İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Fiyatları
  3. A101 Saç Bakım Yağı Kullananlar Memnun Mu?

A101 Saç Bakım Yağı Kullananlar Memnun Mu?

A101 Saç Bakım Yağı Kullananlar Memnun Mu?

A101 Saç bakım yağı kullananlar memnun mu? bu makalede birazcık bundan bahsedelim. A101’de satılmakta olan Naturel saç bakım yağını kullananlar bu kişilerin bu yağ hakkındaki olumlu ve olumsuz yorumlarından bahsedelim. Tabi ki piyasada bir çok çeşitte ve bir çok içerikli saç bakım yağı bulunmaktadır. A101’de satılmakta olan bu saç bakım yağı da piyasa da bulunan ürünlerden sadece bir tanesidir. Bu ürün press yöntemiyle elde ediliş olan badem, fındık, defne yaprağı, susam, çam terebentin ve cevizi içinde bulunduran 50 miligramlık cam şişelerde bulunmaktadır. Saçların uç kısımlarına hafta da bir veya iki kez sürülmesi önerilmektedir.

 

A101 Saç Bakım Yağı Kullananların Yorumları

  • A101 saç bakım yağı ürününü saçlarımın diplerinden uçlarına doğru uyguluyorum. Bu işlemi yaptıktan sonra ürünü 1-2 saat kadar saçlarımda bekletiyorum ve ardından saçlarımı yıkıyorum. Çam terebentin kokusunun yoğun biçimde olmasına rağmen kokusundan rahatsız olmadım. Tabi ki saçlarıma etkisini abartarak anlatamam. Çünkü bunu sebebi bunun gibi doğal yağlar hemen etkilerini göstermez. Uzun vadeli biçimde kullanıldığın saçlarınıza verdiği canlılık, parlaklık ve dolgunluğa sizde şahit olacaksınız. 

 

  • A101’den satın almış olduğum saç bakım yağını severek kullanıyorum. Hem fiyat olarak uygun ve göstermiş olduğu etki birçok saç bakım yağından çok daha iyi. Bu yağı kullanmadan önce haftalarca hatta aylarca beklerdim. Ama bu yağı kullanmaya başlamış olduğum günden beri hem saçlarım yumuşak ve parlak hemde çok daha kısa sürede uzuyor. Ben kullanmış olduğum bu yağı herkese tavsiye ediyorum. Bir defa deneseniz eminim ki sizde bana hak vereceksiniz.

 

  • A101 saç bakım yağını ben yeni aldım ve aldığımdan beri severek kullanıyorum. Aslına bakarsanız ben bu ürünü yeni kullanmaya başlamadım. Uzun süredir kullandığı bir ürün yaklaşık olarak 4-5 şişe bitirdim. Saçlarımı çok güzel biçimde beslediğini ve uzamasına çok yardımcı olduğunu söyleyebilirim. 

 

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap