1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Amasa ve Polygon Studios, Play-to-Earn oyunlarının benimsenmesini hızlandırmak için bir araya geldi

Amasa ve Polygon Studios, Play-to-Earn oyunlarının benimsenmesini hızlandırmak için bir araya geldi

Amasa ve Polygon Studios, Play-to-Earn oyunlarının benimsenmesini hızlandırmak için bir araya geldi


Bugünün sıcak konuları 14:00 26 26

Bir mikro gelir akışı yatırım platformu olan Amasa, oyun yapma oyunlarının benimsenmesini hızlandırmak ve oyun geliştirme ve stüdyo yapımının Web2’den Web3’e geçişini kolaylaştırmak için Polygon’un oyun ve NFT bölümü Polygon Studios ile ortaklık kurdu.

iHodl ile paylaşılan bir basın açıklamasına göre, yatırım platformu Polygon Studios tarafından oluşturulan araçlar ve cüzdan geliştirme ile entegre olmayı ve bir şekilde proje tarafından geliştirilen veya desteklenen yeni projelerle bağlantı kurmayı amaçlıyor.

Web3 oyunlarının ve NFT projelerinin sayısındaki artış nedeniyle Amasa ve Polygon Studios, Web3’ü yeni nesil kullanıcılara ulaştırmak için birçok fırsata sahiptir.

Amasa’nın kurucusu ve ana katkıcısı Will Birks şunları söyledi:

“Web 3 oyunları ve Metaverse ekosistemi geliştirme ortak hedefimize ulaşmak için teknik çözümler geliştirmek için Polygon Studios ile çalışmaktan ve böylece dünyanın her yerindeki kullanıcılara nihai faydalar sağlamaktan çok memnunuz.”

En son kripto para birimi ve blockchain haberleri hakkında bilgi edinmek için Telegram kanalımıza abone olun.

Bu ortaklığın Amasa ve Polygon arasındaki zaten iyi olan ilişkiyi güçlendirmeye yardımcı olduğunu belirtmek gerekir. Bu işbirliğinin bir parçası olarak, Polygon kurucu ortağı Sandeep Nailwal, Amasa’da melek yatırımcı olarak hizmet veriyor. Amasa ve Polygon Studios’un ortak ortağı olan stratejik yatırımcı Animoca Brands ile Amasa’nın ortaklığını daha da derinleştiriyor.

Bilgi kaynağı: IHODL’den derlenen 0x bilgisi.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili ipuçları bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap