1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Alman N26, bu yıl kripto para birimi işini başlatacak – TokenPost

Alman N26, bu yıl kripto para birimi işini başlatacak – TokenPost

guncel coin haberleri

Bankanın kurucu ortağı Max Tayenthal, Financial Times’a, Alman Neobank N26’nın bu yıl bir kripto para birimi alım satım işi ve daha sonra bir borsacılık işi başlatmayı planladığını söyledi. Bir röportajda Tayenthal, Berlin merkezli fintech şirketinin, banka başlangıçta uluslararası genişlemeye odaklandığı için kripto para birimi patlamasını kaçırmış olabileceğini itiraf etti.

En son kripto para birimi ve blockchain haberleri için Telegram kanalımıza abone olun.

Tayenthal, “Ürün yelpazemizi gerçekten genişletmek istedik ve bunu yapmak zorundaydık.” Dedi.

Alman 1T Euro Tasarruf Bankası Birliği, Kripto Para Birimlerine İlgi Gösteriyor

Tayenthal, bankanın son aylarda kendisini “çok zayıf” büyüttüğünü kabul etti ve “yeni pazarlarda büyük bir sıçrama yapmak yerine yapabileceğimiz çok şey olduğunu” belirtti.

Tayenthal, “ABD’de piyasaya sürmek yerine borsalar ve kripto para birimleri oluşturmalı mıyız?

N26, ücretsiz temel çek ve banka kartları, kredili mevduat hesabı ve yatırım ürünleri ve aylık bir ücret karşılığında premium hesaplar sunan yeni bir Alman bankasıdır. Finans firmasının Peter Thiel’in Valar Ventures ve Li Ka-shing gibi çeşitli destekçileri var. Ekim 2021’de N26, 9 milyar dolarlık bir değerlemeyle 900 milyon dolarlık bir E Serisi topladı.

Doğrudan EXANTE hesabınızdan Nasdaq, Londra Menkul Kıymetler Borsası ve Tokyo Menkul Kıymetler Borsası dahil dünya çapında 50’den fazla finans piyasasına erişin

Bilgi kaynağı: IHODL’den 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme bilincini geliştirin; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap