1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. 2022’de zincirler arası protokol nedir? – 0x bilgisi

2022’de zincirler arası protokol nedir? – 0x bilgisi

guncel coin haberleri

Zincirler arası protokoller, kripto para birimi işlemlerine en yenilikçi yaklaşım olabilir. Bu yaklaşım, herhangi bir merkezi borsada hesap gerektirmez ve tamamen kullanıcının kendi cüzdanı kullanılarak yapılır. Çapraz zincir protokolü, herhangi bir KYC olmadan tek bir tıklamayla birden fazla benzersiz blok zinciri arasında işlem yapılmasını sağlar.

Çapraz zincire olan talep artıyor ve arz artıyor. Çeşitli platformlar, nihai çözümü bulmak için çok çalışıyor ve zincirler arasında sürekli gelişmeye yol açıyor. Sonuç olarak, zincirler arası protokoller için yeni ve güncellenmiş seçenekler piyasada düzenli olarak ortaya çıkıyor.

Çapraz zincir çözümünün en eksiksiz ve tutarlı versiyonlarından biri, çok zincirli değişim protokolüdür. Daha hızlı ve daha basit çözümler sunan birçok bağlantılı DEX ile geleceğin çapraz zinciri gibidir.

Bu çok zincirli alanda en hızlı büyüyen oyunculardan biri Rubic. Rubic, 8 bağlantılı blok zincirine sahip çok zincirli bir değişim protokolüdür: Ethereum, BSC, Polygon, Moonriver, Fantom, Avalanche, Harmony ve Solana. $LINK – $CAKE veya $JOE – $SOL gibi tüm bu ağlarda 10.500’den fazla varlığı tek bir tıklamayla değiştirin.

Rubic’teki ekip, çözümlerini geliştirmek için çalışıyor ve en son güncellemeleri, Rubic’in çok zincirli yönlendirme sözleşmesine yeni bir DEX sağlayıcısının entegrasyonunu içeriyor. Yeni DEX, çok zincirli yönlendirmenin, kullanıcıların satın almak istediği tokenler için en iyi fiyatları sunmasına izin verecek. Bu güncelleme halihazırda aşağıdaki DEX’leri içermektedir, yeni DEX’ler kalın harflerle vurgulanmıştır:

Reklam&nbsp &nbsp

Ethereum – Uniswap v.2; Suşi Borsası

BSC – PancakeSwap Değişimi; Suşi Değişimi

Poligon – Hızlı Değişim; Suşi Değişimi

Çığ – Pangolin 、 Trader Joe 、 SushiSwap

Moonriver – Solarbeam , SushiSwap

Fantom——SpookySwap; SpiritSwap, SushiSwap

Uyum – SushiSwap; Zehirli Yılan Değişimi

Bildiğiniz gibi: daha fazla DEX, daha fazla fayda İlki daha hızlı bir takas çünkü daha az alım satım işlemi var ve herhangi bir KYC gerektirmiyor. İkinci fayda ise ücretlerin ucuz olmasıdır; işlem sayısındaki azalma işlem ücretlerinde de azalmaya yol açar.

Bunu söyledikten sonra, çoklu zincir, daha hızlı değişim hızları ve daha düşük oranlarla çapraz zincir protokolünün daha iyi bir versiyonu haline gelir.

Tek tıkla mükemmel bir çoklu zincir deneyimi yaşamak istiyorsanız Rubic’in çoklu zincir protokolüne göz atın.

Bilgi kaynağı: 0x bilgisi ile ZYCRYPTO’dan derlenmiştir.Telif hakkı yazarına aittir ve izinsiz çoğaltılamaz

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap