İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. ACI Worldwide, sıfır tüccar ücreti ile kripto para kabulü elde etmek için Rocketfuel blok zinciri ile ortak oldu-0x资讯

ACI Worldwide, sıfır tüccar ücreti ile kripto para kabulü elde etmek için Rocketfuel blok zinciri ile ortak oldu-0x资讯

ACI Worldwide, sıfır tüccar ücreti ile kripto para kabulü elde etmek için Rocketfuel blok zinciri ile ortak oldu-0x资讯

br>

Dünyanın en büyük ödeme işleme şirketlerinden biri olan ACI Worldwide, Rocketfuel blok zinciri ile yeni bir ortaklık nedeniyle kripto para birimi ödemeleri alanına girdiklerini duyurdu. ACI Worldwide gibi ödeme devlerinin kripto para ödemelerine dahil olması, kripto para ödemelerine olan talebin artmaya devam ettiği anlamına geliyor. Tüccarlar, şifreli para birimlerine sahip düşük maliyetli, yüksek güvenlikli kredi kartlarının sağlayamadığı ödeme yöntemlerinin cazibesine kapılıyor.

Bugün, kripto para birimlerinin toplam değeri 3 trilyon ABD dolarına yakındır ve yatırımcılar, tüccarlar ve alışveriş yapanlar arasında giderek daha popüler hale gelmektedir.

Bu muhteşem ekibi duyurduktan sonra, tüccarlar artık ödeme işleme şirketlerinin tipik ortalama %3,5’lik üye işyeri ücretinden etkilenmeden işlemleri kabul edebilir ve kendi hesaplarında duyulmamış miktarlarda para bırakırlar. Rocketfuel’in ömür boyu sıfır maliyet indiriminin lansmanı iş dünyasını ateşlemek üzere.

Bu yeni ekip ne anlama geliyor? ACI güvenli e-ticaret çözümüne RocketFuel entegrasyonu ile katılan tüccarlar artık işlem ücreti ödemeyecek, merkezi bir aracı olmaması nedeniyle kendi hesaplarında daha fazla para kalıyor. İşlenmesi birkaç gün süren kredi kartı sistemlerinin aksine, kripto para birimi hemen işlenir ve bu da fonlara daha hızlı erişim sağlar. Hızlı işlemler, tüccarların işlerinin nakit akışını düzenlemelerine yardımcı olabilir.

ACI neden Rocketfuel blockchain ile işbirliği yapmayı seçti? Şirketin kendisi sahnede biraz yeni olmasına rağmen, Rocketfuel blok zincirinin CEO’su Peter Jensen, 30 yıldır (önceden Symantec ve Oracle) bir teknoloji yöneticisidir. Kripto paranın önemi konusundaki bilgisi ve anlayışı, ACI ve Rocketfuel arasındaki ortaklığın, ACI’nin küresel müşterilerinin kripto para birimini kabul etmeye başlaması için yeni bir yol yaratmasına yardımcı olacağı ve uzak köylerdeki tüccarların bile dünya pazarına girebileceği anlamına geliyor.

Bilgi kaynağı: BLOCKTRIBUNE’dan 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazar David Pimentel’e aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili ipuçları bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap