1. Ana Sayfa
  2. Tanıtım

A101 Mama Sandalyesi Fiyatı

guncel coin haberleri
0

A101 markette sadece gıda ürünleri satılmaz. Birçok kategoride farklı binlerce ürün satılmaktadır. Bu ürünler fiziksel mağazalara aktüel ürün adı altında belirli aralıklarla geldiği gibi A101 Kapıda veya online mağaza gibi seçeneklerde de sürekli olarak satış gerçekleştirilmektedir. Bu yazımızda A101 mama sandalyesi fiyatını merak eden kullanıcılarımıza yardımcı olacağız ve ürün hakkında detaylara yer vereceğiz.

A101 Mama Sandalyesi Satışı

Bebek bakımı konusunda önemli ürünler arasında yer alan mama sandalyeleri birçok anne baba tarafından tercih edilir. Ebeveynlerin oldukça sık tercih ettiği ürünler arasında bulunan bu ürün hakkında merak edilen ürünler hakkında detaylara internet sitemizde yer alan sayfalardan ulaşabilirsiniz.

A101 web sitesinde sadece mama sandalyesi gibi ürünler haricinde ebeveynlerin sıklıkla tercih ettiği mama gibi bebek bakımında büyük önem taşıyan ürünlerin de olduğunu belirtmek gerekir. Site üzerinde yer alan ürün konusunda A101 mağazasına gelen şikayetlerin büyük bir çoğunluğunun da değerlendirildiğini unutmamak gerekir.

A101 Mama Sandalyesi Özellikleri

A101 üzerinde şu anda MSG mama sandalyesi satıştadır ve aktif bir şekilde stokta yer almaktadır. Tedarikçi firmaya bakıldığında MSG markasının bu tarz ürünleri üretmekteki tecrübesi ve taşımada Horoz Lojistik gibi deneyimli firmaların tercih edilmesi, ürün seçimi konusunda kullanıcıların avantajlı bulduğu kısımlar arasında yer alıyor.

MSG mama sandalyesi ürünü incelendiğinde, ürünün 6 ay sonrası için kullanıma uygun olduğu görülmektedir. Yetkili servis tarafından yapılan açıklamalara göre ürünün taşıma kapasitesi 25 KG olarak belirlenmiştir. Ürünün genişlik özellikleri ise 90x60x54 cm olarak belirtildi. Kolaylıkla çıkarılabilir ve temizlenebilir tepsiye sahiptir. Mama sandalyesinin üç noktalı emniyet kemeri bulunmaktadır. Aynı zamanda kullanılmadığı sürelerde parçalara sökülerek fazla alan kaplamadan kolaylıkla saklanabilir.

A101 Mama Sandalyesi Fiyatı 2022

A101 MSG mama sandalyesini aktüel ürünlerde yer aldığı zamanlarda fiziksel mağazalardan satın alabilirsiniz. Ancak her zaman aktüel ürünler listesinde bulunmayan ürünleri A101 kapıda uygulamasını indirerek satın alma imkanınızın da olmasını unutmayınız. Kapıda uygulamasını indirerek bu ürünleri aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz. Aynı zamanda bu uygulamayı kullanarak ürünlerin iadesi konusunda da hiçbir sorun yaşamayacağınıza emin olabilirsiniz. Bu konuda ürünün hakları A101 yeni mağazacılık AŞ ye aittir.

MSG mama sandalyesinin şu anda online mağaza ve kapıda uygulaması satış fiyatı 150 TL’dir. Uygulama ve internet satış mağazası üzerinde bu tarz yüksek meblağlardan yapılan alışverişlerde kampanyalar düzenlendiğini ve ihtiyacınız halinde kampanyalı ürünlerden faydalanabileceğinizi de unutmayınız.

Eğer ürünü satın aldığınızda bir sorun varsa ürün iade işlemlerini başlatabilirsiniz. Kargo tarafında bir hasar meydana gelmişse iade edilecek ürünle ilgili hasar tespit tutanağı tutabilirsiniz. Bu işlemler sonucunda sorunsuz bir şekilde ürünü geri iade edebilir veya yerine sorunsuz bir ürün satın alabilirsiniz.

Mama Sandalyesi Seçiminde Dikkat Edilecekler

Mama sandalyesi seçmek aslında göründüğü kadar kolay değildir. Bebeğini en iyi şartlarda yetiştirmek isteyen ebeveynler için piyasada bulunan yüzlerce çeşit arasından seçim yapmak oldukça zor bir süreçtir. Bu seçimi yaparken dikkat edilecek bazı unsurlara yer vermek daireyi daraltabileceği gibi aynı zamanda çok daha iyi bir ürün seçme konusunda da sizlere yardımcı olacaktır. Peki, mama sandalyesi seçerken nelere dikkat edilmelidir?

Mama sandalyesi satın alırken ilk dikkat edilmesi gereken konu bebeğinizin 6 aydan büyük olması gerektiğidir. Daha küçük bebekler için mama sandalyesi kullanımı çok da uygun değildir. Eğer bebeğiniz 6 aydan büyükse şu maddelere dikkat ederek en iyi mama sandalyesine ulaşabilirsiniz;

  • Emniyet kemerinin güvenli ve kolayca takılabilir olması. Emniyet kemerlerinin takılan noktalarının sorunsuz olması bu açıdan oldukça önemlidir.
  • Mama sandalyesinin yükseklik ayarının bulunması bazen oldukça önemli olabilir. Bebeğin büyüdüğü zamanlarda kendisi inebileceği seviyelere getirebileceğiniz ve yeri geldiğinde yemek masası seviyelerine geri yükseltebileceğiniz bir mama sandalyesi olması bazen büyük iş görür.
  • Kolay temizlenebilir bir mama sandalyesi her zaman çok daha iyidir. Bu açıdan özellikle tepsi kısmının çıkması, temizlenmesi açısından büyük kolaylık sağlar.
  • Mama sandalyesinin kapladığı yer de dikkat edilmesi gereken unsurlar arasındadır. Özellikle gerektiğinde katlanabilir olması sandalyeye büyük işlevsellik katar.
  • Bebeği rahat ettirecek sırt desteği ve ayak desteği gibi özelliklerinin olması da satın alımda tercih sebebi olur.

Kaynak: https://www.hepkredi.com/a101-mama-sandalyesi-pilsan-fisher-price/

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap