1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. 2022-DriveWealth’in kripto para birimi tahminlerinde neler olacak?

2022-DriveWealth’in kripto para birimi tahminlerinde neler olacak?

guncel coin haberleri

br>

Coinbase saldırıya uğradığında, Dogecoin 8. doğum gününü başlattı, Bitcoin çöktü ve şimdi NFT’lerin ve ETF’lerin giderek daha popüler ve elde edilmesi kolay hale gelmesiyle 2021 çok tatmin edici bir yıl. Şimdi herkes soruyor, 2022’de ne olacak?

Aşağıdakiler, DriveWealth’in Baş Ürün Sorumlusu Raakhee Miller’ın kripto para birimi tahminidir.

  1. Dijital cüzdanlar on kat artacak. İnsanlar kripto para birimlerine daha aşina hale geldikçe ve anladıkça, tüketicilerin kripto para birimleri kullanımının önümüzdeki 12 ay içinde artmasını bekliyorum. Benimseme sürecinin bir parçası olarak, finansal uygulamalar giderek dijital para birimi sağladığından, dijital cüzdanlar yatırımın ana içeriği haline gelecek. Kadınlar şu anda yaklaşık 10.9T USD varlığı kontrol ettiğinden ve 2030 yılına kadar yaklaşık 30T USD’yi kontrol etmeleri beklendiğinden, kadınların kripto para birimi alanına katılımının mevcut %7’den artmasını bekliyoruz.
  2. Kripto para şirketleri küresel olarak yükselecek. Dünya çapında kripto para birimi ve Bitcoin çözümleri sunan daha fazla şirket ve girişim ortaya çıktıkça, birçoğunun tek boynuzlu at statüsüne ulaşacağını umuyorum. Dijital varlıkların kullanımı Asya’da daha yaygın.Bence bu eğilim Amerika Birleşik Devletleri’nde büyüyor.Doğudan batıya geçiş, Amerika Birleşik Devletleri’nin henüz kripto para birimini para birimi olarak benimsememesine rağmen, dünyanın bazı bölgelerinin para kazanmaya başladığını gösteriyor. daha yaygın bir işlem aracı olarak kabul edin. Denetim açısından, Asyalı düzenleyiciler, tüketicileri korumak için yönergeler formüle etmek için sektörle işbirliği yapma konusunda daha proaktif. Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa’nın da aynı şeyi yapmasını ve dijital benimseme büyüdükçe daha güçlü yönergeler sağlamasını bekliyorum.
  3. NFT, mevcut dijital sanat ve eğlence uygulamalarından gerçek dünyadaki varlıklara ve mülkiyete geçiş yapacak. NFT’leri sanat eserleri, evler, arazi ve sözleşmelerle ilişkilendirmek de dahil olmak üzere gerçek dünya uygulamalarında görmeyi hayal ediyorum. NFT’lerin bir başka evrimi, bunları kişisel kimlik yönetimi için kullanılabilecek sertifikalar, dereceler, tıbbi kayıtlar ve niteliklerle ilişkilendirmektir, çünkü tüm bilgiler sahibine kadar izlenebilir ve bir SSID biçimi olarak çalışabilir. Bu iki kullanım durumunda, NFT geleneksel bir modelden blok zinciri teknolojisi aracılığıyla doğru mülkiyeti, doğrulamayı ve sahiplik geçmişini doğrulamaya yönelik günlük bir sürece dönüşecektir.
  4. ETF’ye dayalı Bitcoin. 2022’nin sonunda, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından onaylanan doğrudan Bitcoin’e dayalı bir ETF göreceğimizi düşünüyorum.

Bilgi kaynağı: BLOCKTRIBUNE’dan 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazar David Pimentel’e aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, ilgili departmanlara aktif olarak rapor verebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap