1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. 5 Bir sonraki Meme Coin kripto para birimi Kasım 2021’in 3. haftasında patlayacak

5 Bir sonraki Meme Coin kripto para birimi Kasım 2021’in 3. haftasında patlayacak

5 Bir sonraki Meme Coin kripto para birimi Kasım 2021'in 3. haftasında patlayacak

Sahte Bitcoin Dogecoin internette bir sansasyon yarattıktan sonra, yatırımcılar bir sonraki patlayıcı mem jetonunu ararken, Meme jetonu sıcak bir şekilde karşılandı.

Emoji nişine olan ilgi ve eğlence ruhuyla başlatılan projelerdeki artış önemli ölçüde arttı.

İlk hamle avantajı nedeniyle Dogecoin, büyük ölçüde en önemli emoji parası haline geldi.

Shiba temalı madeni paraların yükselen fiyatını kaçırdıysanız, bir sonraki meme madeni para listesi, ilginç temalı bir kripto para birimi çemberine yatırım yapmaya başlamanıza yardımcı olacaktır.

1. Dogecoin (DOGE)

Son sekiz yılda, bu şaka kripto para birimi, devasa bir Bitcoin ve Ethereum tarafından kontrol edilen bir sektörde esneklik gösterdi. Bu varlık her zaman ilk tercih olmuştur ve ilginç yanıyla kripto para birimi şüphecilerinin beğenisini hızla kazanmıştır.

DOGE için bir başka güçlü durum da popülaritesidir. Kripto para birimlerinin değere göre sıralamasındaki son düşüşe rağmen, Dogecoin en ünlü taklit para grubudur. Bu para birimi, emoji paralarını gelecekteki bir İnternet para birimine dönüştürmekle ilgilenen Tesla ve SpaceX patronu Elon Musk tarafından şiddetle aranıyor. Dallas Mavericks’in sahibi Mark Cuban ve diğerleri de emoji paralarına desteklerini dile getirdiler.

Basın saatinden itibaren, DOGE kırmızı bölgede işlem görüyor ve son 24 saatte %6,30 düşüşle yaklaşık 0,24 dolara geriledi. Varlığın alım satım fiyatı da sırasıyla 0.2716 $ ve 0.2871 $ olan 20 günlük ve 200 günlük hareketli ortalama (MA) destek fiyatlarından daha düşük. Göreceli güç endeksi (RSI) 44.76 olup, varlığın kısa vadeli alım bölgesinde işlem gördüğünü gösterir.

Aynı zamanda, kripto para ödeme işleme şirketi BitPay kısa süre önce Dogecoin için destek ekledi. Bir blog gönderisine göre, BitPay kullanıcıları artık Amazon’daki hizmetler için ödeme yapmak için Dogecoin’i kullanabilir.

2. Shiba Inu (SHIB)

Shiba Inu, Dogecoin gibi büyük başarılar elde etti. En önemli meme madeni parasının Ethereum tabanlı bir taklitçisi olan Shiba Inu, patlayıcı büyüme potansiyeline sahip bir sonraki meme madeni paralarından biridir.

Eğlence merkezli bir kripto para birimi olmanın yanı sıra, bu kendiliğinden merkezi olmayan proje, dikkatini gerçek dünyadaki kullanım durumlarına da çevirdi.

Varlık, takas edilemez token (NFT) oyunu Shiboshi’yi ve ShibaSwap adlı merkezi olmayan bir değişim (DEX) platformunu piyasaya sürdü. Dogecoin’e benzer bir ilgi gördü ve kripto para birimi alanında en aktif olarak işlem gören emoji madeni paralarından biridir.Bitcoin borsaları buna desteği artırmak için isteklidir.

Buna ek olarak, popüler ABD kripto para borsası Gemini kısa süre önce mem parası için destek ekledi ve varlığa Winklevoss’un sahip olduğu Bitcoin borsası tarafından sağlanan yeni kripto para birimi ürünlerinden oluşan bir hazine ekledi.

Fiyat bölümünde, Shiba Inu inanılmaz bir büyüme gösterdi. Bu yıl şimdiye kadar, dijital tokenler %21.000’den fazla arttı ve son zamanlarda Kasım ayının başlarında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan (yeni en yüksek) 0.000075 ABD Doları’na ulaştı.

Bununla birlikte, Shib kazanımların çoğundan vazgeçti ve şu anda geçen gün %2,13 düşen 0,0005117 ABD dolarına sabitlendi. Tokenin alım satım fiyatı, kripto para piyasasının genel eğilimini yansıtan 20 günlük hareketli ortalama fiyatı olan 0.00005885 USD’den daha düşüktür.

3.Dogelon Mars (ELON)

Dogelon Mars, emoji madeni paraya yeni giren, hızla yükselen ve piyasa değerine göre üçüncü emoji madeni parası. Dogelon Mars, 878 milyon ABD dolarından fazla paraya sahip, uzun vadeli büyüme için satın alınacak bir sonraki emoji paralarından biri.

Esasen, Dogelon Mars bir Dogecoin çatalıdır ve standardı eski meme protokolünden çok daha yükseğe çıkarmayı amaçlar.

Basın saatinden itibaren, Dogelon Mars kırmızı bölgede işlem görüyor ve son 24 saatte %7,7 düştü. Dogelon şu anda 0.000001568 USD değerinde ve işlem fiyatı 20 günlük hareketli ortalama olan 0.000001732 USD’nin altında. Kasım başında fiyat 0,00000142 dolardan 0,000002447 dolara yükseldikten sonra, Emoji Coin yolculuğuna başladı.

Bununla birlikte, emoji paraları giderek daha popüler hale geliyor ve yakın zamanda gözetimsiz kripto para borsası StealthEX’te piyasaya sürüldüler.

4. Mona madeni para (MONA)

MonaCoin, patlayabilecek başka bir emoji madeni paradır. Şaka kripto para birimi, Japon TV reklamlarında ortaya çıktı ve emoji alanında her zaman en iyi performans gösteren kripto para varlıklarından biri oldu.

Te coin her zaman iyi bir derece tuttu ve şu anda toplam piyasa değeri 108 milyon ABD dolarından fazla olan en değerli kripto para birimi sıralamasında altıncı sırada yer alıyor.

MONA aynı zamanda 1 dolardan fazla değerleme ile en başarılı emoji jeton projelerinden biridir. Bununla birlikte, varlık düşüş eğiliminde ve meme tokeni şu anda son 24 saatte %7,36 düşen 1,65 dolardan işlem görüyor. Aynı zamanda, haftalık kazançları hafifçe %1,80 arttı.

5. Dogey – Inu (DINU)

Dogey – Inu, izlemeye değer başka bir madeni paradır. Genel kripto para birimlerinin ve emoji madeni paraların piyasa değeri düşmüş olsa da Doge-Inu yükseliyor, son 24 saatte şimdiye kadar %38,61 arttı. Emoji jetonu son 7 günde %272’den fazla arttığından, haftalık artış da arttı.

Dogey-Inu şu anda 10 sentin altında işlem görüyor ve 0,0000000394 dolardan işlem görüyor. Varlığın tamamen seyreltilmiş piyasa değeri, son gün %106,68 artışla 24 saatlik işlem hacmi 584.989 ABD Doları ile 39.4 milyon ABD Dolarını aştı. Emoji Coin kısa süre önce popüler Emoji kripto para borsası Hotbit’te listelendi.

Bilgi kaynağı: INSITEBITCOINS’den 0x bilgisinden derlenmiştir.Telif hakkı yazarı Jimmy Aki’ye aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap