1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. 2021’de NFT işlem hacminde %400 artış: rapor

2021’de NFT işlem hacminde %400 artış: rapor

guncel coin haberleri

Bugünün sıcak konuları 12:00 69 69

The Block Research’e göre, karşılıksız tokenlerin (NFT) işlem hacmi 2021’de 13 milyar ABD dolarını aşarak 2020’ye (33 milyon ABD doları) kıyasla %400 artış gösterdi.

En son kripto para birimi ve blok zinciri haberleri hakkında bilgi edinmek için Telegram kanalımıza abone olun.

Bu yıl NFT işlem hacminin yaklaşık %90’ı (12,5 milyar doların üzerinde), kullanıcıların tokenlerini oluşturup satabilecekleri 2017 yılında kurulan bir NFT pazarı olan OpenSea tarafından sağlandı.

Daha önce, iHodl, Sotheby’s tarafından açık artırmaya çıkarılan NFT’nin 100 milyon dolar kazandırdığını bildirmişti. İngiliz müzayede evi, bir NFT Boring Ape Yat Kulübü paketi satarak 24,4 milyon dolar kazandı. Müzayede evi ayrıca Sotheby’s Metaverse adlı NFT pazarının yeni izleyiciler getirdiğini ve müzayededeki NFT teklif sahiplerinin %78’inin Sotheby’s için yeni olduğunu belirtti.

GameStop, NFT pazarı için bekleme listesini başlattı

Bu yıl şimdiye kadar Sotheby’s, 277 yıllık tarihindeki en yüksek rekor olan toplam 7,3 milyar ABD doları değerinde sanat ve diğer koleksiyon sattı. En çok satan, Sotheby’s’e 92,2 milyon ABD doları kazandıran Botticelli’nin bir tablosuydu.

Nasdaq, Londra Menkul Kıymetler Borsası ve Tokyo Menkul Kıymetler Borsası dahil olmak üzere dünya çapında 50’den fazla finans piyasasına doğrudan EXANTE hesabınızdan erişin.

Bilgi kaynağı: IHODL’den 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın, yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili herhangi bir ipucunuz varsa, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap