1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Alpha Finance (ALPHA) uzun vadeli modda dirence yaklaşıyor

Alpha Finance (ALPHA) uzun vadeli modda dirence yaklaşıyor

guncel coin haberleri

Alpha Finance (ALPHA), yatay direnç alanını yeniden kırmaya çalışıyor ve başarılı olursa yükseliş hızını büyük ölçüde hızlandıracak.

6 Şubat’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,94 ABD dolarına ulaştığından beri ALPHA paralel bir aşağı yönlü kanalda düşüyor. Bu kanallar genellikle düzeltici eylemler içerir. Bu nedenle, sonunda kanalı bozabilir. Fiyatların kanalın üst kısmında işlem görüyor olması bu olasılığı desteklemektedir.

Teknik göstergeler yükselişte. Bir momentum göstergesi olarak RSI, 50 çizgisinin hemen üzerinde toparlandı.

Kısa vadeli ve uzun vadeli hareketli ortalama (MA) tarafından oluşturulan MACD pozitiftir. Ancak, yukarı doğru hareket etmeyi bırakmış gibi görünüyor ve bu da bir zayıflık işareti olarak görülebilir.

ALPHA şu anda 1,23 dolardan dirençle karşı karşıya. Bu, önceki düşüş trendinin 0.618 Fibonacci düzeltme seviyesidir. Bunu aşmayı başarırsa, daha hızlı bir oranda artabilir.

Ticaret görünümü tablosu

Kısa vadeli atılım

Cryptocurrency tüccarı @thebull_cryptocurrency, tokenin uzun vadeli 1.21 dolarlık yatay direnç bölgesini kırdığını gösteren bir ALPHA grafiği çizdi.

Kaynak: Twitter

Tweet gönderildiğinden beri, ALPHA tekrar tekrar alan üzerinde hareket etmeye çalıştı (kırmızı simge). Ancak hiçbiri başarılı olamadı.

1.23$ alanı, yatay bir direnç seviyesi olmasının yanı sıra, 0,618 Fibonacci geri çekilme direnç seviyesidir. Bu nedenle, onu kırmak, yükselme oranını büyük ölçüde hızlandırabilir.

Ticaret görünümü tablosu

Daha kısa vadeli iki saatlik grafiğe bir göz atın ve aşağı yönlü başka bir paralel kanal görebilirsiniz. Günlük zaman çerçevesine benzer şekilde, bu zaman çerçevesinden bir atılım da en olası eğilim olacaktır.

Ticaret görünümü tablosu

ALPHA dalga sayısı

Dalga sayısı, ALPHA’nın beş dalganın yukarı hareketinin üçüncü dalgasının (turuncu) başında olabileceğini gösterir. Dalgacık sayısı siyah olarak sağlanır.

Sayım doğruysa, ilk direnç bölgesi 1,94-2,04 dolar arasında olacaktır. Tarihi yükseklerin 0.618 Fibonacci düzelme direnç seviyesi kullanılarak, dalgaların oranının 1:3 ve oranın 1:1 olduğu bulunabilir.

21 Eylül’ün düşüğü 0,79$’ın (kırmızı çizgi) altına bir kırılma, bu belirli dalga sayısını geçersiz kılacaktır.

Ticaret görünümü tablosu

BeIn kripto para biriminin en son Bitcoin (BTC) analizi için lütfen buraya tıklayın.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?Bize yazın

sorumluluk reddi

Web sitemizde yer alan tüm bilgiler iyi niyetle yayınlanır ve yalnızca genel bilgi amaçlı kullanılır. Okuyucular tarafından web sitemizdeki bilgiler üzerinde gerçekleştirilen herhangi bir eylemin riski tamamen kendilerine aittir.

Bilgi kaynağı: BEINCRYPTO’dan 0x bilgileriyle derlenmiştir, telif hakkı yazara aittir, izinsiz yeniden basılamaz

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap