1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Algorand fiyat analizi: Fiyat yükseldikçe ALGO/USD 1,6 ABD dolarına ulaşıyor

Algorand fiyat analizi: Fiyat yükseldikçe ALGO/USD 1,6 ABD dolarına ulaşıyor

guncel coin haberleri

Algorand Fiyat Analizi-26 Aralık

Belirteç yeni bir yukarı hareket başlattığından, ALGO fiyatı bugün önemli bir gelişme gösterdi.

Algoritma/Dolar Piyasası

Anahtar seviye:

Direnç seviyeleri: 1,85 ABD Doları, 1,95 ABD Doları, 2,05 ABD Doları

Destek seviyeleri: 1.40$, 1.30$, 1.20$

ALGOUSD-günlük grafik

ALGO/USD, birkaç gün öncesinden bu yana yaşanan yükseliş döneminden sonra şimdi yukarı yönlü bir modele doğru ilerliyor. Geçtiğimiz birkaç gün içinde ALGO’nun fiyatı 1,29 dolardan yüksek direnç seviyesi 1,65 dolara yükseldi. ALGO’nun fiyatı şu anda 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların üzerinde, teknik gösterge Göreceli Güç Endeksi’nin (14) sinyal çizgisi daha fazla yükseliş sinyali göstermek için 60 seviyesini kırmaya hazırlanıyor.

Algorand fiyat analizi: ALGO boğaları yükselmeye devam edebilir

Yazma sırasında, ALGO fiyatı hala 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların üzerinde, ancak ALGO/USD yükseliş eğilimini sürdürürse, boğalar tokeni 1.85$, 1.95$ ve 2.05$ direnç seviyelerine doğru itebilir. . Ancak ALGO, kanaldaki 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların altına düşerse, fiyat sırasıyla 1.40$, 1.30$ ve 1.20$ destek seviyelerine dönebilir.

ALGO/BTC piyasası: fiyatlar yatay hareket etmeye devam ediyor

Bitcoin’e kıyasla, teknik gösterge RSI (14) 60 seviyenin üzerine çıktığından, bu, 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların üzerinde işlem gören tokenin yükseliş eğilimini artırabilir. Bununla birlikte, fiyat hareketli ortalamanın altına düşerse, bir düşüş meydana gelebilir ve daha fazla düşüş hareketi, tokenin 3000 SAT ve altındaki temel destek seviyesine ulaşmasına izin verebilir.

ALGOBTC-günlük grafik

Ancak boğalar tokeni yukarı ittiğinde ALGO fiyatı kanalın üst sınırına ulaşabilir. Odak noktası haline geldiğinde, fiyat 3500 SAT ve üzeri direnç seviyesine dokunabilir. Daha da önemlisi, işlem hacmi yavaş yavaş yükselebilir.Teknik göstergeler aşırı alım bölgesine girdiğinde işlem hacmi tırmanmaya başlayabilir.

Bilgi kaynağı: CRYPTOVIBES’ten derlenen 0x bilgisi.Telif hakkı yazar Azeez M. Mustafa’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, ilgili departmanlara aktif olarak rapor verebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap