender geliştirme fonunu başlattı.

Proje, yerel kripto para birimi protokolünün Google, Apple, Facebook ve diğer birçok şirketin saflarına katılmasına izin verecek. Basın zamanı itibariyle, Decentraland mevcut yükseliş rüzgarını yakalayarak %17,57 arttı ve 3,9472 $’dan işlem gördü.

2. Sandbox (KUM)

Sandbox, artık düşük bir fiyata satın alınabilen başka bir altcoin olan Decentraland’ın bir rakibi. Sandbox, Ethereum ağında bulunur ve içerik oluşturucuların ve şirketlerin oyun içi varlıkları ve deneyimleri ücretsiz olarak oluşturmasını, paylaşmasını ve bunlardan kâr etmesini sağlayan voksel açısından zengin bir meta evren projesidir.

Kripto para protokolünün oyun endüstrisinde devrim yaratmayı ve her zamankinden daha fazla oyuncu odaklı bir ekonomiyi teşvik etmeyi amaçladığı göz önüne alındığında, sandbox yatırımcıların ilgisini çekti.

ERC-20 belirteci 25 Kasım’da 8,40 ABD Doları gibi rekor bir seviyeye yükselirken, sanal alan meta-evren ekosistemine giren geleneksel kurumların dalgasında geziniyor.

O zamandan beri, hizmet tokeni SAND %34 düştüğü için fiyat artışı durdu, ancak dijital varlıkların güçlü bir şekilde toparlanması, umut verici bir projenin hazırlanmakta olduğunu gösteriyor.

Kripto para piyasası boğaların geri dönüşünü memnuniyetle karşılarken, SAND da kaderini değiştiriyor. Basın tarihi itibariyle, SAND’ın işlem fiyatı son 24 saatte %12.08 artışla 5.5689$’dır.

Temel bilgiler, jetonun son başarısında da rol oynadı. Sandbox kısa süre önce oyun tasarımcılarını desteklemek için bir Game Maker Fund programını duyurdu. Bu proje, tüm başarılı adayların oyunlarını The Sandbox metaverse’de ücretsiz olarak almalarını sağlayacak.

3. Cardano (ADA)

altcoin alımı

Cardano blok zinciri gelecek için umutlu ve Ethereum’un rakiplerini en popüler altcoinlerden biri yapıyor, çünkü kripto para birimi piyasası genellikle düşüş eğilimi yaşıyor.

Hakem denetimli blok zinciri, ayrıntılara gösterdiği özen nedeniyle övülüyor. PoS protokolü, en önemli akıllı sözleşme platformu Ethereum’da ve devam eden diğer birkaç merkezi olmayan finans (DeFi) savaşında popüler bir figür haline geldi.

Bununla birlikte, Cardano’nun değeri son üç ayda iyi bir performans göstermedi ve kamu hizmet tokeni ADA, 2.5 dolarlık hedef fiyatta güçlü bir dirençle karşılaştı.

ADA Pazar günü 1.3393 dolara düştüğünde durum daha da kötüleşti. Dijital varlıklar ortalığı temizlemeye başladı ve bugünkü %10,43 fiyat artışı ADA’nın işlem fiyatını 1.449$’a getiriyor.

Cardano, küresel kripto para piyasasının %2.02’sini kontrol ediyor ve ADA’nın kripto para sıralamasında 6. sırada yer aldığını görüyor.

Temel olarak Cardano ağı, dijital kimliklerle uğraşarak gerçek dünyadaki zorlukların üstesinden gelir. Pool.pm’den alınan verilere göre, bu hareket, 1 milyondan fazla ADA sahibi ödül için jetonlarını bahse girerek protokolün gelecekteki başarı şansını büyük ölçüde artırıyor.

4. Çokgen (MATIC)

Son birkaç ayda, Polygon olağanüstü bir yıldız ve uzun vadeli potansiyele sahip en iyi altcoin oldu. Polygon, Ethereum ağında daha sorunsuz ve daha düşük maliyetli işlemler elde etmeye odaklanır ve en önemli akıllı sözleşme ağını kullanmak isteyen bireyler ve geliştiriciler için ideal bir hedef haline gelmiştir.

Yüce ideallerine rağmen, Polygon kripto para piyasasındaki kargaşaya karşı bağışık değildi, çünkü yardımcı program belirteci MATIC hafta sonu boyunca 2,18 dolardan 2,0326 dolara keskin bir şekilde düştü.

MATIC iyimserliğini koruyor ve o zamandan beri yükselişe geçti, son günde %32.17 yükseldi ve 2.474$’dan işlem gördü. Anlaşmanın uzun vadeli potansiyeli, yılbaşından bugüne (YTD) %14.001,25’lik bir büyümeye yansıyor.

MATIC’in etkileyici günlük toparlanması, tüm kripto para ekosistemindeki bir dizi büyük entegrasyondan kaynaklanmaktadır. Yakın tarihli bir blog gönderisinde, Multi-Chain Solutions, diğer genişletme çözümlerini Arbitrum’u Polygon POS’a bağlayan bir katman 2 ila katman 2 çapraz zincir köprüsü başlatmak için WanChain ile bir işbirliği yaptığını duyurdu.

5.Çığ (AVAX)

Avalanche blok zinciri, kripto para birimleri için spot ışığı haline geldi, ancak Ethereum’un rakipleri bu düşüş ortamında satın alınacak en iyi altcoinlerden biri. Avalanche, blok zincirinde sorunsuz bir şekilde değer aktarabilen ve merkezi olmayan uygulamaların (dApp’ler) geliştirilmesini destekleyen, kendi kendini finanse eden en hızlı blok zinciri protokolüdür.

Yeni en yüksek 144,96 ABD Doları, hafta sonunun en düşük seviyesi 84,28 ABD Dolarına ulaşsa da, yatırımcılar anlaşmaya güvenmeye devam ediyor. Avalanche blok zinciri protokolünün geliştirilmesi, son 24 saatte %8.45 artışla 93.97$ işlem fiyatıyla şu anda hızlanıyor.

Ethereum rakipleri de temeller açısından diğer anlaşmaların önünde yer alıyor ve yakın zamanda dApp ticaret platformu Dexalot ile entegre oldu.

devamını oku:

  • Decentraland (MANA) nasıl satılır
  • Çığ (AVAX) nasıl satın alınır

Bilgi kaynağı: INSITEBITCOINS’den 0x bilgisinden derlenmiştir.Telif hakkı yazarı Jimmy Aki’ye aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap