İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Fiyatları
 3. A101 Yoğurt Fiyatları 2021

A101 Yoğurt Fiyatları 2021

A101 Yoğurt Fiyatları 2021

A101 Yoğurt Fiyatları 2021 yılında ne kadar oldu? A101’de hangi yoğurt markaları var. Süzme yoğurt ve kaymaklı yoğurt fiyatları ne kadar? İşte detaylar.

A101 Yoğurt Fiyatları 2021

A101 Yeni Mağazacılık A.Ş. veya hepimizin bildiği adıyla A101, Türkiye’nin en yaygın yüksek indirimli market zincirlerinden birincisi. A101 mağazalarından günlük ihtiyacınız olan herhangi bir ürünü çok ucuz fiyatlara satın alabilirsiniz.

A101 marketler, müşterilerine yakın konumda ve oldukça sık sayıda ki perakende satış mağazalarıyla erişimi oldukça kolay. Hem de A101, yakın rakibi olan Bim marketlerinden sayıca üstün konumda. Bim yurtiçinde toplam 8700’e yakın mağazası varken, A101’in mağaza sayısı 10,000’i geçmiş durumda. Şok ise 7900’e yakın mağazasıyla bu üçlü arasında mağaza sayısı olarak son sırada yer alıyor.

A101 Yoğurt Fiyatları 2021
A101 Yoğurt Fiyatları 2021

A101 marketlerden alabileceğiniz ürünlerin genel kategorileri şu şekilde;

Gıda ürünleri

Şok, Bim ve A101 marketlerinde satılan ürünler büyük oranda gıda ürünleridir. Bu marketlerde Cips & Çerez, Çikolata & Bisküvi &Kek, Çorbalar, Deterjan & Temizlik & Kağıt, İçecekler, Konserve, Kuruyemiş, Sıvı Yağ, Un & Bakliyat & Baharat, Süt Ürünleri & Kahvaltılık, Hazır Soslar ve Salata Sosları, Glutensiz ürünleri, Mutfak Sarf Malzemeleri, Hazır Yemek, Gıda Takviyeleri, Et & Tavuk & Balık, Dondurma alt kategorilerine ait çok çeşitli ürünler yer almaktadır. Günlük ihtiyacımızın nerdeyse %100’ünü bu mağazalar sayesinde karşılayabiliriz.

A101 mağazalarının Aldın Aldın kampanyalarını da takip edebilirsiniz. Bu kampanyalar ile de alabileceğiniz yoğurt çeşitleri bulunmaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz ürünler A101’de Aldın Aldın fırsat ürünleri arasında oldukça uygun fiyat avantajlarıyla yer almıştı.

 Ayrıca;

Çeşitli elektronik ürünleri, ev & yaşam ürünleri, anne & bebek, oto & bahçe & kapı, kozmetik & kişisel bakım, kitap & kırtasiye ürünleri de A101 mağazalarından temin edilebilmektedir.

Yukarıda ki ürünler genel olarak A101 mağazalarından her zaman temin edilebilen ürünlerdir. Bazı kategorilere ait ürünler ise A101 aktüel ürünler olarak satılmaktadır.

Aktüel ürünler nedir?

Mağazaların stoklarında sürekli olarak yer almayan, haftanın belli günlerinde sınırlı sayıda ve uygun fiyatlarla satılan ürünlere Aktüel Ürünler denilir. Bu ürünler Aktüel Ürünler Kataloğu ile fırsat tarihleri gelmeden önce tanıtılmaktadır. Çeşitli zincir marketler, aktüel ürünlere benzer kampanyalarla çeşitli ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir. Örneğin Bim aktüel ürün kampanyalarını Salı ve Cuma günlerinde, Şok aktüel ürün kampanyalarını Çarşamba günlerinde, A101 aktüel ürün kampanyaları ise Perşembe günlerinde yapılmaktadır.

A101, bu kampanyalı ürünleri Aktüel Ürünler adıyla değil, ALDIN ALDIN kampanya ismini kullanarak tanıtıyor.

Aktüel Ürünler’in mucidi Bim Birleşik Mağazalarıdır. A101’de buna benzer, Aldın Aldın kampanyasıyla çeşitli ürünleri satışa çıkarmaktadır. Aldın Aldın ürünleri arasında bazen diz üstü bilgisayarlar bile satılabiliyor.

A101’in yayınladığı Aldın Aldın ürünlerini, A101’e ait platformları (Facebook veya Mobil Uygulamalar gibi) veya diğer bazı içerik üreticilerini takip ederek öğrenebilir, bu fırsatları süresi geçmeden yakalayabilirsiniz. Kampanyalı fiyatlarla aldığınız ürünlerin son kullanma tarihine dikkat etmenizi de  tavsiye ediyoruz.

Bu makaleyi okuduktan sonra A101 marketlerden satın alabileceğiniz A101 Birşah Yoğurt ürünleri, A101 Birşah Yoğurt fiyatları, A101 süzme yoğurt fiyatı ve yoğurt çeşitleri hakkında geniş bilgi sahibi olacaksınız.

A101 Yoğurt Fiyatları 2021
A101 Yoğurt Fiyatları 2021

A101 Yoğurt Markaları Nelerdir?

A101’de Birleşik Mağazalar A.Ş. (BİM) gibi yüksek indirimli fiyat uygulamasının başarılı örneklerinden birisi. A101’de BİM gibi hem diğer markalara ait ürünleri ucuz fiyata satıyor hem de kendi markalarına ait ürünleri düşük fiyatlarla müşterilerinin istifadesine sunuyor.

A101’den satın alabileceğiniz yoğurt markaları yaptığımız araştırmalara göre:

A101’in süt ve süt ürünleri markası Birşah; süzme yoğurt, homojenize yoğurt, az yağlı yoğurt ve meyveli yoğurtlar üretiyor. Çeşitli markalara ait meyveli yoğurt A101 mağazalarından temin edilebilir.

 • A101 Birşah Yoğurt, sürekli stoklarda yer almakla beraber,
 • Danone meyveli yoğurt,
 • Tikveşli süzme yoğurt,
 • Eker probiyotik yoğurt,
 • Yörüksüt yoğurt,
 • Kebir yoğurt,
 • Activia probiyotik yoğurt,
 • Torku yoğurt ve
 • Altınkılıç kefir probiyotikli yoğurt, A101 aktüel ürün raflarında yer almıştır.

A101 yoğurt mayası da satmıştır. Şuanda A101 mağazalarında mavi ve beyaz renklerde satılan 22 cm’lik Emaye Yoğurt Tenceresi (yoğurt bakracı a101) alarak (49,95 Tl yerine 42,50 TL’ye hemen satın alablirsiniz) yoğurt mayası ile yoğurdunuzu evde de yapabilirsiniz. Emaye Yoğurt Tencereleriyle yoğurtlarınızı dağılmadan muhafaza edebilirsiniz.

A101 Yoğurt Fiyatları Ne Kadar?

“A101, Online Mağaza satışlarıyla ürünlerinizi kapınıza kadar getirebiliyor. Birşah Az Yağlı 5 Kg Yoğurt fiyatı ve online satış avantajıyla müşterileri için çok cazip olabilir. Bu ürünün fiyatı ise şuanlık sadece 025,95 TL.”

A101’de satılan yoğurt çeşitleri yukarıda bahsettiğimiz gibi homojenize tam yağlı, az yağlı ve süzme yoğurtlardır. Gramajlarına göre satılan her bir Birşah yoğurt fiyatı aşağıda verilmiştir.

A101 yoğurt fiyatları 2021 yılı için şöyle;

0,5 kg (500 gram) Birşah Yoğurt Fiyatı A101’de 2,95 kr.
2 kg Birşah Yoğurt Fiyatı A101’de 9,75 kr.
3 kg Birşah Yoğurt Fiyatı A101’de 13,95 kr.
5 kg Birşah Yoğurt Fiyatı A101’de 25,95 kr.

Bu listeye göre şöyle bir çıkarım yapmak mümkündür.

 • 500 gramlık Birşah Yoğurt aldığınuızda 1 kilosu 5 lira 90 kuruş,
 • 2 kiloluk Birşah Yoğurt aldığınızda 1 kilosu 4 Lira 875 kuruş,
 • 3 kiloluk Birşah Yoğurt aldığınızda 1 kilosu 4 Lira 65 kuruş,
 • 5 kiloluk Birşah Yoğurt aldığınızda ise 1 kilosu 5 lira 19 kuruşa gelmektedir.

A101 mağazalarında karşılaşacağınız fiyat farklılıklarının birkaç sebebi vardır.

Bunlardan birincisi, bazı mağazalarda ürünlerin çabuk tüketilmesi amaçlanır, bunun için indirimler uygulanabilir.

İkinci bir sebep, son kullanma tarihi yaklaşan ürünlerin stoklarının tüketilmesi amacıyla yüksek indirim oranlarıyla etiket fiyatları güncellenebilir. Bu ürünler hakkında internette şikayet haberleriyle karşılaşabilirsiniz. Memnuniyet anketleri bu bakımdan önemlidir. Sizde ürünlerinizi satın almadan önce son kullanım tarihine dikkat etmelisiniz.

Bir diğer sebep olarak da ürünlerin zamma uğramasını söyleyebiliriz. Ülkemizin ekonomik şartları göz önüne alındığında fiyatların her an zamlanabileceği öngörülebilir.

A101, yüksek indirimli market zincirleri içerisinde belki de en ucuz olanı. Tabii ki bu ucuzluğun bazen bedelleri de olabilir. Her ürün beklentilerinizi karşılamayabilir. Bunun için alacağınız ürünlerin diğer mağazalarda ki fiyat araştırmalarıyla beraber memnuniyet araştırmalarını da yapabilirsiniz. Bu mağazalarda satılan herhangi bir ürün hakkında video içerik üreticileri tarafından oluşturulmuş çeşitli incelemeler mevcuttur.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap