1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. 28 Ocak 2022’de Sona Eren Alternatif Kredi Haftası

28 Ocak 2022’de Sona Eren Alternatif Kredi Haftası

guncel coin haberleri

Horta-osorio ve Credit Suisse

Görünüşe göre sorun, İsviçre’nin ikinci en büyük bankasının muhafızını otomatik olarak bulacaktır. Portekizli bankacının davasında, onu sadece dokuz ay sonra başkanlık görevinden ayrılmaya zorlayan COVID kısıtlamalarıydı. Selefinin altında ortaya çıkan belirgin sorunları ele almakla görevlendirildi. Ne yazık ki, kökleşmiş bir sorunu çözmeye çalışırken yeni süpürgeler çok temiz ve çok sağlam olmalıdır. Bununla ilgili biraz deneyimim var, çünkü seksenlerin sonlarında Bank of America’nın büyük ve karmaşık bir küresel banka olmaktan, bölgesel bir balık olan North Carolina National Bank’ın bir yan kuruluşu olmaya doğru korkunç yolculuğuna tanık oldum. Çürüme başladığında, kontrol etmek zordur ve bankanın aşırı düz organizasyon yapısı, departman rekabeti ve suçlama oyunlarıyla birleştiğinde, genellikle uyumlu bir organizasyonu cızırtılı bir zehirli yılan torbasına dönüştürür. Burada olanın bu olduğunu söylemiyorum, ama şu anda olmak için iyi bir yer olmadığı açık.

Okul çocuğu, akran istifasında hükümeti gerekçe göstererek hata yaptı

Lord Agnew dün Hazine ve Kabine Ofisi Bakanı olarak istifa etti. Bir noktada bir meslektaş, istifanın mevcut hükümetin genel rahatsızlığı ve Boris Johnson’ın kaotik performansı ile hiçbir ilgisi olmadığını açıkça belirtti, ancak iki şeyin bir şekilde bağlantılı olduğunu hissetmeden edemiyorum. Sorun, Hazine’nin çeşitli COVID destekli kredileri, geri dönen kredileri vb. ele alma biçiminin kaotik bir şekilde olması ve kaçınılmaz kayıpların şimdiye kadar yaklaşık 5 milyar sterline ulaşması ve gerçekten de daha yüksek olması gibi görünüyor. Bu tesisler devreye girdiğinde, uygulanma hızının kaçınılmaz olarak büyük batık borçlara yol açacağına işaret etmiştim ve şimdi de öyle oldu. Tüm ciddi borç verenler için, işte bir ders. Riskleri göz önünde bulundururken, titizlik düzeyinizden memnun olduğunuzdan emin olun. Bunu yapmazsanız, çok para geri gelmeyecek. Umarım hükümet batık borçları kendi kendine tahsil etmeye çalışmaz. Bu neredeyse kesinlikle daha büyük bir felaket olacak.

Covid kruvaziyer işini vurdu.paralel çizgiler

Tahvil piyasası sinyalleriyle birlikte, sanırım hepimiz ünlü Çin laneti “İlginç zamanlarda yaşayasın” diye eziyet çekeceğiz. Bu özel makale, kruvaziyer operatörlerinin karşılaştığı sorunları ele alırken, temerrütler arası hükümler gibi kredi anlaşmalarında görünen teknik özellikler aracılığıyla küresel piyasaların karşılıklı bağımlılığını ortaya koymaktadır. Bu mekanizma sayesinde, bir sektördeki sorunlar hızla diğerine nüfuz edebilir. Bu durumda, kruvaziyer operatörleri ve gemi yapımcılarıdır, ancak sorun çok daha derindir. Enflasyon tüm ekonomileri felç ederken, önümüzdeki yıllarda dünya genelinde büyük temerrütler göreceğiz. Borç verenler not alır. COVID tüm işletmeler için maliyet seviyelerine ulaşıyor ve hükümetin buna aşırı tepki vermesi durumu daha da kötüleştiriyor. Endişelenmen gereken sadece Putin ve Ukrayna değil. Dişli miğferinizi takma zamanı.

Howard Tolman Londra’da ünlü bir bankacı, teknoloji uzmanı ve girişimcidir, yalnızca kısa ve önemli bilgilere ihtiyaç duyan meşgul fintech üst düzey liderlerine hizmet verdiğimiz için kendimizi haftada 3 haberle sınırlıyoruz. Alt Lending hakkında arka plan bilgisi için, Howard Tolman ile Alt Lending’in geleceği hakkında bir röportajı okuyun ve arşivlerimizdeki Alt Lending etiketli makaleyi okuyun.

Günlük Fintech’in orijinal içgörüleri, yıllık 143 ABD Doları (haftalık 2,75 ABD Dolarına eşdeğer) karşılığında size sunulmaktadır. 2,75 dolar size bir fincan kahve (belki) veya küresel bir fintech bloguna haftalık abonelik – milyonlarca dolar değerinde beyin kafeini satın alabilir.

Bilgi kaynağı: DAILYFINTECH’ten 0x Information tarafından derlenmiştir.Telif hakkı yazar Howardtolman’a aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme bilincini geliştirin; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap