1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. APENFT Vakfı, GameFi Hackathon-News’e sponsor olmak için TRON Ecosystem ile işbirliği yapıyor

APENFT Vakfı, GameFi Hackathon-News’e sponsor olmak için TRON Ecosystem ile işbirliği yapıyor

guncel coin haberleri

Singapur, Singapur, 28 Aralık 2021: Önde gelen NFT pazarı APENFT, ilk APENFT & TRON GameFi Hackathon’u başlatmak için dünyanın en büyük ve en popüler blok zinciri tabanlı işletim sistemlerinden biri olan TRON ile işbirliği yaptı.

GameFi kavramı bu yıl çok popüler çünkü kullanıcılara bir dünya gelir fırsatları sağlamak için DeFi, NFT ve P2E blok zinciri oyun ekosistemini birleştiriyor. Hackathon, TRON blok zincirinde GameFi projeleri inşa etmeye istekli tüm geliştiricilere açıktır. Hackathon’un ilk aşamasının kayıtları ve teslimi 20 Aralık 2021’de başladı ve 20 Şubat 2022’ye kadar devam edecek.

Geliştiricileri güçlendirmek ve GameFi’nin TRON ekosistemindeki gelişimini hızlandırmak için APENFT Vakfı, sonuçları 1 Mart 2022’de açıklanacak olan ve merakla beklenen hackathon için 500.000 dolarlık bir ödül havuzuna sponsor oldu. Kazanan takım ayrıca TRON ekosisteminden de destek alacak. TRON geliştirme ekibi, daha yüksek bir profil elde etmek için projelerini DoraHacks canlı stüdyosunda sergileme fırsatına sahip. Ayrıca, en umut verici projeler, hackathon sonrasında APENFT’in finansman ve kuluçka konusunda uçtan uca desteğini de alacak.

APENFT & TRON GameFi Hackathon, TRON geliştirme ekibinin tam desteğini alırken, yeni nesil GameFi projesinin daha fazla görünürlük kazanmasına yardımcı olmayı amaçlıyor. Hackathon’un jüri üyeleri arasında Binance Labs, Cadenza, IVC ve EVC’den en ünlü isimler yer alıyor.

Hackathon’un tüm kazançları USDT şeklinde dağıtılacak ve jüri oylarına göre beş proje seçilecek. Kazanan 200.000 ABD Doları, ikinci olan 120.000 ABD Doları ve kalan üç kazanan 80.000 ABD Doları, 50.000 ABD Doları ve 30.000 ABD Doları alacaktır. Ayrıca, topluluk oylarına göre iki proje daha seçilecek. “Topluluğun Seçimi” ödülünün ve “Geliştiricinin Seçimi” ödülünün kazananlarının her biri 10.000 ABD Doları aldı.

APENFT Hakkında

APENFT, tanınmış sanatçılar ile blok zinciri ekosistemi arasında bir köprü oluşturmak için Ethereum ve TRON blok zincirlerinin ve BitTorrent Dosya Sisteminin (BTFS) işlevlerini kullanır ve aynı zamanda NFT aracılığıyla kripto para yerli sanatçılarına destek sağlar. APENFT, en iyi NFT platformları ve sanat eserleri için fon tahsisi, tanınmış sanatçılar ile NFT dünyası arasında daha iyi bağlantılar kurmak için seçkin NFT sanatçılarının kuluçkalanması, galeri sponsorluğu, sanat sergisi üretimi ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok alanda iş yapmaktadır.

TRON hakkında

TRON, blok zinciri teknolojisi ve merkezi olmayan uygulamalar (dApp’ler) aracılığıyla İnternet’in ademi merkeziyetçiliğini hızlandırmaya kararlıdır. TRON ağı, Eylül 2017’de Justin Sun tarafından kuruldu. Ana ağın Mayıs 2018’de piyasaya sürülmesinden bu yana, etkileyici başarılar elde etmeye devam etti. Temmuz 2018, BitTorrent ekosisteminin entegrasyonuna da damgasını vurdu.BitTorrent, aylık yaklaşık 100 milyon aktif kullanıcısı ile merkezi olmayan hizmetlerde öncüdür. Son yıllarda, TRON ağı, blok zincirinde 52 milyondan fazla kullanıcı ve 2,3 milyardan fazla işlemle inanılmaz bir çekiş kazandı. Ek olarak, TRON, Nisan 2021’de Ethereum’da USDT’yi geride bırakarak dünyanın en büyük dolaşımdaki sabit para arzına sahiptir. TRON ağı, Aralık 2021’de tamamen merkezsizleştirildi ve şu anda tamamen topluluk tarafından yönetilen bir DAO.

İlgili kişi

  • Zhao Tailai
  • İletişim @apenft.org

Bilgi kaynağı: IHODL’den 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap