İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Algorand Fiyat Analizi: ALGO/USD 1.42$ civarında dalgalanıyor

Algorand Fiyat Analizi: ALGO/USD 1.42$ civarında dalgalanıyor

guncel coin haberleri

Algorand Fiyat Analizi – 9 Ocak

Algorand fiyatı, 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamalara yaklaşmaya ve 1,5 dolarda dokunma direncine hazırlanıyor.

Algoritmik/USD Piyasaları

Kritik seviye:

Direnç: 1,6 $, 1,7 $, 1,8 $

Destek: 1,2 $, 1,1 $, 1,0 $

ALGOUSD – Günlük Grafik

Teknik gösterge Göreceli Güç Endeksi (14), sinyal hattı 40 seviyesinin üzerine çıkarken piyasanın olumlu bir hareket başlatabileceğini gösterdiğinden ALGO/USD boğaları parayı 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların üzerine itmeye çalışıyor.

Algorand Fiyat Analizi: ALGO Fiyatı Yükseliş Trendini Takip Edebilir

Algorand fiyatı 1.42 dolardan el değiştirdi. Daha da önemlisi, madeni para 1.5 dolarlık direnci kırarsa, madeni para 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların üzerinde yukarı yönlü hareketine devam edebilir. Bu nedenle, en yakın direnç seviyeleri 1,6 dolar, 1,7 dolar ve 1,8 dolar iken, kanalın alt ucuna doğru bir hareket, yükseliş hacmini azaltarak sırasıyla 1,2 dolar, 1.1 dolar ve 1.0 dolarda desteğe ulaşabilir.

ALGO/BTC piyasası: Algorand fiyatı toparlanabilir

Bitcoin ile karşılaştırıldığında, Algorand fiyatı, boğaların madeni parayı pozitif tarafa itmesi muhtemel olduğundan 21 günlük hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor. Aşağı yönde, piyasa fiyatı kanalın alt sınırına doğru hareket ederse, bir sonraki destek seviyesi 3200 SAT’da bulunabilir ve sonraki satış önemli hale gelirse 300 SAT ve altında daha fazla kilit destek bulunabilir.

20220110-37.png.webp

ALGOBTC – Günlük Grafik

Bununla birlikte, yukarı yönde, boğalar fiyatı 9 günlük hareketli ortalamanın üzerine çekerse; Algorand kanalın üst sınırıyla karşı karşıya kalabilir. RSI (14) sinyal hattı yükseliş hareketini sürdürmek için 50 seviyesinin üzerinde hareket ederken, daha fazla yükseliş hareketi 3700 SAT ve üzerinde potansiyel dirence çarpabilir. Öte yandan, bu seviyenin altında bir kırılma, piyasada daha fazla düşüş baskısı yaratabilir.

Bilgi kaynağı: 0x bilgisi ile CRYPTOVIBES’ten derlenmiştir.Telif hakkı yazarı Azeez M. Mustafa’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme konusundaki farkındalığınızı artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap