1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu, piyasa manipülasyonu nedeniyle VanEck’in spot Bitcoin ETF’sini reddetti

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu, piyasa manipülasyonu nedeniyle VanEck’in spot Bitcoin ETF’sini reddetti

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu, piyasa manipülasyonu nedeniyle VanEck'in spot Bitcoin ETF'sini reddetti


Dün en çok konuşulan konular 21:15 35 35

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), Cboe BZX borsasının VanEck Bitcoin (EXANTE: Bitcoin) spot borsa yatırım fonunu (ETF) listeleme önerisini reddetti. Düzenleyici mektupta, başvurunun İşlem Yasası’nın gerekliliklerini karşılamadığını tespit ettiğini belirtti.

En son kripto para birimi ve blockchain haberleri hakkında bilgi edinmek için Telegram kanalımıza abone olun.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ayrıca, Cboe’nin düzenleyicilerin “herhangi bir ETP listeleme ve ticaretini onaylamasının gerekeceği” bir “sınırsız ilke” sağladığını belirtti. – tezgah üstü varlıklar. Alım satım riski biraz daha düşüktür” – alım satım ürünleri. “

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu, yanıltıcı belirteçlerle CryptoFed DAO’yu çökertiyor

Bu hamle, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun iki Bitcoin vadeli ETF’sini onaylamasından sonra gerçekleşti: ProShares Bitcoin Strategy ETF (BITO) ve Valkyrie Bitcoin Strategy ETF (BTF). İHodl’un daha önce bildirdiği gibi, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu, Valkyrie tarafından önerilen Bitcoin spot ETF’si için son tarihi 7 Ocak 2022’ye uzattı. Düzenleyici, önerilen kural değişikliklerini onaylamanın daha uzun süreceğini ve önerilen kural değişikliklerini onaylamayacağını belirtti.

Nasdaq, Londra Menkul Kıymetler Borsası ve Tokyo Menkul Kıymetler Borsası dahil olmak üzere dünya çapında 50’den fazla finans piyasasına doğrudan EXANTE hesabınızdan erişin.

Bilgi kaynağı: IHODL’den derlenen 0x bilgisi.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasadışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili ipuçları bulursanız, ilgili departmanlara aktif olarak rapor verebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap