İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Fiyatları
  3. A101 İlk Alışveriş İndirim Kodu

A101 İlk Alışveriş İndirim Kodu

A101 İlk Alışveriş İndirim Kodu

A101 ilk alışveriş indirim kodu sayesinde A101 sitesinde yapmak istediğiniz ilk alışverişinize özel olarak indirim ve avantajlardan yararlanma hakkına sahipsiniz. A101 indirim kuponu sayesinde 20 ₺ indirime sahip olmak mümkün. A101 online mağazalarda geçerli olan bu indirim kuponu yaptığınız ilk 150 ₺ üzeri alışverişlerde geçerlidir. İndirim kuponunu almak yapmanız gereken tek şey ise online mağazaya üye olmak. Üstelik A101 sizlere bir de kargo ücreti ödetmiyor. Hiçbir kargo ücreti olmadan indirimli alışveriş fırsatını sunuyor.

A101 ilk alışveriş indirim kodu, alışveriş çeki, promosyon kodu gibi kullanılan kuponlar sayesinde 20 ₺ ek indirime sahip oluyorsunuz. A101’in size sunduğu teklifler bunlarla sınırlı değil tabi ki. A101’in sunduğu bir diğer fırsat ise ödeme kolaylığıdır. Bir çok çeşit ödeme yöntemi vardır Bu ödeme yöntemleri; kapıda ödeme, kredi kartıyla ödeme ve taksitlendirme seçeneğidir. Bunları detaylı biçimde öğrenmek için online mağazanın yardım bölümünden öğrenebilirsiniz. A101 online markette eve teslimat için 20₺ indirim kodunu kaçırmayın. 

A101 İlk Alışveriş İndirim Kodu Nelerde Geçerlidir ?

A101 ilk alışveriş indirim kodu tahmin edildiği üzere her kategoride geçerlidir. Yani istediğiniz gibi market, gıda, restoran kategorilerinde dahil geçerlidir. Tabi ki şunu unutmamak gerekiyor. Sadece belirtilen süre içerisinde geçerli bir kupondur. Bazı zamanlar kupon süresi bitmiş olduğu halde kullanılmaya devam edilebilir. Bazı kuponlarda ise bir süre belirtilmez.

A101 indirim kodunuz ile online mağazaları ziyaret etmekten çekinmeyin. A101 kapıda uygulaması ile yapmak istediğiniz 150₺ üzeri alışverişlerinizde 15 ₺ indirim kazanma şansını kaçırmayın. Üstelik fırsat sadece indirim değildir. Bunun yanı sıra ürünleriniz gelirken hiçbir teslimat ücreti ödemeyeceksiniz. Bu kodlar sayesinde alışverişlerinizi daha uygun fiyatlara yapabileceksiniz.

 

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap