1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Andreessen Horowitz gizlilik girişimi Nym’e yatırım yapıyor

Andreessen Horowitz gizlilik girişimi Nym’e yatırım yapıyor

Andreessen Horowitz gizlilik girişimi Nym'e yatırım yapıyor

Avrupa’da gizlilik odaklı bir şirket olan Nym Technologies, üçüncü yatırım turunu henüz tamamladı. Andreessen Horowitz (a16z Crypto) liderliğindeki bir finansman turunda, şirket toplam 13 milyon ABD Doları topladı.

Risk sermayesi şirketleri Digital Currency Group, Tayssir Capital, Huobi Venture Capital, Hashkey ve Distributed Investment dahil olmak üzere diğer yatırımcıların da bu finansman turuna katıldığı belirtilmelidir.

Şirket, merkezi olmayan hibrit ana ağının piyasaya sürülmesinden önce toplanan fonları, topluluğunu genişletmek ve özel bir ürün ekibi eklemek için kullanmayı planlıyor.

En son kripto para birimi ve blok zinciri haberleri hakkında bilgi edinmek için Telegram kanalımıza abone olun.

Nym’in “mixnet”i, veri paketlerini bir dizi merkezi olmayan düğümde karıştırır ve ulus devlet düzeyinde büyük ölçekli gözetimden kaçınmak için gerektiği kadar sanal trafik ekler.

Nym CEO’su Harry Halpin bağış toplama etkinliği sırasında şunları söyledi:

“Nym’de bizler çok şanslıyız çünkü en iyi risk sermayedarlarından büyük ölçekli gözetimi önlemek için benzeri görülmemiş bir destek gördük. Tüm İnternet ölçeğinde mahremiyet elde etmek için gerçek dünyadan bir hibrit çalışma ağı oluşturmak uzun zamandır eksik kısım. Bitcoin’in kökeninden bile önceye dayanan bir bulmaca.”

Bilgi kaynağı: IHODL’den derlenen 0x bilgisi.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili ipuçları bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap