1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Andreessen Horowitz Yeni Kripto Fonu İçin 4.5 Milyar Dolar Artırdı

Andreessen Horowitz Yeni Kripto Fonu İçin 4.5 Milyar Dolar Artırdı

guncel coin haberleri

Financial Times, anlaşmaya yakın iki kaynağa atıfta bulunarak, Andreessen Horowitz’in (a16z) kripto para birimi ile ilgili yatırımlar için 4,5 milyar dolar toplamak üzere sınırlı ortaklarla görüşmelerde bulunduğu bildiriliyor.

En son kripto para birimi ve blok zinciri haberleri için Telegram kanalımıza abone olun.

Rapora göre, Silikon Vadisi merkezli firma, en son kripto para birimi fonu için 3,5 milyar dolara ve “kripto para birimi başlangıçlarında tohum yatırımlarına odaklanan” ayrı bir fon için 1 milyar dolara kadar artırmayı planlıyor. Şirket haberi resmi olarak doğrulamasa da kaynaklar a16z’nin anlaşmayı Mart ayına kadar tamamlamayı planladığını söylüyor. Geçen yıl, a16z 2.2 milyar dolarlık bir kripto para fonu topladı. Şirket, Alchemy dahil olmak üzere birkaç ethereum odaklı girişime para yatırdı.

a16z, kripto para birimi sahiplerinin neredeyse %80’inin Web3-pro adayını destekleyeceğini söylüyor

Hareket, kripto para borsası FTX’in hisse senetlerine ve/veya herhangi bir çek boyutu ve aşamasına yatırım yapmak için 2 milyar dolarlık bir girişim fonu başlatmasından bir hafta sonra geldi. Finansman gereksinimleri belirsizliğini koruyor olsa da, FTX Ventures bir blog gönderisinde, anonim geliştiricileri desteklemeye bile hazır olduğunu yazdı.

Doğrudan EXANTE hesabınızdan Nasdaq, Londra Menkul Kıymetler Borsası ve Tokyo Menkul Kıymetler Borsası dahil 50’den fazla küresel finans piyasasına erişin.

Bilgi kaynağı: IHODL’den 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme bilincini geliştirin; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap