1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. ADA Finance, AIBC Zirvesinde “Yılın DeFi Projesi” ödülünü kazandı ve Roger Ver partiye katıldı-News

ADA Finance, AIBC Zirvesinde “Yılın DeFi Projesi” ödülünü kazandı ve Roger Ver partiye katıldı-News

ADA Finans kazandı

Cardano ve Avalanche tarafından desteklenen çapraz ikili bir DeFi ekosistemi olan ADA Finance, Malta’daki 2021 AIBC Zirvesi’nde “Yılın DeFi Projesi” ödülünü kazandı.

Duyuruya göre, ADA Finance, 16 Kasım 2021’de unvanı kazandı ve bu, erken Bitcoin yatırımcısı Roger Ver’in ADA Finance ekibine katılmasıyla aynı zamana denk geliyor. “Yılın En İyi DeFi Projesi” ödülünü kazandı ve ADA Finance’in blok zinciri topluluğundaki birçok projeden sıyrılmasını sağladı. Bu unvanın sektördeki en çok rağbet gören ödüllerden biri olduğunu belirtmekte fayda var. Safemoon ve ABEY Fund gibi yüksek oranda restore edilmiş diğer projeleri geride bırakarak Cardano tabanlı bir proje ilk kez kazandı.

2021 AIBC Zirvesi, blockchain, yapay zeka (AI) ve diğer gelişmekte olan teknolojiler için önemli bir etkinliktir. Yapay zeka tarafından yönlendirilen bir DeFi ürün portföyü olan MakerDao ve SingularityDAO dahil olmak üzere önceki yıl farklı projeler ödül kazandı.

Geçtiğimiz birkaç ay içinde, ADA Finance devasa dönüm noktalarına ulaştı ve genellikle “Bitcoin Jesus” olarak bilinen Roger Ver de dahil olmak üzere blockchain topluluğundaki birçok kişinin dikkatini çekti. Ver, 2011 yılında Bitcoin’e yatırım yapan ilk insanlardan biriydi. O zamandan beri, Bitcoin.com’un eski CEO’su olarak görev yapmak, Ripple (XRP), ShapeShift, Kraken ve Bitpay’e yatırım yapmak da dahil olmak üzere çeşitli projelerde yer aldı. YouTube’da sansasyon yaratan Carl. “The Moon”, kripto para birimi Banter ve MMCrypto.

ADA Finance kısa süre önce Cardano’da kodunu halka açık bir havuzda yayınlayan ilk proje oldu. Kod, Genel Kamu Lisansı (GNU) altında yayınlanır, insanlar stake kodlarını ifşa ettikleri sürece, fork yapabilirler.

Reklam&nbsp &nbsp

Proje ayrıca yakın zamanda Bitdegree ile işbirliği içinde bir akademi programı duyurdu. Program, ekosistem için yetenekler ve tam sertifikalı akıllı sözleşme geliştiricileri yetiştirerek Cardano blok zinciri geliştirme anlayışı oluşturmakla ilgileniyor. Akademi ayrıca sağlam ve sürdürülebilir bir ekosistem kurarken daha geniş kodlama topluluğuna daha fazla katılımı teşvik etmeye yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Proje şu anda ilk DEX ürününü (IDO) Aralık 2021’in ortasında gerçekleştirmeye hazırlanıyor olduğundan, bu son gelişmeler doğru zamanda geldi.

Bilgi kaynağı: 0x bilgisi ile ZYCRYPTO’dan derlenmiştir.Telif hakkı yazarına aittir ve izinsiz çoğaltılamaz

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili ipuçları bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap