İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Fiyatları
  3. A101 Uzayan Hortum Yorumları

A101 Uzayan Hortum Yorumları

A101 Uzayan Hortum Yorumları

A101 uzayan hortum yorumları ve hortumları herkes heyecanla bekliyor. A101 marketlerde satılmakta olan bu uzayan hortumları vatandaşlarımız fazlasıyla merak ediyor. Bizlerde kullanan vatandaşların diğer vatandaşlara yardımcı olabilmesi için deneyimlerini paylaştığı bu makaleyi hazırladık. Sizlere öncelikle bu ürün hakkında bilgi vermek istiyoruz. Merak ettiğiniz konuları sizler için yanıtlamaya çalışacağız. 

A101 Uzayan Bahçe Hortum Yorumları ve Özellikleri

A101 uzayan hortum yorumları ve nerelerde satıldığını sizlerle paylaşalım. Bu hortumlar sadece A101 marketler ve A101 online marketlerde satılmaktadır. Sizler de bu ürünü A101 marketlerden temin edebilirsiniz. 

  • Minimum uzunluğu : 5 metre
  • Maksimum uzunluğu : 15 metre
  • 7 adet birbirinden farklı sulama şekli sağlar
  • Kıvrılmaz, dolaşmaz, katlanmaz  ve yer kaplamaz

 

A101 Uzayan Bahçe Hortumu  Fiyatı Ne Kadar?

A101 uzayan bahçe hortumlarının fiyatları da en çok merak edilen konular arasında. A101 uzayan bahçe hortumları sadece 29.95 ₺. A101 uzayan bahçe hortumu yorumlarını sizlerle paylaşma kısmına geçelim. Müşteri yorumları işte şu şekilde; 

  • A101 marketlerde satılan uzayan bahçe hortumu aldım ilk gün  musluğa uyum sağlamadı sonra musluğa uyum sağlaması için bir aparat aldım. Bu aparatı internetten temin edebilirsiniz sadece 30 ₺. Ama kurduktan sonra arabamı yıkamak için kullanırken hortum patladı. 
  • Uzayan hortumu 2. kullanımdan itibaren başlık bozuldu ve tabancası su kaçırmaya başladı. Daha sonra ucunda bulunan tabancayı çıkartıp kullanmayı denediM. Bu defa ise hortum patladı. Benim söylemek istediğim şey biz sadece bir kaç seferlik bir kullanım için mi aldık bu ürünü. Birde bu ürün için musluk değiştirdik, tesisatçı çağırdık. Vermiş olduğumuz bütün emek bunun için miydi ? 
  • Bu hortumu alıp eve geldim. Denemek için kullandığımda ise başlığı 10 dakika bile geçmeden koptu. İlk defa kullandım hortum patladı. Bu kadar basit bir malzeme olmamalı. Yazık günah 
Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap