1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Animoca Brands, girişim hızlandırıcı Brinc’in Web 3’ün genişlemesi için 130 milyon ABD doları yatırım yapmasına öncülük ediyor

Animoca Brands, girişim hızlandırıcı Brinc’in Web 3’ün genişlemesi için 130 milyon ABD doları yatırım yapmasına öncülük ediyor

guncel coin haberleri

Bu fonlar, Brinc’in DeFi ve kripto para oyunlarına genişlemesine öncülük etmek için kullanılacak.

Risk hızlandırıcı Brinc, NFT ve Meta evren yatırımcısı Animoca Brands tarafından yönetilen 130 milyon dolarlık bir finansman turunu tamamladı.

  • Şirket, Brinc’in 30 milyon dolarlık B serisini ve 100 milyon dolarlık risk sermayesini tamamladığını söyledi.

  • Bu fonlar, Brinc’in merkezi olmayan finans (DeFi), oyunlar ve blok zincirine daha fazla odaklanan projeler dahil olmak üzere yeni konumlara ve Web 3’e genişlemesine yardımcı olmak için kullanılacak.

  • Meta evren, sanal gerçeklik, artırılmış gerçeklik ve internetin birleşimiyle oluşturulan sürükleyici dijital dünyayı ifade eder ve DeFi, geleneksel aracılar olmadan blok zinciri üzerinde gerçekleştirilen finansal faaliyetleri ifade eden genel bir terimdir.

  • NFT Launchpad’in ortak geliştirilmesinden sonra, Animoca Brands’in yatırımı iki şirket arasında devam eden ortaklığa devam ediyor.

  • Merkezi Hong Kong’da bulunan Brinc, kurulduğu 2014 yılından bu yana 200’den fazla girişimin büyümesini desteklediğini iddia ediyor.

  • Brinc yatırımı, Animoca ve Binance Smart Chain’in blockchain oyun projelerine yatırım yapmak için 200 milyon dolarlık bir plan başlatmasından sonra yapıldı.

  • Yine Hong Kong’da bulunan Animoca Brands, NFT ve Metaverse projelerinde bir yatırımcıdır ve Metaverse oyunu The Sandbox’ta çoğunluk hissesine sahiptir. Ekim ayında 65 milyon ABD doları tutarında fonlamada 2,2 milyar ABD doları değerleme aldı.

Bilgi kaynağı: FXSTREET’ten 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarına aittir ve izinsiz çoğaltılamaz

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, ilgili departmanlara aktif olarak rapor verebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap