1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. 2022 teknolojisine, likiditeye ve DeFi’ye nasıl yatırım yapılır?

2022 teknolojisine, likiditeye ve DeFi’ye nasıl yatırım yapılır?

guncel coin haberleri

2022’de nasıl yatırım yapılır: BeIn kripto para birimi editörü, uzmanlara 2022’de bir yatırım jetonu seçerken nelere dikkat etmeleri gerektiğini sordu.

Kripto para ticareti, kripto para birimi ile para kazanmanın en karlı yollarından biri olmaya devam ediyor. ZipRecruiter’a göre, profesyonellerin ortalama yıllık maaşı yaklaşık 94.000 dolar. Yeni başlayanların geliri ayda birkaç yüz dolardan birkaç bin dolara kadar değişmektedir. Bu, doğrudan seçilen ticaret stratejisine ve varlıklara bağlıdır.

Bir jeton değil, bir strateji seçin

En başarılı ticaret jetonları söz konusu olduğunda uzmanlar, stratejiler geliştirmeye odaklanmanız gerektiğini vurguluyor. En popüler olanı, o gün borsada gerçekleştirilen spot işlemlerdir. Uzmanlar genellikle gün içi ticareti seçerler. Belirteçler hakkında konuşursak, uzmanlar yüksek teknoloji projeleri için belirteçlere öncelik verilmesini önerir.

“Bence, en umut verici varlıklardan biri SOL tokenidir. Bu genellikle önümüzdeki sezonun trendidir. Bu token ticareti iyi kar getirebilir, ancak portföye dahil edilmemelidir. Çünkü aşırı alımdır. Diğer Ticaret için uygun kripto para birimleri? AVAX ve NEAR Protokol belirteçlerini dahil edeceğim. Bunlar giderek daha popüler hale gelen güçlü projeler,” dedi Zam.io’nun kurucusu ve COO’su Yuri Gusev.

Tiger.Trade CEO’su Vyacheslav Tsurka, Bitcoin’in tüccarlar için hala en çekici varlık olduğuna inanıyor.

“İlk ondaki diğer kripto para birimleri arasında Binance Coin, Solana, Cardano, XRP, Polkadot ve AVAX’ı fark ettim. Tüm bu tokenlerin yüksek likiditesi var ve 2022 ticaretinin ilk yarısında aktif olmaya devam edecek.”

Lot.Trade CEO’su ve kurucu ortağı Leonid Litvinenko da benzer bir görüşe sahip. Bu uzman, profesyonel işlemler için yeterli likiditeye sahip bir para biriminin uygun olduğuna inanmaktadır.

“Bu tür paralar BTC ve ETH olarak kabul edilebilir. Çoğu durumda, düzensiz dalgalanmalar, ne kadar güçlü olursa olsun, yalnızca kayıplara yol açar. Tüm paraların ortak bir kuralı vardır: tüccarların anladığı alım satım varlıkları, hangi manipülasyonda Fiyatlar üzerindeki etkisi minimum. 2022’deki en likit ve konforlu işlemler değişmeden kalacaktır – BTC ve ETH.”

2022’ye nasıl yatırım yapılır: DeFi’yi seçin ve kaybetmeyin

Ayrıca uzmanlar, kripto para yatırımcıları arasında popülerliğini kaybetmeyecek olan DeFi tokenlerinin dikkatli bir şekilde incelenmesini tavsiye ediyor.

AscendEx Exchange Geliştirme Müdürü Fei Wu, “Artık merkezi olmayan finans ve DeFi odaklı altyapı blok zinciri projelerinin geliştirilmesi çağı.

DAO.vc’nin kurucusu ve CEO’su Georgy Galoyan da bu görüşe katılıyor. Galoyan’a göre, bitmiş ürünler ve büyük topluluklarla gelecek vaat eden projeleri izlemenin zamanı geldi.

“DOT, MATİC, AVAX ve SOL gibi varlıkları en iyi ticaret jetonları olarak listeleyeceğim. Bunlar kripto para topluluğu tarafından izlenen şirketler. Ürünlerinin piyasada yaygın olarak kullanıldığını kanıtladılar.”

Herhangi bir yorum? Bize burada söyle.

sorumluluk reddi

Web sitemizde yer alan tüm bilgiler iyi niyetle yayınlanır ve yalnızca genel bilgilendirme amacıyla kullanılır. Okuyucular tarafından web sitemizdeki bilgiler üzerinde gerçekleştirilen herhangi bir eylemin riski tamamen kendilerine aittir.

Bilgi kaynağı: BEINCRYPTO’dan derlenen 0x bilgi, telif hakkı yazara aittir, izinsiz yeniden basılamaz

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap