1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. ANGRYFLOKI-Hepsi bir arada işlevli Teşvik oyun simgesi-Haberler

ANGRYFLOKI-Hepsi bir arada işlevli Teşvik oyun simgesi-Haberler

guncel coin haberleri

AngryFloki, ön satışı başarıyla tamamladığını ve 700 BNB’lik sabit sınırı başarıyla yükselttiğini duyurmaktan mutluluk duyar.

Ön satış 30 Kasım 2021’de yapıldı ve toplam 330 üyenin katılımıyla rekor iki dakikada tamamlandı.

AngryFloki, efsanevi AngryBirds oyunundan esinlenerek yeni geliştirilmiş bir oyun projesidir ve kullanıcılara onları zengin edecek kadar cömert ödüller sunmakla övünür.

Otomatik çift yönlü otomatik pasif gelir, köpek yardım bağışları ve NFT ile entegrasyon gibi fonksiyonlara sahiptir.

ANGRYFLOKI’nin ana işlevleri

$AFLOKI tutarak $DOGE kazanın

AngryFloki’nin DOGE Kasası aracılığıyla, kullanıcılar $AFLOKI jetonlarını tutarken Dogecoin kazanabilirler.

AngryFloki projesini benzersiz kılan şey, toplumda zenginliği yayma hedefidir. Bu hedefe ulaşmanın bir yolu, DOGE ödülleri vermektir.

Bu ödüllerin büyük bir dağılımı DOGE Vault’ta kullanılmaktadır.

AngryFloki topluluğu, $AFLOKI jetonlarını elinde tutarak $DOGECOIN kazanır. Satın alma işlemlerinin %4’ü ve satış işlemlerinin %6’sı $DOGECOIN ile tüm sahiplere yeniden dağıtılır.

Bu işlem otomatik olarak yapılır ve resmi web sitemizin kontrol panelinden kilometreyi gözlemleyebilirsiniz (token alırken/satarken/aktarırken, $DOGECOIN dağıtımı için gaz ücreti ödersiniz).

Tüm süreç otomatiktir, kullanıcılar otomatik olarak günde iki kez (her 12 saatte bir) ödeme yapar ve sahiplerinin kazandıkları $DOGECOIN’i manuel olarak toplamaları gerekmez, çünkü otomatik olarak cüzdanlarına gönderilir.

$DOGE kazanmak için, kullanıcıların tek yapması gereken $AFLOKI jetonlarını satın almak ve onları tutmaktır.

AngryFloki’nin benzersiz yeniden satın alma işlevi

AngryFloki, akıllı sözleşmelerine geri alımlar kurarak token ekonomilerinde yeni bir yaklaşım öneriyor.

Bu benzersiz konsept, akıllı sözleşmelerin her satıştan sonra otomatik olarak yeniden satın almayı tetiklemesine olanak tanır.

Bu işlev, merkezi finansta, özellikle hisse senedi ticareti için yaygın olarak kullanılmaktadır ve AngryFloki projesi, onu merkezi olmayan dünyaya uygulayan ilk projelerden biridir.

AngryFloki’de ($AFLOKI), geri alım sözleşmesi, sözleşmede saklanan her işlem için otomatik olarak %4 geri alım vergisi uygular.

Bir satış gerçekleştiğinde, sözleşme bir geri alımı tetikleyecek ve geri satın alma tutarının bir kısmı otomatik olarak likit madencilik havuzundan jeton satın almak için kullanılacaktır.

Bu nedenle, yeniden satın almanın etkisi göz önüne alındığında, fiyat artmaya devam ediyor, yeniden satın alma $AFLOKI jetonunun değerini artırıyor ve sahipleri onu elde tutmaya devam etmeye teşvik ediyor.

NFT pazarı

AngryFloki, 2022’nin ikinci çeyreğinde (Q2) NFT pazarını ve açık artırma emoji paketi NFT’yi açacak. Ekip, NFT alanına girmek için benzersiz bir kasaya sahip güvenilir bir jeton oluşturmaya kararlı.

L’Atelier BNP Paribas ve bir teknoloji takip şirketi olan nonfungible.com tarafından hazırlanan bir rapor, NFT pazarının 250 milyon ABD Doları değerinde olduğunu ve 2020’de %299’luk bir büyüme oranını yansıttığını belirtti.

Bu gelişen istatistikler, AngryFloki projesini, NFT’nin depolanacağı, görüntüleneceği, ticaretinin yapılacağı ve basılacağı NFT pazarını yaratmaya teşvik ediyor.

Bu, $AFLOKI’yi piyasadaki en büyük rakiplerden biri yapar.

NFT, geliştirme ekibi tarafından geliştirilen küçük oyuna da entegre edilecek.Her oyun sahibi ve/veya oyuncunun kendi NFT’si olacak ve her karakterin oyun simgesinin özel bir özelliği olacak.

Play2Earn Mini Oyunlar

Teşvik edici oyunlar hakkında bilgi edinin-mini oyun P2E ödülleri $ANGRYFLOKI jetonları şeklinde görünecektir. AngryFloki mini oyununun her aşamasını tamamlayan oyuncular ödüllendirilecek.

Her aşamanın kendi zorluğu vardır ve daha yüksek zorluk seviyelerini tamamlayan oyuncular daha fazla $ANGRYFLOKI jeton ödülü alabilirler. T

Piyasada satın alınabilecek NFT’ler de vardır. Bu NFT’ler, oyuncuların aşamayı kolayca tamamlamalarına yardımcı olacak, kendi benzersiz yeteneklerine sahip belirli karakterlerin kilidini açmak için entegre edilmiştir.

Neden bu yöntemi seçtiği sorulduğunda, AngryFloki ekibinin başkanı şu yanıtı verdi:

“Bu strateji çok önemli çünkü çok ilginç ve teşvik edici küçük bir oyun yaratmak istiyoruz. Ayrıca, küçük oyuna entegre edilen NFT rolü, pazarımızda NFT’nin kendisine daha fazla değer katacaktır. Temel olarak, oyunu motive edin.”

Hayır kurumu

Hiç şüphe yok ki proje geliştikçe kanatlarını açmalı ve etrafındaki insanlara da büyümeyi yaşatmalıdır.

Proje, kripto para bağışlarıyla en çok ihtiyacı olanlara daha fazla para gönderilebileceğini kanıtlıyor.

AngryFloki durumunda, seçilen hayır kurumu köpekle tutarlı olacak ve kripto para birimi bağışları için işlem ücreti düşük olduğundan, bu köpek yardım tesisleri için daha fazla fon kullanılacak.

Topluma geri verme konusundaki kararlılıklarını göstermek için proje, farklı konularda farkındalığı artırmak ve fon toplamaya yardımcı olmak için her üç ayda bir bir yardım etkinliği düzenlemeyi planlıyor.

Bu topluluk merkezli bir projedir ve toplam token arzının %1’ini hayır işleri için kullanmaya karar verdiler.

Fonlar, birden fazla hayır kurumuna yapılan bağışların bir parçası olarak kullanılacaktır.

PancakeSwap, AngryFLoki jetonunu başlattı

BEP20 $AFLOKI tarafından desteklenmektedir ve piyasaya çıkar çıkmaz hemen satın alınabilir. Bu sürüm, token herhangi bir kısıtlama olmaksızın açık olduğundan, halkın çoğunluğuna belirteç sahibi olma fırsatı sunar.

PancakeSwap’ın piyasaya sürülmesinden sonra, tüccarlar, piyasa tarafından belirlenen bir fiyattan kolayca $AFLOKI jetonlarını elde edebilirler.

Bu lansman, tokenleri daha düşük bir fiyata satın almak için en iyi fırsat çünkü halka açık satıştan sonraki talep genellikle fiyatı yükseltiyor.

AngryFloki, Meme tokenlerinin piyasada algılanma şeklini değiştiren ve projeye birçok özellik ekleyen bir proje olmayı umuyor.

AngryFloki platformu ve gelecek planları hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki sosyal medya platformlarını ziyaret edin.

Telegram ana kanalı: https://t.me/angryflokiofficial

Telegram Güvenlik Kanalı: https://t.me/angryflokiannchannel

Twitter: https://twitter.com/AngryFlokiToken

Instagram:https://instagram.com/angryfloki

Medya: https://medium.com/@AngryFloki

Bilgi kaynağı: COINPEDIA’dan 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarına, Coinpedia’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap