İlginizi Çekebilir
Bim Tatlı Fiyatları
  1. Ana Sayfa
  2. Fiyatları
  3. A101 Lavaş Fiyatı 2021

A101 Lavaş Fiyatı 2021

A101 Lavaş Fiyatı 2021

A101 lavaş fiyatı 2021’de nasıl olacağı merak konusu olmuşken bizler de sizler için bu makaleyi hazırladık. A101 lavaş fiyatı bu yıl dikkatleri üzerine toplamayı başardı. İnsanlar genel olarak ekmek kullanır ama ekmek yerine genel olarak hamur gıdalarda tüketilmektedir. Bu ürünlerin başında A101 lavaşları gelmektedir.  Hamurlu gıdalar sofralarımızın vazgeçilmezlerinden olsa da farklı hamur gıdaları da tercih ediliyor. Daha çok ekmek şeklinde tüketmekte olduğumuz gıdalar ile yemeklerimiz daha lezzetli bir hal alıyor. 

Hamurlu gıdaların en çok tüketilmekte olanı şüphesiz ki ekmektir. Ekmekler farklı şekillerde de üretilmektedir. Örneğin bir kısım tost ekmeği tercih ederken bazı kişiler diyet ekmeği şeklinde görülentam buğday ekmeklerini tercih eder. Türkiye’de ekmeklerde büyük bir çeşitlilik vardır. Ama bu çeşitliliğe bakkalarımızda yada fırınlarımızda karşılaşmak biraz zor olabiliyor. Ürün çeşitliliği daha çok zincir marketlerde karşılaşılıyor. Özellikle ekmek çeşitliliğine zincir marketlerde karşılaşılıyor. Bu marketlerin en başında hangisi geliyor diye soracak olursanız bunlardan biri şüphesiz ki A101’dir. Bu yazımızda A101 lavaş fiyatı ele alınacak sizlere budan bahsedeceğiz. 

 

A101 Lavaş Fiyatı Nedir ? 

A101 lavaş fiyatı nedir ? A101 zincir marketlerde satılmakta olan lavaş ekmeğinin en merak konusu olan şey ise fiyatlarıdır. A101 lavaş fiyatı 2021 yılında güncellenerek şu hali almıştır, 

A101 Nimet 12’li Lavaş Fiyatı 7,25 TL’dir. Nimet 6’lı Premium Lavaş fiyatı ise 3,60 TL şeklinde belirlenmiştir. A101 marketlerde bu lavaş türleri genel olarak sürekli biçimde satılan lavaşlardır. Bazı zaman aktüel ürünleri ve tam buğday lavaşlarda A101 marketlere gelebilmektedir. Bu şekilde marketlere gelen ekmeklerin ağırlıklarına ve arkalarına göre fiyatları da değişiklik gösterebilir. A101 markete gelmiş olan aktüel malzemeler için internet sitesinde bulunan posterlerini düzenli olarak takip edebilirsiniz.

 

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap