İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Fiyatları
  3. A101 İstifa Dilekçesi Örneği Nasıl Olmalıdır ?

A101 İstifa Dilekçesi Örneği Nasıl Olmalıdır ?

A101 İstifa Dilekçesi Örneği Nasıl Olmalıdır ?

A101 İstifa dilekçesi hazırlamayı biliyor musunuz ? Bilmiyorsanız hemen size bundan bahsedeceğiz. Hazırlamış olduğumuz örnekte göz gezdirerek sonrasında ise isimleri değiştirerek kolayca istifa dilekçesi hazırlayabilirsiniz. Bazı zaman büyük hayaller ile girmiş olduğumuz işyerlerinden istifa etmek durumunda kalabiliyoruz. Bu gibi durumlarda istifa dilekçesi hazırlamayı bilmiyorsanız hazırladığımız dilekçe sizlere öncü olacaktır. A101 yada farklı bir markette ummadığım bir durum başımıza geldiğine istifa etmek isteyebiliriz. Çalışma saatleri, çalışma şartları veya çalışan kişiler ile anlaşamadığımız zaman pişmanlık yaşayabiliriz. Bunun her türlü firma için geçerli olduğunu biliyoruz. A101 istifa dilekçesi örneğini sizlerle paylaştık. Sizler bu sayfaya girdiyseniz demek ki çalıştığınız yerde size uymayan bir şeyler var demektir. Hazırlamış olduğumuz bu örnek sayesinde işiniz daha da kolaylaşacaktır. 

 

A101 İstifa Dilekçesinde Nelere Dikkat Ediliyor?

Her şeyin bir kuralı olduğu gibi istifa yazmanın da bazı kuralları vardır. Her ayrıntıya inmeden sizlere kısaca bahsetmek istiyoruz bu konudan. Yani sizlere birkaç ufak tüyo vermek istiyoruz. Yazmış olduğunuz dilekçenin resmi biriş olduğunun farkında olmalısınız öncelikle. Hazırlarken düzenli olmalısınız. A4 boyutunda bir bilgisayar çıktısı olması gerekiyor. Dilekçenizin sonunda sizin bilgilerin olmalıdır. TC kimlik numaranız, telefon numaranız, adresiniz, adınız soyadınız mutlaka olmalıdır. Başlığınız ise A101 İnsan kaynakları Müdürlüğüne olmalıdır. İşe başlamış ve bitirmek istediğiniz tarihi de belirtmeniz gerekir. Şimdi bu bilgilerle örnek bir A101 İstifa Dilekçesi hazırlayalım. 

 

A101 İnsan Kaynakları Müdürlüğüne ( Başlığınızın yazı büyüklüğü 14 punto olmalıdır. )

A101 zincir marketlerin bünyesinde 12.03.2016 tarihinde işe başladım. ‘’Kasiyer’’ görevimden 12.10.2017 tarihinde istifa etmek istiyorum. Çalışmış olduğum süre zarfı içerisinde çalıştığımın karşılığını maddi ve manevi şekilde aldığım için teşekkür ederim. İstifamın kabul edilmesini ve bunun gereğinin yapılmasını arz ederim. Saygılarımla. 

Tamer Akgün

İmza

TC kimlik no

Telefon numarası

Adres

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap