İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Tanıtım

A101 Bavul Fiyatı

guncel coin haberleri
0

A101 web sitesini incelediğimizde; kişisel bakım ürünlerini,  cep telefonu gibi elektronik cihazları, giyim ürünlerini vb. birçok ürünleri içeren bir online mağazaya sahip olduğunu görebiliriz. Özellikle her bütçeye uygun ürünleri satması ve popüler pahalı markaları uygun fiyata satması sebebiyle A101 son zamanların popüler mağazaları arasında yer almaktadır. Bu yazımızda birçok ürün yelpazesine sahip olan bu mağazada satılan bavul fiyatı hakkında detaylı bilgilere yer veriyoruz.

A101 Bavul Satışı

A101 genelde gıda üzerine ürünler satan bir market zinciri olarak tanınıyor. Ancak son zamanlarda online mağazasını aktif ederek çok çeşitli markalardan binlerce çeşit ürün satışına başlamış durumda. Özellikle bu ürünleri başka mağazalardan çok daha uygun fiyatlı satması ile oldukça tercih edilebilir bir mağaza olarak da tüketicilerin aklında yer ediniyor.

A101 mağazasında satılan ürünler arasında bavul da bulunmaktadır. Satılan bu bavullar oldukça kaliteli malzeme kullanılarak üretilmiş ve aynı zamanda uygun fiyatlı olarak satışa sunulmuşlardır. A01 online mağazası üzerinde büyük boy bavullardan tutun da kabin boya kadar her boydan ve kullanım amacından bavulları satın alabilmek mümkündür.

A101 bavul fiyatı için en güzel bilgilere HepKredi sitemizden ulaşabilirsiniz.

A101 Marketlere Bavul Geliyor mu?

A101 fiziksel mağazaları genel olarak gıda üzerine ürünler satar. Ancak aktüel ürünler adı altında farklı ürünlerin satışı da kampanyalı bir şekilde gerçekleşebiliyor. Örneğin okulların açılmasına yakın kırtasiye ürünleri ve sırt çantaları A101 fiziksel mağazalarında aktüel ürünler adı altında satılmaya başlanır.

A101 fiziksel mağazalarına zaman zaman aktüel ürünler adı altında bavullar da gelmektedir. En çok orta boy ve büyük boy valizler tüketiciler tarafından tercih edilmektedir. İnsanlar genel olarak yaz aylarında seyahat ettikleri için A101 fiziksel mağazaları genelde bavulları yaz ayları başlangıcında aktüel ürünler arasına almaktadır.

A101 Üzerinden Bavul Nasıl Satın Alınır?

A101 üzerinden bavul satın almak için 3 seçenek bulunuyor. Bunlardan ilki daha önce de bahsettiğimiz gibi belirli günlerde aktüel ürün adı altında satışa sunulacak olan fiziksel mağaza satışlarıdır. Bir diğer seçenek ise A101 online satış mağazası üzerinden satın alım seçeneğidir. Son olarak ise A101 Kapıda uygulaması ile sipariş vererek satın alım gerçekleştirilebilir.

Kullanıcılar genelde A101 kapıda uygulamasını indirerek bavul sipariş etmektedirler. Bu şekilde verilen siparişler genelde aynı gün içinde teslim edilebilir. Kapıda uygulamasını indirerek bu ürünleri aynı gün içerisinde teslim alabilir ve gerekirse ürün iade işlemlerini başlatabilirsiniz. Bu uygulama üzerinden sadece bavul değil birçok ürünü de aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

İnternet sitemizde yer alan bilgileri kullanarak online mağaza uygulamasını indirerek bu ürünleri aynı fiyattan satın alabilirsiniz. Online mağaza üzerinde yer alan ürün arasında bulunan bavul satışları özellikle yaz aylarında arttığından stok sorunları yaşanabilmektedir. Bu yüzden yaz öncesi ihtiyaçları gidermek çok daha iyi olabilir.

Online mağaza üzerinden verilecek siparişlerde de yine birçok ürün çeşidi bulunmaktadır. Online mağaza üzerinden verilen siparişler kargo ile gönderildiği için buzdolabında saklanması gereken gıda ürünlerini gösteremiyoruz. Bu konuda çok daha detaylı bilgiyi müşteri hizmetlerimiz üzerinden alabilirsiniz. Aynı zamanda bu ürünlerin tüm satış hakları A101 yeni mağazacılık AŞ ye aittir.

A101 Bavul Fiyatları 2022

A101 üzerinde satılan farklı boy ve markalarda yer alan bavulların fiyatları da elbette değişkenlik göstermektedir. İhtiyacınıza göre satın alım yapacağınız ürünleri fiyatları şu şekildedir;

  • Büyük Boy ABS Bronz Valiz: 105 TL
  • Juno Büyük Boy ABS Valiz: 94 TL
  • Loock’s Orta Boy ABS Valiz: 90 TL
  • Orta Boy ABS Bronz Valiz: 95 TL
  • Loock’s Büyük Boy ABS Valiz: 100 TL

A101 üzerinden bu şekilde satın alınabilir olan ürünlerin stokları şu anda gayet uygun seviyelerdedir. Unutulmamalıdır ki bavul satın alımlarının yoğun olduğu zamanlarda bu ürünlerin stokları tükenebilecektir. Bu yüzden eğer bir ihtiyaç durumu söz konusuysa yaz ayları gibi yoğun satış gerçekleşen aylardan önce sipariş vermek daha uygun olabilir.

Bavulları alırken özen gösterilmesi gereken bir diğer konu ise ihtiyaca göre satın alım gerçekleştirmektir. İhtiyacınızdan daha küçük veya daha büyük boy bavul satın almanız hem kullanım açısından hem de bazı seyahatlerde ücret açısından size yük oluşturabilir. Kabin tipi bavulun oldukça küçük olduğunu ve büyük boy valizin de kapasitesinin çok yüksek olduğunu unutmamak gerekir.

Kaynak: https://www.hepkredi.com/a101-bavul-fiyatlari/

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap