İlginizi Çekebilir
HSBC EFT Saatleri
  1. Ana Sayfa
  2. Bankalar
  3. Albaraka Türk Çalışma Saatleri

Albaraka Türk Çalışma Saatleri

Albaraka Türk Çalışma Saatleri

Faizsiz bankacılık anlayışı üzerine ülkemizde kurulan ilk katılım bankası olan Albaraka Türk Katılım Bankası; dünya genelinde ve özellikle Orta Doğu ile Kuzey Afrika bölgelerinde faaliyet gösteren Albaraka Banking Group ( ABG ) yani Albaraka Bankacılık Grubu ‘nun bir iştirakidir.

1985 yılından bugüne faaliyetlerine devam eden Albaraka Türk Katılım Bankası, 3 bin çalışan ve 200 ‘den fazla şubeye sahiptir. Halka arz edilen bankanın % 23,08 ‘lik hissesi bugün borsada işlem görmeye devam etmektedir. Bankanın genel hatlarıyla özelliklerini sizlerle paylaştıktan sonra bu yazımızda sizlere Albaraka Türk çalışma saatleri 2022 yılı için güncel bilgileri ve yine banka ile ilgili bilinmesi gereken birkaç konuyu daha sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Albaraka Türk Çalışma Saatleri 2022

Albaraka Türk Çalışma Saatleri 2022 yılı için hangi saatler arasında bakacak olursak; Albaraka şubelerinin saat 08.30 ‘da açıldığını, saat 12.00 ile 13.00 arasında öğle arası molası olduğunu, saat 17.00 ‘da da mesainin sona erdiğini görmekteyiz. Hafta sonu tatilleri, resmi tatil günlerinde de Albaraka Türk şubeleri çalışmamaktadır.

Albaraka Türk EFT Saatleri 2022

EFT işlemleri bildiğimiz üzere farklı bankalardaki hesaplar arasında yapılan para transferi olduğu için belirli saatlerde yapılabilmektedir. Albaraka Türk EFT saatleri 2022 yılında da değişmemiş ve yine saat 09:00 ile 17:15 arasında yapılmaya devam etmektedir. Hafta sonu tatilleri, resmi tatil günleri ve vermiş olduğumuz saatler haricinde EFT işlemi yapılmamaktadır. Bu zaman dilimlerinde yapacağınız EFT işlemleri sonraki ilk iş günü işleme alınacak ve emir yerine getirilecektir.

Albaraka Türk Havale Saatleri 2022

Havale işlemleri aynı banka bünyesinde bulunan hesaplar arası para transferi işlemi olduğu için herhangi bir süre sınırlaması bulunmamaktadır. 7 gün 24 saat boyunca ister Albaraka Türk telefon bankacılığı, ister Albaraka Türk internet bankacılığı isterseniz de Albaraka Türk mobil uygulaması üzerinden havale işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Albaraka Türk Çalışma Saatleri
Albaraka Türk Çalışma Saatleri

Albaraka Türk Müşteri Hizmetleri Telefon Bankacılığı

Albaraka Türk müşteri hizmetleri telefon bankacılığına bağlanmak için yapmanız gereken ister cep telefonundan ister ev telefonundan 444 5 666 nolu telefonu aramak olacaktır.

Albaraka Türk İnternet Bankacılığı

Albaraka Türk internet bankacılığını kullanmak için Albaraka ‘nın resmi internet sitesi olan www.albaraka.com.tr adresinden giriş yapabilirsiniz. Daha önceden şifre almadıysanız öncelikle şifre almanız gerekmektedir. Albaraka İnternet Bankacılığı şifresi almak için ister şubelere, ister Albaraka Müşteri hizmetlerine müracaatta bulunabilirsiniz.

Albaraka Türk SWIFT Kodu

Albaraka Türk Katılım Bankası Swift kodu BTFHTRIS olarak belirtilmiştir.

Albaraka Türk Banka Bilgileri Listesi

Albaraka Türk Çalışma Saatleri 2022 : Saat 08:30 – 17:00

Albaraka Türk EFT Saatleri 2022 : 09:00 – 17:15

Albaraka Türk İnternet Sitesi : www.albaraka.com.tr

Albaraka Türk Müşteri Hizmetleri Numarası : 444 5 666

Albaraka Türk Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri 2022 : 7 / 24 arayabilirsiniz.

Albaraka Türk Havale Saatleri 2022 : 7 / 24 havale yapabilirsiniz

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap