İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Tanıtım

A101 Pasta Fiyatları

guncel coin haberleri
0

Tüketicilerin büyük bir zevkle tercih ettikleri ürünler arasında yer almakta olan A101 pasta çeşitleri, müşteri memnuniyetinin üst düzeyde tutulduğu ürünler olarak bilinmektedir. Web sitesinin ve A101 mağazalarında en çok aranan ürünler arasında yer alan A101 pasta fiyatları hakkında detaylı bilgiye bu yazımızdan ulaşabileceksiniz.

Bu yazımızda pasta keki fiyatı, A101 mozaik pasta fiyatı gibi pasta fiyatlarını en güncel şekilde sizlere sunmaya çalışacağız. Aynı zamanda sadece hazır pastaları değil aynı zamanda pasta hazırlama ürünlerinin fiyatlarını da sizlere sunacağız.

A101 Pasta Satışları

A101 gıda çeşitliliği oldukça fazla olan ve Türkiye genelinde birçok mağazası bulunan bilindik bir marka olarak kullanıcılara binlerce çeşit ürün sunmaktadır. Bu ürünler arasında temel gıda ürünleri olduğu gibi aynı zamanda elektronik, giyim, kozmetik gibi birçok ürün de bulunmaktadır.

Çeşitliliği bol olan bu ürünleri satın almak için en yakınınızda bulunan A101 mağazasına gidebilir veya A101 Kapıda uygulamasını cep telefonunuza indirerek hem ürünlerin fiyatları konusunda fikir edinebilir hem de bu ürünleri satın alabilirsiniz.

Online mağazalarda kargo ile gönderim sağlandığından dolayı soğuk dolap ürünlerinin online mağaza ile satın alım opsiyonu yoktur. Bu yüzden sadece A101 fiziksel şubelerden veya A101 Kapıda uygulamasından bu ürünler satın alınabilir.

A101 Pasta Fiyatları 2022

A101 üzerinde hazır pasta seçenekleri olduğu gibi pasta keki gibi pasta hazırlama malzemelerinin olduğunu da belirtmek gerekir. Özellikle hazır pastalar yerine kendi pastalarını hazırlamak isteyenler için bu malzemelerin fiyatlarına da yüzeysel olarak değineceğiz.

Fiyatları vermeden önce A101 üzerinden satışa sunulan pasta ürünlerinin ve hazır pastaların oldukça kaliteli ve lezzetli olduklarını belirtmek gerekir. Birçok kişi sadece özel günlerinde değil aynı zamanda çay yanında aranan bir tatlı olarak da A101 pasta çeşitlerini tercih etmektedir. Peki, A101 hazır pasta ve pasta ürünlerinin fiyatları nedir?

 • Hanımdan Çikolatalı Pasta 600 G: 22 TL
 • Nimet Pasta Altı Kakaolu 280 G: 7,5 TL
 • Nimet Pasta Altı Sade 280 G: 7,5 TL
 • Oetker Pasta Kreması Çeşitleri: 17,30 TL
 • Dorbi Pasta Kreması Çeşitleri: 7,5 TL
 • Oetker Pasta Süsü Çeşitleri: 3 TL
 • Ülker Dankek Rulo Pasta: 8,5 TL
 • Sos Pasta Çikolata Toping Kent Boringer: 25 TL
 • Oetker Mozaik Pasta: 30 TL

Pasta Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Doğum günü, kutlama veya herhangi bir gün de çayın yanına tatlı olarak neredeyse hayatımızın her anında olan pasta çeşitlerini alırken oldukça dikkatli olmak gerekir. Özellikle yaş pastalar konusunda çok dikkatli olmamız gerektiğini belirten uzman kişilerin bizlere bu yönde bazı uyarıları mevcuttur. Bu uyarılara dikkat ederek yapacağımız pasta alışverişleri çok daha sağlıklı tüketim yapmamıza olanak sağlayacaktır.

Öncelikli olarak özellikle yaş pasta alırken dikkat edilmesi gereken ilk unsur, pastanın açıkta olmaması gerektiğidir. Havada toz tanecikleri ve rüzgâr ile taşınabilecek birçok pislik bulunmaktadır. Açık bir şekilde raflarda bulunan yaş pastalara taşınabilmesi oldukça mümkün olan bu pislikler, özellikle üzerinde yapışabilmeleri için uygun birçok alan olan yaş pastaları çok severler. Bu açıdan bakıldığında raflarda açık bir şekilde yer alan yaş pastaların kesinlikle tercih edilmemesi gerektiği rahatlıkla söylenebilir.

Pastaları satın alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli unsur ise pastanın tazeliğinin oldukça iyi bir şekilde korunuyor olmasıdır. Taze olmayan ürünleri hiç kimse tüketmez istemez. Bunun yanı sıra taze olmayan pastalar kişilerde bazı sağlık sorunları da ortaya çıkartabilir. En basitinden zehirlenmeler ile boy gösterebilecek bu sorunlardan korunmak için pastanın taze olması çok önemlidir. Peki, pastanın tazeliği nasıl anlaşılır?

Taze bir pastanın kreması oldukça yenidir ve çok güzel canlı renklere sahiptir. Ancak taze olmayan pastalarda bu renk solmuştur ve çok daha mat bir görüntü meydana gelmiştir. Kremalı pastalarda kremalar oldukça diri bir şekilde durması pastanın taze olduğuna işarettir. Bekletilmiş pastalarda ise krema kısmen çatlamış olarak görünür. Aynı zamanda meyveli patalarda meyvelerin canlı durması da oldukça önemlidir. Bayatlamış pastalarda bu meyveler soluk ve cansız görünür.

Pastaları satın alırken içende neler olduğunu öğrenmemiz de büyük önem taşıyor. Tükettiğiniz yiyeceklerin içerisinde sevmediğiniz ürünlerin olabileceğini unutmayın.

Kaynak: https://www.hepkredi.com/a101-pasta-fiyatlari-yas-dondurulmus-ozsut/

 

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap